Obsadenie R a DS – PR BFZ 22.-31.5. 2018 č. 30

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 18. kolo

27.5. 11.00 Slovan – Bardejov  Ruc, Ralbovský, Lauer

I.Liga Juniorky – 18. kolo

27.5. 13.30 Slovan – Bardejov  Lauer, Ralbovský, Ruc    

II.Liga Ženy – 24. kolo

27.5. 15.00 Vrakuňa – FK Dúbravka  Straka  

27.5. 16.00 FC Petržalka – Sv. Jur  Parilák  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 23. kolo 

22.5. 17.15-15.30 (UTOROK) K. Ves – Trenčín  Choreň, Vašš, Volek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 24. kolo 

26.5. 10.00-12.00 Domino – Trnava  Lauer, Parilák, Polakovič Ľ.

30.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Inter  Hajnala, Štofik, Bláha

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 25. kolo 

31.5. 15.00-13.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – Trnava  Hencek, Choreň, Kašper

Modelovaný zápas žien

23.5. 16.30 (STREDA) SR WU17 modré – SR WU17 biele  Lalo, Ježík, Olša D.  

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 31. kolo

26.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – L. Trnava  Tanglmayer, Vasilenko, Martiš

27.5. 10.00-12.30 K. Ves – Skalica  Ježík, Piatka, Szakáll    

27.5. 10.00-12.30 D. N. Ves – Topoľčany  Lomňančík, Parilák, Čižmár

I.Liga žiačok – 24. kolo

26.5. 13.00 Slovan – D. Streda  Ralbovský

27.5. 12.30 NMŠK 1922 – Šaľa  Sabela

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – semifinále  

23.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Most p/B  Henček, Choreň, Malárik; Truchlý    

23.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rovinka  Tománek, Dujava, Štofik; Príkopa

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 28. kolo

26.5. 17.00 PŠC Pezinok – FC Petržalka  Chromý, Smolíková, Vician za SFZ; Schmidt   

26.5. 17.00 Vajnory – Most p/B  Vašš, Bohun, Ježík; Keller  

26.5. 17.00 Rovinka – D. N. Ves  Somoláni A. (R) za SFZ, Ralbovský, Laciňák; Mydlárik   

26.5. 17.00 Sv. Jur – Bernolákovo  Polakovič Ľ., Lalo, Volek; Líška   

26.5. 17.00 Slovan „B“ – Rohožník  Cvengroš, Jankovič za SFZ; Lauer; Lazar  

26.5. 17.00 Ivanka p/D – Báhoň  Parilák, Ruc, Hajnala; Ľupták  

26.5. 17.00 Rača – Lozorno  Straka, Matejová, Kardelis; Pinček

27.5. 17.00 Tomášov – D. Lužná  Hudy, Tanglmayer, Martiš; Darlea   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 28. kolo

27.5. 17.00 Vrakuňa – Kráľová p/S  Kožuch, Lalo, Hrazdira; Pavlík R.   

27.5. 17.00 Kalinkovo – V. Leváre  Srna, Piatka, Szakáll; Príkopa   

27.5. 17.00 Čunovo – K. Ves  Harajbič, Laciňák, Kašper; Banič

27.5. 17.00 Viničné – FC Malacky  Vasilenko, Matejová, Klúčik; Marczell   

27.5. 17.00 Lamač – Limbach  Fischer, Volek, Sabela; Páchnik

27.5. 17.00 CFK Pezinok – Jakubov  Čižmár, Hajnala, Gosiorovský; Brody   

27.5. 17.00 Domino – Rusovce  Kočický, Bohun, Triskal; Farkaš   

27.5. 17.00 Závod – S. Grob  Hegedüs, Vašš, Hádek; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 24. kolo 

26.5. 10.30 Iskra Petržalka – Rohožník  Ruc, Kardelis

26.5. 13.30 NMŠK 1922 – Domino  Sabela, Gosiorovský       

27.5. 9.00 PŠC Pezinok – Rača  Straka, Lalo, Volek

27.5. 9.30 Ružinov – Inter „B“  Hádek, Kašper

27.5. 14.30 Zohor – MŠK Senec  Polakovič Ľ.  

