Obsadenie R a DS – PR BFZ 14.-24.5. 2018 č. 29

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 17. kolo

19.5. 13.00 NMŠK 1922 – Slovan  Choreň, Szakáll, Krčová  

I.Liga Juniorky – 17. kolo

19.5. 15.00 NMŠK 1922 – Slovan  Krčová, Szakáll, Choreň

II.Liga Ženy – 23. kolo

19.5. 15.00 Sv. Jur – Vrakuňa  Tanglmayer

19.5. 15.00 D. Lužná – FC Petržalka  Hádek   

20.5. 14.00 FK Dúbravka – Trnava „B“  Bláha

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 23. kolo 

17.5. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Slovan  Hajnala, Vašš, Choreň

19.5. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra  Polakovič Ľ., Malárik, Ralbovský

22.5. 17.15-15.30 (UTOROK) K. Ves – Trenčín  Choreň, Vašš, Volek

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 30. kolo

19.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Prievidza  Bohun, Kočický, Klúčik

19.5. 10.00-12.30 Inter – FC Petržalka  Srna, Lomňančík, Fischer

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor  

20.5. 16.30 Lanžhot – M. Krumlov  Ruc, Lalo, Volek; Lônčík  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

16.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B  Tanglmayer, Polakovič Ľ., Fischer; Darlea  

16.5. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Rovinka  Čižmár, Malárik, Volek; Pinček

16.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rohožník  Vašš, Ruc, Kočický; Páchnik

16.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Rača  Parilák, Štofik, Krčová; Lazar

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo

19.5. 17.00 Báhoň – Tomášov  Tománek, Kardelis, Olša D.; Truchlý

19.5. 17.00 D. N. Ves – Sv. Jur  Bláha, Ježík, Štofik; Lazar

20.5. 10.30 FC Petržalka – Vajnory  Marinč, Urbánek, Putna za JmKFS; Páchnik

20.5. 17.00 Lozorno – PŠC Pezinok  Hajnala, Vašš, Laciňák; Jablonický

20.5. 17.00 D. Lužná – Rača  Malárik, Lauer, Ralbovský; Líška   

20.5. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D  Tanglmayer, Choreň, Martiš; Keller  

20.5. 17.00 Bernolákovo – Slovan „B“  Bohun, Henček, Parilák; Mydlárik   

20.5. 17.00 Most p/B – Rovinka  Pavlíková, Straka, Martinkovič; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

20.5. 17.00 S. Grob – Vrakuňa  Piatka, Srna,Gosiorovský; Banič

20.5. 17.00 Rusovce – Závod  Čižmár, Štofik, Krčová; Ľupták  

20.5. 17.00 Jakubov – Domino  Vasilenko, Martiška, Kožuch; Schmidt  

20.5. 17.00 Limbach – CFK Pezinok  Hudy, Hrazdira, Harajbič; Príkopa   

20.5. 17.00 FC Malacky – Lamač  Kočický, Triskal, Szakáll; Pavlík R.  

20.5. 17.00 K. Ves – Viničné  Dujava, Hádek, Valko; Bóllo

20.5. 17.00 V. Leváre – Čunovo  Pati Nagy, Hegedüs, Fischer; Farkaš

20.5. 17.00 Kráľová p/S – Kalinkovo  Kašper, Polakovič Ľ., Sabela; Pinček   

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo 

16.5. 17.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov  Choreň, Budáč

St. dorast SD3R – U19 – 23. kolo 

19.5. 9.30 MŠK Senec – Ivanka p/D  Ruc, Lalo, Volek

19.5. 15.30 Domino – Ružinov  Laciňák, Harajbič, Hegedüs

20.5. 10.00 Inter „B“ – Iskra Petržalka  Kožuch, Hudy

20.5. 10.30 Rača – NMŠK 1922  Vašš, Martiška, Hrazdira  

20.5. 14.00 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo  Lauer, Ralbovský  

20.5. 14.30 Rohožník – Zohor  Martiš, Choreň

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 1. kolo

15.5. 17.00 (UTOROK) FC Petržalka – Domino  Volek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 5. kolo

19.5. 10.00 MŠK Senec – NMŠK 1922  Valko     

19.5. 13.00 Domino – FC Petržalka „B“  Hegedüs, Harajbič

19.5. 17.00 Z. Ves – PŠC Pezinok  Kožuch  

23.5. 18.00 (STREDA) Lozorno – Rača  Kožuch

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 5. kolo

17.5. 15.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Ružinov  Čižmár

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 4. kolo

19.5. 11.00 FKP Dúbravka – Vajnory  Henček

24.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – Domino „B“  Choreň

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo 

19.5. 9.30-11.30 Rača – Šenkvice  Pati Nagy, Kašper

19.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Vasilenko, Gosiorovský

19.5. 10.00-12.00 D. Lužná – FKP Dúbravka  Hajnala, Hádek

19.5. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Bernolákovo  Dúbravec, Šusták za ObFZ-m

20.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec  Tománek, Lomňančík

20.5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur  Ježík, Olša D.

