Obsadenie R a DS – PR BFZ 7.-17.5. 2018 č. 28

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 16. kolo

13.5. 11.00 Slovan – Myjava  Matejová, Sabela, Henček

I.Liga Juniorky – 16. kolo

13.5. 13.00 Slovan – Myjava  Henček, Sabela, Matejová  

II.Liga Ženy – 22. kolo

13.5. 15.00 Vrakuňa – D. Lužná  Martiš

13.5. 16.00 FC Petržalka – Kopčany  Choreň

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 28. kolo

12.5. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce  Piatka, Polakovič Ľ., Choreň

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

12.5. 10.00-12.00 Domino – D. Dtreda  Vašš, Bláha, Martiška

12.5. 10.00-12.00 Slovan – Levice  Ruc, Pati Nagy, Kardelis

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 23. kolo 

17.5. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Slovan  Hajnala, Vašš, Bláha

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

8.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Inter – Z. Moravce  Volek, Vasilenko, Sabela  

8.5. 14.30-17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Myjava  Štofik, Krčová, Martiš  

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 29. kolo

12.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Komárno  Harajbič, Kašper, Budáč

13.5. 10.00-12.30 K. Ves – Gabčíkovo Tománek, Laciňák, Gosiorovský   

13.5. 10.00-12.30 D. N. Ves – Dubnica  Štofik, Čižmár, Hegedüs

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

16.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B  Tanglmayer, Polakovič Ľ., Fischer; Darlea  

16.5. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Rovinka  Čižmár, Malárik, Volek; Pinček

16.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rohožník  Vašš, Ruc, Kočický; Páchnik

16.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Rača  Parilák, Stofik, Krčová; Lazar

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 25. kolo

9.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – PŠC Pezinok  Bláha, Ruc, Laciňák; Keller   

9.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – Lozorno  Bohun, Hajnala, Ralbovský; Darlea

9.5. 17.30 (STREDA) Rohožník – Rača  Straka, Malárik, Kardelis; Páchnik   

9.5. 17.30 (STREDA) Bernolákovo – Tomášov  Hudy, Tománek, Dujava; Líška

9.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ivanka p/D  Pavlíková, Štofik, Pati Nagy; Mydlárik   

9.5. 17.30 (STREDA) Most p/B – Slovan „B“  Parilák, Vašš, Lauer; Príkopa

9.5. 17.30 (STREDA) FC Petržalka – Sv. Jur  Polakovič Ľ., Piatka, Martinkovič; Pinček

9.5. 17.30 (STREDA) Vajnory – Rovinka  Henček, Martiš, Matejová; Schmidt 

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 26. kolo

12.5. 10.30 Tomášov – Rohožník  Henček, Lauer, Laciňák; Príkopa

12.5. 17.00 PŠC Pezinok – Vajnory  Parilák, Štofik, Straka; Pinček

12.5. 17.00 Sv. Jur – Most p/B  Tománek, Matejová, Martiš; Schmidt  

13.5. 10.30 Slovan „B“ – D. N. Ves  Ruc, Ježík, Olša D.; Líška  

13.5. 10.30 Rača – Báhoň  Choreň, Martiš, Dujava, Mydlárik  

13.5. 17.00 Rovinka – FC Petržalka  Bohun, Ralbovský, Kardelis; Truchlý  

13.5. 17.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Vašš, Bláha, Tanglmayer; Lazar

13.5. 17.00 Lozorno – D. Lužná  Straka, Martinkovič, Polakovič Ľ.; Ľupták

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

8.5. 17.30 (UTOROK) Kráľová p/S – Viničné  Fischer, Triskal, Hádek; Bóllo  

9.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – Vrakuňa  Kožuch, Hegedüs, Hrazdira; Truchlý

9.5. 17.30 (STREDA) Jakubov – S. Grob  Čižmár, Tanglmayer, Gosiorovský; Marczell  

9.5. 17.30 (STREDA) Limbach – Závod  Valko, Szakáll, Volek; Brody

9.5. 17.30 (STREDA) FC Malacky – Domino  Krčová, Srna, Budáč; Jablonický  

9.5. 17.30 (STREDA) K. Ves – CFK Pezinok  Lomňančík, Kočický, Kašper; Pavlík R. (HP Zohor)  

9.5. 17.30 (STREDA) V. Leváre – Lamač  Harajbič, Vasilenko, Lalo; Lazar

9.5. 17.30 (STREDA) Kalinkovo – Čunovo  Choreň, Sabela, Klúčik; Slezák  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

12.5. 17.00 Vrakuňa – Kalinkovo  Hegedüs, Vasilenko, Lalo; Banič  

12.5. 17.00 Lamač – K. Ves  Srna, Čižmár, Gosiorovský; Marczell

12.5. 17.00 Domino – Limbach  Sabela, Kožuch, Lomňančík; Bóllo

13.5. 17.00 Čunovo – Kráľová p/S  Kočický, Krčová, Szakáll; Brody  

13.5. 17.00 Viničné – V. Leváre  Budáč, Kašper, Hrazdira; Darlea  

13.5. 17.00 CFK Pezinok – FC Malacky  Fischer, Hádek, Valko; Pavlík R.

