Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-15.6. 2017 č. 31

pistalka-rozhodcovska-kovova

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 26. kolo

10.6. 10.00-12.00 FCA Petržalka – K. Ves Choreň, Vasilenko, Kardelis

10.6. 10.00-12.00 Slovan – Levice Čižmár, Sabela, Gosiorovský

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo – dohrávka

7.6. 15.30-18.00 (STREDA) Žolík Malacky – H. Nitra Straka, Polakovič Ľ., Valko

II. Západ SD – MD U19, U17 – 31. kolo

7.6. 11.00-13.30 (STREDA) Inter – Skalica Vašš, Hajnala, Franek (HP UT Stupava)

10.6. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Gabčíkovo Štofik, Fischer, Brody

10.6. 10.00-12.30 Domino – L. Trnava Kočický, Kica, Kachnič

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále

7.6. 18.00 (STREDA) Báhoň – Rovinka Ruc, Martinkovič, Gaži; Šuniar (HP PŠC Pezinok)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 30. kolo

8.6. 18.30 (ŠTVRTOK) Kráľová p/S – D. N. Ves Malárik, Gaži, Ralbovský; Šuniar

9.6. 17.30 (PIATOK) D. Lužná – Ivanka p/D Pavlíková, Martinkovič, Laciňák; Príkopa

10.6. 17.30 Tomášov – Rovinka Polakovič Ľ., Hudy, Straka; Jablonický

10.6. 17.30 Inter – Bernolákovo Tanglmayer, Malárik, Dujava; Líška (HP UT Stupava)

10.6. 17.30 PŠC Pezinok – Vajnory Henček, Ruc, Laciňák; Hájek

10.6. 17.30 FC Malacky – Lozorno Piatka, Martiš, Lauer; Darlea

10.6. 17.30 Rača – Most p/B Vašš, Parilák, Olša D.; Lazar

10.6. 17.30 Báhoň – Rohožník Hajnala, Gaži, Bláha; Truchlý

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 30. kolo

10.6. 17.30 Lamač – Jakubov Kalmár, Srna, Triskal; Marczell

11.6. 10.30 FC Petržalka – Čunovo Kočický, Matejová, Krčová; Farkaš

11.6. 17.30 Jablonové – Viničné Kardelis, Sabela, Vasilenko; Slezák

11.6. 17.30 Domino – Limbach Budáč, Gosiorovský, Szakáll; Brody

11.6. 17.30 Šenkvice – Kalinkovo Brody, Fischer, Štofik; Mydlárik

11.6. 17.30 Rusovce – V. Leváre Franek, Hádek, Lalo; Banič

11.6. 17.30 Borinka – Vrakuňa Čižmár, Pati Nagy, Kica; Pavlík R.

11.6. 17.30 S. Grob – Závod Bohun, Valko, Choreň; Farbula

St. dorast III. Liga SD3R – 30. kolo

7.6. 17.00 (STREDA) Iskra Petržalka – Inter „B“ Malárik, Sabela, Gosiorovský

10.6. 9.00 NMŠK 1922 – Rača Srna, Martiš, Budáč

11.6. 9.30 Ružinov – D. Lužná Srna, Kalmár, Triskal

11.6. 15.00 Šenkvice – MŠK Senec Fischer, Štofik

Ml. dorast III. Liga MD3R – 26. kolo

9.6. 18.00 (PIATOK) Sv. Jur – P. Úľany Lalo

11.6. 10.00 D. N. Ves – MŠK Senec Bláha, Gosiorovský

11.6. 10.45 Lamač – PŠC Pezinok Malárik

11.6. 11.30 Ružinov – Domino „B“ Triskal, Kalmár

11.6. 13.00 Rača – Zohor Henček, Martinkovič

11.6. 15.00 Tomášov – NMŠK 1922 Lauer

11.6. 16.00 Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka Vašš

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 30. kolo

7.6. 17.30-16.15 (STREDA) Domino – D. N. Ves Choreň, Krčová

8.6. 18.30-17.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – MŠK Senec Strapek, Hádek

10.6. 9.00-11.00 Šenkvice – Rača Valko, Hádek

10.6. 9.00-11.00 Sv. Jur – Žolík Malacky Lalo, Krčová

10.6. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Iskra Petržalka Pati Nagy, Matejová

11.6. 9.30-11.30 Vrakuňa – PŠC Pezinok Straka, Parilák

11.6. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Bernolákovo Ruc, Gaži

I. liga žiačok BFZ – 19. kolo

5.6. 18.00 (PONDELOK) NMŠK 1922 – Slovan Kravárik (R) za ObFZ-m

I. liga žiačok BFZ – 20. kolo

10.6. 13.30 Sv. Jur – FCA Petržalka Krčová

11.6. 15.30 Slovan – D. Lužná Stolárik (R) za ObFZ-m

Prípravné stretnutia – HP Ivanka p/D

6.6. 16.00 (UTOROK) BFZ U12 – Slovan U12 Choreň, Ruc

6.6. 17.30 (UTOROK) BFZ U13 – Slovan U13 Ruc, Choreň

Megaturnaj žiakov Senec a jeho priatelia

Mladší žiaci U-13

10.6. 9.00-17.00 Šusták, Kurina za ObFZ-m 2 ihriská (HP Reca)

Mladší žiaci – U-12

10.6. 9.30-17.00 Malovec Ri., Ufnár za ObFZ-m 1 ihrisko (HP V. Biel)

Starší žiaci

10.6. 9.45-18.00 Sopata za ObFZ-m 1 ihrisko (HP SOU Kysucká Senec)

Prípravka PMA1 – 24. kolo

10.6. 9.00 Slovan – D. N. Ves Kravárik

10.6. 10.15 Vrakuňa – K. Ves Ertel

11.6. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell

13.6. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – FCA Petržalka Marczell

13.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – D. Lužná Vanek

Prípravka PMB1 – 22. kolo – dohrávka

8.6. 15.30 (ŠTVRTOK) Inter – FCA Petržalka Pusztai (R) za Dobroviča

Prípravka PMB1 – 23. kolo – dohrávka

7.6. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Domino Kurina

Prípravka PMB1 – 24. kolo

10.6. 10.00 Slovan „B“ – D. N. Ves Kravárik

10.6. 11.30 Vrakuňa – K. Ves Ertel

11.6. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Rača „B“ Marczell

13.6. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec „B“ – FCA Petržalka Marczell

13.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – D. Lužná Štepanovský

Prípravka PMC – 24. kolo

10.6. 11.00 Slovan „C“ – D. N. Ves Kravárik

10.6. 9.00 Vrakuňa – K. Ves Ertel

13.6. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – D. Lužná Štepanovský

11.6. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell

13.6. 19.00 (UTOROK) MŠK Senec „C“ – FCA Petržalka Marczell

Prípravka PMA2 – 22. kolo

10.6. 9.00 FC Malacky – Iskra Petržalka Randa

10.6. 9.00 Vajnory – N. Dedinka Rataj

11.6. 14.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D (R)

12.6. 17.30 (PONDELOK) Domino „B“ – K. Ves „B“ Malovec Ro.

Prípravka PMB2 – 22. kolo

7.6. 18.30 (STREDA) FC Malacky „B“ – Iskra Petržalka Chrupka

10.6. 10.30 Vajnory „B“ – N. Dedinka Rataj

11.6. 15.15 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D (R)

12.6. 17.30 (PONDELOK) Domino „B“ – K. Ves „B“ Malovec Ri.

10.6. 10.30 FA Bratislava – FA Lafranconi (R)

Prípravka PMA3 – 21. kolo

10.6. 10.30 Mariathal „C“ – Jarovce Ťažký

10.6. 11.00 Rusovce – Čunovo (R)

10.6. 12.00 Scorpions – FCA Petržalka Kakaščík

11.6. 15.00 Domino „C“ – Lamač Slyško

Prípravka PRMA – 26. kolo

9.6. 18.00 (PIATOK) Sološnica – Studienka Polák

10.6. 10.30 Kostolište – Jakubov Chrupka

10.6. 11.30 V. Leváre – Zohor Lukeš

11.6. 9.00 Stupava – Vysoká p/M Chrupka

11.6. 11.00 Borinka – Láb Chrupka ( HP UT Stupava)

11.6. 14.30 Lozorno – Rohožník Kožuch

Prípravka PRPK – 26. kolo

9.6. 18.00 (PIATOK) Sv. Jur – Limbach Randa (HP Limbach)

10.6. 9.00 PŠC Pezinok – Častá Klúčik

10.6. 10.00 S. Grob – Budmerice (R)

10.6. 15.00 Grinava – Vištuk (R)

10.6. 15.00 Jablonec – Báhoň (R)

11.6. 10.00 Modra – CFK Pezinok (R)

11.6. 15.00 Vinosady – Viničné Randa

Prípravka PRSC – 19. kolo – dohrávka

8.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Most p/B – Kráľová p/S Randa

Prípravka PRSC – 29. kolo

9.6. 18.00 (PIATOK) Šamorín Hamuliakovo – Malinovo „A“ (R)

10.6. 9.30 Miloslavov – Čataj (R)

10.6. 11.00 Miloslavov „B“ – Kráľová p/S (R)

11.6. 9.00 Tomášov – Kalinkovo (R)

11.6. 14.30 Bernolákovo – Ivánka p/D (R)

11.6. 15.30 Ch. Grob – Rovinka (R)

15.6. 9.30 (ŠTVRTOK) Most p/B – Danubia Hrubý Šúr (R)