27.5. 14.30 Ivanka p/D – D. Lužná  Kardelis

St. dorast SD3R – U19 – 26. kolo 

29.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Tanglmayer,Hádek, Valko

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 3. kolo

30.5. 17.30 (STREDA) Rača – FC Petržalka  Křivan, Ťažký za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 5. kolo

23.5. 18.00 (STREDA) Lozorno – Rača  Kožuch

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 6. kolo

26.5. 9.00 PŠC Pezinok – Lozorno  Lalo

26.5. 10.00 MŠK Senec – FC Petržalka „B“  Piatka

26.5. 13.00 Rača – Z. Ves  Volek

26.5. 16.00 Domino „A“ – NMŠK 1922  Hrazdira

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 4. kolo

24.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – Domino „B“  Choreň

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 5. kolo

27.5. 13.30 Domino „B“ – P. Úľany  Triskal

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo 

22.5. 15.00-16.30 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – D. N. Ves  Hajnala 

 Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo 

26.5. 9.30-11.30 D. N. Ves – NMŠK 1922  Kožuch

 26.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Iskra Petržalka  Ralbovský  

 26.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – PFA ŠTK Šamorín  Hajnala, Valko

26.5. 10.30-12.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  Ježík

 26.5. 14.00-16.00 MŠK Senec – D. Lužná  Hegedüs         

 27.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – Žolík Malacky  Vašš   

 27.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – Rača  Hajnala

 Medzinárodný turnaj U16 „Memoriál Petra Dubovského“ (HP Pasienky)

26.5. 9.30 ŠK Slovan – Górnik Zabrze  Kočický, Srna, Kašper          

 26.5. 11.00 FC Videoton – FC Zbrojovka Brno  Kašper, Kočický, Srna

 26.5. 12.30 Górnik Zabrze – Sturm Graz  Srna, Kašper, Kočický

 26.5. 14.30 FC Admira Wacker Wien – FC Zbrojovka Brno  Hudy, Čižmár, Piatka

 26.5. 16.00 ŠK Slovan – SK Sturm Graz  Piatka, Hudy, Čižmár

 26.5. 17.30 FC Videoton – FC Admira Wacker Wien  Čižmár, Piatka, Hudy

 27.5. 10.00 Stretnutie o 5.-6. miesto  Martiš, Bohun, Tanglmayer

 27.5. 11.45 Stretnutie o 3.-4. miesto  Tanglmayer, Martiš, Bohun  

 27.5. 13.30 Finále  Bohun, Tanglmayer, Martiš 

 Prípravka PMA1 – 24. kolo

22.5. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Křivan

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ri.

22.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Takáč

22.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  (R)

22.5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Ťažký  

Prípravka PMA1 – 21. kolo

26.5. 9.00 Rača – FA Lafranconi  Šafárik

26.5. 9.30 FC Malacky – Ivanka p/D  (R) za ObFZ-v

26.5. 10.00 Rovinka – PŠC Pezinok  Randa  

26.5. 11.00 CFK Pezinok – MŠK Senec  (R) za ObFZ-v

26.5. 11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Stolárik

26.5. 14.00 FKP Dúbravka – FC ŠTK Šamorín  Malovec Ri.

Prípravka PMB1 – 24. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Randa

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  (R).

22.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  (R)

22.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Gajdošík

22.5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Šusták  

Prípravka PMB1 – 21. kolo

26.5. 10.15 Rača – FA Lafranconi  Šafárik  

26.5. 10.45 FC Malacky – Ivanka p/D  (R) za ObFZ-v

26.5. 11.30 Rovinka – PŠC Pezinok  Randa  

26.5. 12.15 CFK Pezinok – MŠK Senec  (R) za ObFZ-v

26.5. 14.00 FKP Dúbravka – FC ŠTK Šamorín  Sopata

Prípravka PMC1 – 24. kolo

22.5. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Křivan

22.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ri.

