Seniori FC Petržalka akadémia istým víťazom IV.ligy BFZ

Seniori FC Petržalka akadémia si včerajším víťazstvom 4:0 nad SFC Kalinkovo  v šlágri 25.kola IV.ligy BFZ vybojovali isté víťazstvo v súťaži. Pred rekordnou diváckou návštevou ( 1143 prítomných divákov) sa odohral výborný futbal, o ktorý sa pričinili obe družstvá a potvrdili svojou kvalitou tabuľkové postavenie. Dvoma gólmi sa v prvom polčase presadil v 33. a 43. minúte Jakub Hronec. V druhom polčase pridal dva góly Boris Turčák a v Petržalke sa mohlo oslavovať. V najvyššej regionálnej súťaži, III.lige sa do čela tabuľky dostal FK Inter Bratislava o jeden bod pred FC Rohožník. Ich minulo týždňový vzájomný duel na štadióne v Rohožníku sledovala rekordná návšteva III.ligy 1100 divákov a podľa vyjadrení viacerých fanúšikov a predstaviteľov BFZ, ktorý sa na stretnutí zúčastnili, bola remíza 3:3 zaslúžená a spravodlivá. Do konca ročníka zostáva odohrať ešte 4 kolá, takže boj o postup do II.ligy bude ešte napínavý.