13.5. 17.00 Závod – Jakubov  Piatka, Pati Nagy, Triskal; Farkaš  

13.5. 17.00 S. Grob – Rusovce  Martiška, Harajbič, Volek; Páchnik

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo 

8.5. 13.00 (UTOROK) D. Lužná – PŠC Pezinok  Hajnala, Kašper, Hegedüs   

8.5. 17.30 (UTOROK) Rohožník – Šamorín Hamuliakovo  Tománek, Hudy

8.5. 17.30 (UTOROK) Inter „B“ – Ivanka p/D  Sabela, Volek, Vasilenko   

8.5. 17.30 (UTOROK) Domino – Zohor  Malárik, Laciňák, Ralbovský   

8.5. 17.30 (UTOROK) Rača – Iskra Petržalka  Tanglmayer, Henček, Gosiorovský

8.5. 17.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ružinov  Srna, Budáč

St. dorast SD3R – U19 – 22. kolo 

12.5. 10.30 Iskra Petržalka – Domino  Krčová, Ralbovský, Vasilenko

12.5. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – MŠK Senec  Olša D., Hádek, Valko

13.5. 9.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Lalo, Srna  

13.5. 9.30 Ružinov – Rača  Kardelis, Ralbovský, Volek

13.5. 14.30 Zohor – Inter „B“  Lomňančík, Kožuch  

13.5. 14.30 Ivanka p/D – Rohožník  Tanglmayer, Bláha

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 3. kolo

8.5. 17.30 (UTOROK) MŠK Senec – Z. Ves  Chalka, Gajdošík za ObFZ-m  

9.5. 17.30 (STREDA) Domino – Lozorno  Abrman, Vanek za ObFZ-m

9.5. 17.30 (STREDA) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Olša M. (R) za ObFZ-v

9.5. 17.30 (STREDA) Rača – FC Petržalka  Křivan, Šusták za ObFZ-m  

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 4. kolo

12.5. 10.00 FC Petržalka – PŠC Pezinok  Triskal

12.5. 13.00 Rača – NMŠK 1922  Martinkovič

12.5. 17.00 Z. Ves – Domino  Dujava

13.5. 10.00 Lozorno – MŠK Senec  Kožuch

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 1. kolo

15.5. 17.00 (UTOROK) FC Petržalka – Domino  Volek   

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

10.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Domino – Ružinov  Hajnala

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 3. kolo

12.5. 10.00 P. Úľany – FKP Dúbravka  Valko

13.5. 11.00 Vajnory – Domino „B“  Krčová         

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 5. kolo

17.5. 15.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Ružinov  Čižmár

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo 

8.5. 9.30-11.30 (UTOROK) Rača – MŠK Senec  Ruc, Čižmár

8.5. 10.30-12.30 (UTOROK) Šenkvice –Sv. Jur  Piatka

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Vrakuňa  Pati Nagy

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – NMŠK 1922  Polakovič Ľ.

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) D. Lužná – D. N. Ves  Hegedüs, Kašper

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Bernolákovo  Kožuch, Lomňančík

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo 

12.5. 9.30-11.30 D. N. Ves – Iskra Petržalka  Kožuch, Lomňančík

12.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Žolík Malacky  Čižmár, Gosiorovský

 12.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – D. Lužná  Lalo, Ježík    

 12.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PFA ŠTK Šamorín  Hrazdira, Volek

 13.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – Rača  Pati Nagy, Vasilenko

 13.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – Šenkvice  Kašper, Harajbič

Krajské kolo Mc Donald´s CUP 2017/2018

 9.5. 9.00-14.00 (STREDA) Kočický, Bohúň, Štofík (HP ŠCP Dúbravka)

Krajské kolo ŠP SFZ 2017/2018 – dievčatá

15.5. 9.00 – 14.00 (UTOROK) Krčová, Matejová, Sobolová (HP NMŠK 1922)

Krajské kolo ŠP SFZ 2017/2018 – ml. žiaci

 16.5. 9.00 – 14.00 (STREDA) Štofik, Kašper, Kočický (HP NMŠK 1922)

Prípravka PMA1 – 11. Kolo – dohrávka

8.5. 9.30 (UTOROK) FC Malacky – Vrakuňa  Šabiková (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 23. kolo – dohrávka

8.5. 14.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Ivanka p/D  Abrman

14.5. 18.30 (PONDELOK) Rača – MŠK Senec  Šusták

Prípravka PMA1 – 19. kolo

12.5. 9.00 D. Lužná – PŠC Pezinok  Marczell

12.5. 11.00 CFK Pezinok – FA Lafranconi  Sobolová

12.5. 11.30 Vrakuňa – Ivanka p/D  Štepanovský

12.5. 12.00 FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  (R) za ObFZ-v

12.5. 14.00 FKP Dúbravka – Rovinka  Šafárik  

13.5. 13.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Pavlík R.

