Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-12.8. 2018 č. 4

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 2. kolo

8.8. 17.00 (STREDA) V. Zálužie – Šamorín  Chromý, Henček, Štofik; Richtárik

8.8. 17.00 (STREDA) Rosina – Prešov  Ruc, Roszbeck, Lauer; Špila

8.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Ivanka p/D  Tománek, Laciňák, Volek; Bóc

8.8. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – D. Lužná  Straka, Olša D., Srna; Farbula (HP D. Lužná)

8.8. 18.00 (STREDA) Most p/B – Báhoň  Cvengroš, Martiš, Kardelis; Dadykin

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 2. kolo

11.8. 10.00-12.30 Rača –Šamorín  Tanglmayer, Fischer, Triskal  

11.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Gabčíkovo  Harajbič, Štofik, Kardelis

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 2. kolo

11.8. 10.00-12.30 Inter – Púchov  Pati Nagy, Srna, Klúčik  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 1. kolo

11.8. 17.30 D. N. Ves – Vajnory  Cvengroš, Budáč, Laciňák; Keller  

11.8. 17.30 Báhoň – Rovinka  Tománek, Hegedüs, Hudy; Pinček   

11.8. 17.30 PŠC Pezinok – Lozorno  Polakovič, Malárik, Volek; Schmidt

12.8. 17.30 Rusovce – Slovan „B“  Lauer, Harajbič, Olša D.; Jablonický   

12.8. 17.30 Tomášov – FC Malacky  Choreň, Štofik, Ježík; Lazar  

12.8. 17.30 Rohožník – D. Lužná  Bláha, Ralbovský, Kardelis; Líška  

12.8. 17.30 Ivanka p/D – Bernolákovo  Henček, Tanglmayer, Srna; Páchnik

12.8. 17.30 Most p/B – Rača  Straka, Lalo, Martinkovič; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 1. kolo

11.8. 17.30 Lamač – Vrakuňa  Čižmár, Kašper, Kakaščik; Perašín

11.8. 17.30 K. Ves – Čunovo  Kožuch, Lomňančík, Polák; Vnuk (HP NMŠK 1922) 

11.8. 17.30 Domino – Jakubov  Piatka, Bogdáň, Orlíková; Marczell

12.8. 17.30 Kalinkovo – V. Leváre  Brody, Kachnič, Triskal; Farkaš

12.8. 17.30 Limbach – Senec  Fischer, Gosiorovský, Samko; Slezák  

12.8. 17.30 S. Grob – Sv. Jur  Hajnala, Krčová, Vanek; Brody  

12.8. 17.30 Závod – Viničné  Valko, Pati Nagy, Martiška; Truchlý  

12.8. 17.30 CFK Pezinok – Kostolište  Hádek, Hrazdira, Szakáll; Príkopa


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY