Obsadenie R a DS – PR BFZ 19.-23.8. 2017 č. 4

pistalka-rozhodcovska-kovova

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 4. kolo

19.8. 17.00 Nové Mesto n/V– Žilina „B“ Ďurčo, Borsányi, Smolíková, Straka; Farbula; Hodoško

II. Liga Ženy skupina „A“– 1. kolo

20.8. 15.00 Vrakuňa – Senica Choreň

20.8. 16.00 FC Petržalka – Spartak Trnava „B“ Ruc

St. dorast LSD – U19 – 1. kolo

19.8. 11.00 Slovan – Trnava Chromý, Vician, Lauer; Kopča

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 2. kolo

23.8. 11.00-13.15 (STREDA) Slovan – Bardejov Hajnala, Tanglmayer, Martiš

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 2. kolo

19.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – FC Petržalka Piatka, Fischer, Martiš

20.8. 10.00-12.30 D. N. Ves – Baník Prievidza Bohun, Laciňák, Srna

20.8. 10.00-12.30 K. Ves – Myjava Bláha, Pati Nagy, Vašš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 3. kolo

19.8. 17.00 Sv. Jur – Rača Bohun, Laciňák, Matejová; Príkopa

19.8. 17.00 D. N. Ves – Bernolákovo Vašš; Bláha, Pati Nagy; Keller

20.8. 10.30 Slovan „B“ – Tomášov Ruc, Piatka, Ježík; Lônčík (D) za SFZ

20.8. 10.30 FC Petržalka – Báhoň Polakovič Ľ., Choreň, Olša D.; Pinček

20.8. 17.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Henček, Hudy, Kardelis; Líška

20.8. 17.00 Rovinka – Lozorno Hajnala, Štofik, Ralbovský; Darlea

20.8. 17.00 Vajnory – D. Lužná Tanglmayer, Lauer, Martiška; Truchlý

20.8. 17.00 Most p/B – Rohožník Malárik, Straka, Martiš; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 3. kolo

19.8. 17.00 Lamač – Domino Srna, Gosiorovský, Lalo; Pavlík R.

20.8. 17.00 CFK Pezinok – Vrakuňa Harajbič, Hádek, Kožuch; Schmidt

20.8. 17.00 Viničné – Závod Hegedüs, Valko, Kica; Brody

20.8. 17.00 Čunovo – S. Grob Fischer, Sabela, Volek; Banič

20.8. 17.00 Kalinkovo – Rusovce Vasilenko, Szakáll, Farkaš; Marczell

20.8. 17.00 Králová p/S – Jakubov Klúčik, Triskal, Lalo; Slezák

20.8. 17.00 V. Leváre – Limbach Kašper, Kočický, Krčová; Farkaš

20.8. 17.00 K. Ves – FC Malacky Lomňančík, Čižmár, Gosiorovský; Jablonický (HP Zohor)

St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo

19.8. 10.30 Iskra Petržalka – Šenkvice Henček, Hajnala, Hegedüs

19.8. 13.30 NMŠK 1922 – MŠK Senec Štofik, Sabela, Krčová

19.8. 15.30 Domino – Inter „B“ Ruc, Polakovič Ľ., Harajbič

19.8. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – Zohor Olša D., Hádek, Valko

20.8. 9.30 Ružinov – D. Lužná Sabela, Kica, Gosiorovský

20.8. 10.30 Rača – Rohožník Kočický, Štofik, Krčová

20.8. 14.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Piatka, Hudy, Kardelis

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 1. kolo

19.8. 13.00 FKP Dúbravka – Lamač Volek, Vasilenko

20.8. 10.00 Lozorno – NMŠK 1922 Kožuch, Lomňančík

20.8. 10.30 Iskra Petržalka – FC Petržalka „B“ Ralbovský, Volek

20.8. 13.30 Domino“B“ – Z. Ves Matejová, Ježík

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 1. kolo

19.8. 11.00 Sv. Jur – Vajnory Choreň, Farkaš

19.8. 13.30 Ružinov – PŠC Pezinok Triskal, Kašper

19.8. 17.00 Vrakuňa – Domino Čižmár, Malárik

20.8. 14.00 MŠK Senec – Rača Orlíková, Dúbravec, Bočák Jo. za ObFZ-m (HP Igram)