22.5. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Takáč

22.5. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Gajdošík

22.5. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Ťažký   

22.5. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves  (R)  

Prípravka PMC1 – 21. kolo

26.5. 11.30 Rača – FA Lafranconi  Šafárik  

26.5. 12.00 FC Malacky – Ivanka p/D  (R) za ObFZ-v

26.5. 13.00 Rovinka – PŠC Pezinok  Randa

26.5. 13.30 CFK Pezinok – MŠK Senec  (R) za ObFZ-v

26.5. 9.00 Vrakuňa – NMŠK 1922  Stolárik  

26.5. 15.00 FKP Dúbravka – FC ŠTK Šamorín  Malovec Ri.

24.5. 17.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – D. N. Ves  (R)

Prípravka PMC1 – 30. kolo

30.5. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Rovinka  Šafárik

Prípravka PMA2 – 11. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory  Marczell

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B“ – Z. Bystrica  Štepanovský

22.5. 18.00 (UTOROK) Domino ,,B“ – Inter ,,B“  Vargová

22.5. 18.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Vanek

Prípravka PMA2 – 19. kolo

26.5. 9.30 Miloslavov – Z. Bystrica  Marczell  

26.5. 9.30 NMŠK 1922 „B“ – Inter „B“  Malovec Ri.  

27.5. 11.00 FK Dúbravka – Vajnory  Malovec Ri.  

28.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Iskra Petržalka  Tanglmayer D.  

Prípravka PMA2 – 20. kolo

31.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Miloslavov  Sabo  

Prípravka PMB2 – 11. kolo

22.5. 17.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory ,,B“  Marczell

22.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B“ – Z. Bystrica  Štepanovský

22.5. 17.00 (UTOROK) Domino ,,B“ – Inter ,,B“  Vargová

22.5. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Vanek

Prípravka PMB2 – 19. kolo

26.5. 11.00 Miloslavov – Z. Bystrica  Marczell  

26.5. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – Inter „B“  Malovec Ri.  

27.5. 12.15 FK Dúbravka – Vajnory „B“  Malovec Ri.   

28.5. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Iskra Petržalka  Tanglmayer D.  

Prípravka PMB2 – 20. kolo

31.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Miloslavov  Štepanovský  

Prípravka PMC2 – 22. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) Závod – Rohožník  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Stupava – Bernolákovo  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Inter ,,B“ – Malinovo  Sabo  

Prípravka PMC2 – 12. kolo

26.5. 10.00 N. Dedinka – Rohožník  Takáč   

Prípravka PMC2 – 19. kolo

26.5. 10.15 Kalinkovo – Malinovo  (R)  

26.5. 14.30 Báhoň – Závod  (R)

27.5. 11.00 Bernolákovo – Inter „B“  Randa

Prípravka PMC2 – 17. kolo

31.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Závod  Randa

Prípravka PMA3 – 13. kolo

24.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce  Randa   

Prípravka PMA3 – 17. kolo

26.5. 10.00 FK Mariathal – Vrakuňa  (R)  

26.5. 15.00 Scorpions – Rusovce  Štepanovský

27.5. 8.30 FC Petržalka „B“ – FC ŠTK Šamorín „B“  Vargová

27.5. 11.00 Čunovo – Lamač  Sopata

27.5. 15.00 Domino „B“ – Jarovce  Randa

Prípravka PMA3 – 15. kolo

31.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Scorpions – Jarovce  Randa

Prípravka PMA3 – 16. kolo

29.5. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – Scorpions  Malovec Ro.

Prípravka PMA3 – 18. kolo

31.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Domino „C“  Randa

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 20. kolo

27.5. 14.30 CFK Pezinok – Kráľová p/S  Gosiorovský (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY