Výsledky ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”:

logo bfz v zelenom

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2016/2017 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2002 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2004 a mladší) končila cez víkend zápasmi posledného 7. kola v kategórii mladších žiakov. Do finálovej časti ZHL BFZ, ktoré sa odohrá 18.2. 2017 /sobota/ postúpili tieto družstvá – starší žiaci: SDM Domino Bratislava, ŠK Vrakuňa Bratislava, ŠK Žolík Malacky, ŠK Šenkvice. Mladší žiaci: PFA ŠTK Šamorín, SDM Domino Bratislava, SFC Kalinkovo, FK Rača Bratislava.

ZHL BFZ mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”                                                                                                                                                                        

 

 

Výsledky posledného 7. kola o umiestnenie – 11.2. 17 sobota /telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Rača /                                                                                                                                                                                                        

O 19. miesto: FK Limbach – TJ Čunovo 3:3 /1:1/ na pokut. kopy 1:2, góly: Fodor, Chvíla, Vavřík – Baranová, Bodics, Baran.

O 17. miesto: NMŠK 1922 Bratislava „B“ŠK Vrakuňa 0:7 /0:5/, Drličiak 2, Strešnjak 2, Formánek 2, Sopko.

O 15. miesto: Iskra Petržalka „B“ – FK Slovan Modra 0:3 /0:1/, Dobai 2, Potočný.

O 13. miesto: FK Blatné – FK Ivanka p/Dunaji 3:4 /1:2/, Korytiak 2, Struhárik – Jozič 2, Podmanický, Mikuláš.

O 11. miesto: MŠK Kráľová p./Senci – FK Lamač 1:3 /0:2/, Frniak – Janvars 2, Šimovčík.

O 9. miesto: ŠK BernolákovoŠK Šenkvice 2:2 /1:0/ na pokut. kopy 2:0, Beňo 2 – Š. Polakovič, Moravčik.

O  5. miesto: NMŠK 1922 „A“ – ŠK Žolík Malacky 4:8 /0:5/, Balážik 2, Hrivnák, Lazik – Šauša 3, Haramia, Nízky, Kubinec, Halámek, Ďurica.

O  5. miesto: Iskra Petržalka „A“ – ŠK Nová Dedinka 11:1 /6:0/, Hlpka 3, Neupauer 3, Hlásnik 2, Kijac, Titka, Novotný – Vargová.

Zápas č. 1 : FK Rača Bratislava – PFA ŠTK Šamorín 1:6 /0:5/, Gabura – Čulaga, Kucsera,Bartal, Udvardi, Penčev, Šereg.

Zápas č. 2 : SDM Domino – SFC Kalinkovo 0:11 /0:6/, Hrdličková 3, Blanarovič 2, Gajdoš 2, Plavník, Vittek, Fule, Tóth.

Stretnuia rozhodovali Andrej Vanek a Miroslav Ťažký.

Poradie strelcov – mladší žiaci: 15 gólov – Hlpka (I. Petržalka A), 13 – Hrdličková (Kalinkovo), 12 – Kiss (Šamorín), 11 – Balážik (NMŠK A), Blanarovič (Kalinkovo), 9 – Čulaga (Šamorín), 8 – Repaský (Žolík), Mikuš (Rača), Kucsera (Šamorín), Lazík (NMŠK A), 7 – Dobrovič (Kráľová), Jurišta, Markócsy (NMŠK A), Penčev (Šamorín), Malík (Vrakuňa), Bilčík (Šenkvice), Šauša (Žolík), 6 – Klaučo (I. Petržalka A), Kajoš (N. Dedinka), Peško (Šenkvice), Udvardi, Šníder (Šamorín), Varga (Blatné), Vlčák (Rača), Plavnik (Kalinkovo), 5 – Mosnák (Šenkvice), Bochnička (Rača), Guoth (Bernolákovo), Šmilňák (Domino), Korytiak (Blatné), Janvars (Lamač), Kubinec (Žolík), Neupauer, Hlásnik (I. Petržalka A), 4 – Roller (N. Dedinka), Jozič, Boušek, Frtús (Ivanka), Ďurica (Žolík), Zajíc (Domino), Tóth (Bernolákovo), Tabaček (Modra), Šimovčík (Lamač), Hrivnák (NMŠK A), 3 – Novotný (I. Petržalka A), Kakaš (N. Dedinka), Chiriac (Lamač), Jehlár, Fusek (I. Petržalka B), Švarc, Gašpar, Haramia (Žolík), Jakabovič (NMŠK A), Turlík (Domino), Tóthová, Dobai (Modra), Ďurači (Čunovo), Bartal, Tóth (Šamorín), Talajka, Vanko, Lukáč, Stroppiana (Bernolákovo), Taufer, Hudák, Polakovič, Gabura (Rača), Struhárik (Blatné), Tesák (NMŠK B), Hanker (Limbach), Formánek, Strešnjak (Vrakuňa), Š. Polakovič (Šenkvice), 2 – Podloha (Lamač), Dian, Nagy (N. Dedinka), Gajdoš (I. Petržalka A), Lovás, Melioris, Vasiľ, Mikuláš (Ivanka), Stojkovič (Vrakuňa), Fratrič (NMŠK A), Skurák, Zeman (I. Petržalka B), Králik, Tomášov, Frniak (Kráľová), Kováč, Lorenc, Pružinec (Domino), Bodics, Labaj (Čunovo), Gajdoš, Kudlička, Füle (Kalinkovo), Setnický, Bariny (Šenkvice), Adamec, Beňo (Bernolákovo), Fraňo (Šamorín), Doroshenko (NMŠK B), Vavřík, Chvíla (Limbach), 1 – Drličiak, Čerňanský, Meszároš, Damborský, Sopko (Vrakuňa), Kocka, Štofa, Vadovič, Vargová (N. Dedinka), Kováč, Rajdl (Lamač), Podmanický, Weissmann (Ivanka), Koller, Rumíšek, Juráš, Kulacs (I. Petržalka B), Šagát, Krátky (Kráľová), Staroň, Dunár, Procházka (NMŠK A), Fodor (Limbach), Višváder, Halámek, Nízky (Žolík), Vittek, Tóth (Kalinkovo), Mrocek, Katriňák (Domino), Jurka, Gura, Moravčik (Šenkvice), Tichý, Potočný (Modra), Šiška, Baláž, Šedivý (NMŠK B), Buzek, Méry (Bernolákovo), Heckl, Kubica, Dugovič, Greguš, Fukas (Blatné), Knap, Rojnik, Mišík, Pilinský, Buzaši (Rača), Šereg, Kosťov, Varga (Šamorín), Baranová, Baran (Čunovo), Heteš, Kijac, Titka (I. Petržalka A).

Poradie strelcov – starší žiaci: 13 gólov – Cox (FKP A), Kuma (Žolík), 12 – Šoka (Šenkvice), Karman (Žolík), 11 – Hornáček (NMŠK 1922), Oparty (I. Petržalka), Zachar (Žolík), 10 – Šimek (Žolík), 9 – Januška (FKP A), Blažek (Vrakuňa), 8 – Mulik (Scorpions), Vacula, Franek (Domino A), Kadlic (Domino B), Haramia, Lipták, Vasaráb (Žolík), 7 – Farkaš (Tomášov), Herzán (Vrakuňa), Novák (Žolík), 6 – Goldschmidt (Domino A), Saakjan (FKP B), Žiak (Vrakuňa), Lopoš (Žolík), 5 – Borkovič (Lamač), Tokár, Sandtner (Šenkvice), Hlavatý, Mifkovič (Scorpions), Lukács (N. Dedinka), Košík (NMŠK), Hrebeň (Žolík), Volek (Ivanka), Csiba (I. Petržalka), Majerčák (Vrakuňa), 4 – Timko, Kotrík (Šam./Ham.), Kudláč (Lamač), Purdek, Caban (Scorpions), Žilinský, Hájnik (Šenkvice), Bernhauer, Kovács, Fizik (FKP A), Mesároš, Lavrinčík, Malík (Vrakuňa), Antal, Sirkovský (Tomášov), Jamnický (FKP B), Dvorak, Matuška, Shatylo (I. Petržalka), Šesták (Žolík), 3 – Lacho, Pružinec, Bínovský (Domino A), Somorovský, Korič (Šenkvice), Rybár (Scorpions), Havrilla (NMŠK 1922), Múčková, Mečár (N. Dedinka), Trenčan, Idrisov (Lamač), L. Štefkovič, Petrovský, Hlinčík, Labaš, Chudada (Ivanka), Mrocková, Patúc, Karolčík (Domino B), Peterka, Paracka (Vrakuňa), Špitalský, Ivák, Duffek (FKP B), Dučaj, Dospel (I. Petržalka), Košč (Tomášov), 2 – Szabo, Múčka, Braviak, Konečný (N. Dedinka), Badalov (Scorpions), Čief, Martinkovič (NMŠK), Vacho, Oškera (Šenkvice), Rožka, Olejka, Kohút, Višnievsky (Domino A), Duffek, Mazán, Thorpe, Špitalský, Keys (FKP A), Holossy (Šam./Ham.), Mitrišin (Žolík), M. Štefkovič (Ivanka), Rigo (Vrakuňa), Sojka, Zatovič, Mazán (FKP B), Fakla, Furdík (Tomášov), Jančo (I. Petržalka), 1 – Šelc, Blažek, Tuhý, Mikuška, Králik (Domino A), Kohút, Tóth, Bognár (Šam./Ham.), Beliansky, Blanár, Piteľ, Čumakov, Hargaš, Fratrič (NMŠK 1922), Ištok (Scorpions), Molora (FKP A), Vrba, Brunovský, Kováč, Olejar, Kočiš, Zeman (Lamač), Juranová (Šenkvice), Jurištová, Zápražná (NMŠK 1922), Bajči, Praslička, Takáč, Podhajeczký (I. Petržalka), Horváth (Tomášov), Molnár, Boušek (Ivanka), Mauer, Babík, Štefančin, Kružliak, Džuppa, Gostič (Domino B), Rizvani, Novota (Žolík), Nemček, Tóth (Vrakuňa).

PROGRAM finálovej časti ZHL BFZ ,,O Pohár predsedu BSK”18. 2. 2017 /sobota/ – športová hala Domu Športu, Junácka 6, Bratislava/ 

Mladší žiaci :

9,00 h. 1. semifinále: PFA ŠTK Šamorín – SDM Domino Bratislava,

9,50 h. 2. semifinále: SFC Kalinkovo – FK Rača Bratislava,

10,40 h. o 3. miesto /porazení/,

11,30 h. finále /víťazi/,

12,20 h. vyhodnotenie turnaja mladších žiakov a odovzdanie cien.

Starší žiaci :

12.30 1. semifinále: SDM Domino Bratislava – ŠK Vrakuňa Bratislava,

13.20 2. semifinále: ŠK Žolík Malacky – ŠK Šenkvice,

14.10 o 3. miesto /porazení/

15.00 o 1. miesto: finále /víťazi/.

15.50 Vyhodnotenie turnaja starších žiakov a odovzdanie cien.