22.5. 15.00-16.30 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – D. N. Ves  Hajnala 

 Krajské kolo ŠP SFZ 2017/2018 – dievčatá

18.5. 9.00 – 14.00 (PIATOK) Krčová, Sobolová (HP NMŠK 1922)

Krajské kolo ŠP SFZ 2017/2018 – ml. žiaci

 21.5. 9.00 – 14.00 (PONDELOK) Štofik, Kašper, Kočický (HP NMŠK 1922)

Prípravka PMA1 – 19. kolo – dohrávka

14.5. 17.00 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  Michalovič

Prípravka PMA1 – 23. kolo – dohrávka

14.5. 18.30 (PONDELOK) Rača – MŠK Senec  Šusták

Prípravka PMA1 – 20. kolo

16.5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky  Vargová

19.5. 8.45 Ivanka p/D – CFK Pezinok  Marczell

19.5. 9.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  (R) za ObFZ-v

19.5. 10.00 Rovinka – D. Lužná  Vargová

20.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rača  Marczell  

20.5. 10.30 MŠK Senec – Vrakuňa  Randa

Prípravka PMA1 – 24. kolo

22.5. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Křivan

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ri.

22.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Takáč

22.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Bogdáň

22.5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Ťažký  

Prípravka PMB1 – 19. kolo – dohrávka

14.5. 17.00 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 20. kolo

16.5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky Stolárik

19.5. 9.45 Ivanka p/D – CFK Pezinok  Marczell

19.5. 10.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  (R) zaObFZ-v

19.5. 11.30 Rovinka – D. Lužná  Vargová

20.5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Rača  Marczell   

20.5. 12.00 MŠK Senec – Vrakuňa  Randa

Prípravka PMB1 – 24. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Randa

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ro.

22.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  (R)

22.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Gajdošík

22.5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Šusták  

Prípravka PMB1 – 21. kolo

24.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – NMŠK 1922  (R)

Prípravka PMC1 – 17. kolo – dohrávka

14.5. 17.30 (PONDELOK) Rača – D. Lužná  Šusták

Prípravka PMC1 – 19. kolo – dohrávky

14.5. 18.15 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  Michalovič

16.5. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Rovinka  Šafárik

Prípravka PMC1 – 20. kolo

19.5. 9.00 FA Lafranconi – FC Malacky  Malovec Ri.

19.5. 10.15 D. N. Ves – FKP Dúbravka  Stolárik

19.5. 10.45 Ivanka p/D – CFK Pezinok  Marczell

19.5. 11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  (R) za ObFZ-v

19.5. 13.00 Rovinka – D. Lužná  Vargová

20.5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rača  Marczell

20.5. 13.00 MŠK Senec – Vrakuňa  Randa

Prípravka PMC1 – 24. kolo

22.5. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Křivan

22.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ri.

22.5. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Takáč

22.5. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Bogdáň

22.5. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Ťažký  

22.5. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves  (R)  

Prípravka PMA2 – 18. kolo

17.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Domino ,,B” Sabo

19.5. 9.00 Vajnory – Miloslavov  Gilbert

19.5. 9.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 ,,B“  Ťažký

19.5. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Křivan

Prípravka PMA2 – 11. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory  Marczell

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B“ – Z. Bystrica  Štepanovský

22.5. 18.00 (UTOROK) Domino ,,B“ – Inter ,,B“  Vargová

22.5. 18.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Stolárik

Prípravka PMB2 – 18. kolo

17.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Domino ,,B” Sabo

19.5. 9.00 Vajnory ,,B“ – Miloslavov  Rataj

19.5. 10.15 Z. Bystrica – NMŠK 1922 ,,B“  Ťažký

19.5. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Samko

Prípravka PMB2 – 11. kolo

22.5. 17.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory ,,B“  Marczell

22.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B“ – Z. Bystrica  Štepanovský

22.5. 17.00 (UTOROK) Domino ,,B“ – Inter ,,B“  Vargová

22.5. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Stolárik

Prípravka PMC2 – 18. kolo

19.5. 14.30 Báhoň – Kalinkovo  (R)

19.5. 17.00 Inter ,,B“ – N. Dedinka  Stolárik

20.5. 11.00 Závod – Stupava  (R) za ObFZ-v

20.5. 11.00 Malinovo – Bernolákovo  Vargová  

Prípravka PMC2 – 22. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) Závod – Rohožník  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Stupava – Bernolákovo  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Inter ,,B“ – Malinovo  Sabo  

Prípravka PMA3 – 16. kolo

19.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín ,,B“ – Rusovce  (R)

19.5. 9.30 Lamač – Domino ,,C“  Vanek

20.5. 8.30 FC Petržalka ,,B“ – Čunovo  Malovec Ro.

20.5. 10.00 Jarovce – FK Mariathal  Abrman

Prípravka PMA3 – 13. kolo

24.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce  Randa   

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 19. kolo

20.5. 14.30 V. Leváre – Most p/B  Fischer, Hegedüs za BFZ