Prípravka PMA1 – 20. kolo

16.5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky  Vargová

Prípravka PMB1 – 11. kolo – dohrávka

8.5. 10.45 (UTOROK) FC Malacky – Vrakuňa  Šabiková (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 23. kolo

10.5. 17.00 (STVRTOK) FKP Dúbravka – Ivanka p/D  Vanek

Prípravka PMB1 – 19. kolo

12.5. 10.15 D. Lužná – PŠC Pezinok  Marczell

12.5. 12.15 CFK Pezinok – FA Lafranconi  Sobolová

12.5. 10.15 Vrakuňa – Ivanka p/D  Štepanovský

12.5. 10.45 FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  (R) za ObFZ-v

12.5. 14.00 FKP Dúbravka – Rovinka  Stolárik  

13.5. 10.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Pavlík R.

Prípravka PMB1 – 20. kolo

16.5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky  Stolárik

Prípravka PMC1 – 11. kolo – dohrávka

8.5. 12.00 (UTOROK) FC Malacky – Vrakuňa  Šabiková (R) za ObFZ-v   

Prípravka PMC1 – 23. kolo – dohrávky

8.5 13.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec  Ubľanský

8.5. 14.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Ivanka p/D  Vanek

Prípravka PMC1 – 17. kolo – dohrávka

14.5. 17.30 (PONDELOK) Rača – D. Lužná  Šusták

Prípravka PMC1 – 19. kolo

12.5. 11.30 D. Lužná – PŠC Pezinok  Marczell

12.5. 13.30 CFK Pezinok – FA Lafranconi  Sobolová

12.5. 9.00 Vrakuňa – Ivanka p/D  Štepanovský

12.5. 9.30 FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  (R) za ObFZ-v

16.5. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Rovinka  Šafárik  

12.5. 11.30 Rača – D. N. Ves  Malovec Ri.

13.5. 11.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Pavlík R.

Prípravka PMA2 – 15. kolo – dohrávka 

8.5. 17.00 (UTOROK) FK Dúbravka – Miloslavov  Abrman

Prípravka PMA2 – 17. kolo

7.5. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – Z. Bystrica  Vargová

12.5. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory  Malovec Ro.

12.5. 10.00 NMŠK 1922 ,,B” – Miloslavov  Šafárik  

13.5. 11.00 FK Dúbravka – Inter ,,B”  Stolárik

Prípravka PMA2 – 18. kolo

17.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Domino ,,B”  Sabo

Prípravka PMB2 – 17. kolo

7.5. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – Z. Bystrica  Vargová

12.5. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory ,,B”  Malovec Ri.

12.5. 11.00 NMŠK 1922 ,,B” – Miloslavov  Šafárik  

13.5. 12.15 FK Dúbravka – Inter ,,B”  Stolárik

Prípravka PMB2 – 18. kolo

17.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Domino ,,B”  Sabo

Prípravka PMC2 – 17. kolo

12.5. 9.00 N. Dedinka – Malinovo  (R)

12.5. 10.15 Kalinkovo – Závod  (R)

12.5. 14.00 Rohožník – Inter ,,B”  (R) za ObFZ-v

13.5. 11.00 Bernolákovo – Báhoň  (R)

Prípravka PMA3 – 15. kolo

12.5. 10.00 FK Mariathal – Lamač  (R)

12.5. 15.00 Scorpions – Jarovce  Malovec Ro.  

13.5. 10.00 Rusovce – Vrakuňa  (R)

13.5. 11.00 Čunovo – FC ŠTK Šamorín ,,B”  Štepanovský

13.5. 15.00 Domino ,,C” – FC Petržalka ,,B”  Randa

Prípravka PMA3 – 16. kolo

10.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Scorpions  Malovec Ro.

Prípravka PRMA – 19. kolo

12.5. 14.00 Sološnica – Láb  (R)

12.5. 14.30 Zohor – V. Leváre  Rybecký

12.5. 17.00 Studienka – Vysoká p/M  Šabiková

13.5. 9.00 Stupava – Lozorno  Michalovič

13.5. 10.30 Kostolište – Jakubov  Chrupka

13.5. 11.00 Gajary – Rohožník  (R)

Prípravka PRPK – 19. kolo

10.5. 18.00 Viničné – Limbach  (R)

12.5. 9.00 Sv. Jur – Vištuk  (R)

12.5. 9.00 Šenkvice – Grinava  (R)

12.5. 10.00 S. Grob – PŠC Pezinok „B“  (R)

12.5. 11.30 Častá – Modra  (R) (HP Modra)

13.5. 10.00 Budmerice – Jablonec  (R)

13.5. 14.30 Vinosady – Báhoň  Tahotný


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY