Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-19.8. 2018 č. 5

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Slovenský pohár Ženy – 1. kolo

19.8. 17.00 FC Petržalka – Trnava Triskal

St. dorast LSD – U19 – 1. kolo

18.8. 11.00 Slovan – Trnava Parilák, Vician, Štofik; Bóllo

Súťaže riadené ZsFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 3. kolo

18.8. 10.00-12.30 K. Ves – Dubnica Tománek, Volek, Kožuch (HP Rusovce)

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 3. kolo

18.8. 10.00-12.30 Domino – P. Bystrica Lauer, Hádek, Piatka

18.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Piešťany Bláha, Matejová, Hajnala

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 2. kolo

19.8. 10.30 Slovan „B“ – Rača Cvengroš, Henček, Ralbovský; Líška

19.8. 17.00 Lozorno – Most P/B Pati Nagy, Choreň, Matejová; Jablonický

19.8. 17.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Budáč, Tománek, Laciňák; Pinček

19.8. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D Pavlíková, Martinkovič, Volek; Keller

19.8. 17.00 Rovinka – D. Lužná Malárik, Lauer, Štofik; Lazar

19.8. 17.00 FC Malacky – Báhoň Lalo, Martiška, Srna; Bóc

19.8. 17.00 Vajnory – Tomášov Harajbič, Tanglmayer, Kardelis; Schmidt

19.8. 17.00 Rusovce – D. N. Ves Hegedüs, Bláha, Hudy; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 2. kolo

17.8. 18.30 (PIATOK) Senec – S. Grob Polakovič, Fischer, Brody; Marczell

18.8. 17.00 Sv. Jur – Lamač Lomňančík, Valko, Triskal; Banič

19.8. 17.00 V. Leváre – Jakubov Kašper, Hádek, Samko; Vnuk

19.8. 17.00 Čunovo – Domino Čižmár, Krčová, Polák; Lônčík

19.8. 17.00 Kostolište – K. Ves Kakaščik, Kachnič, Gosiorovský; Farkaš

19.8. 17.00 Viničné – CFK Pezinok Straka, Kožuch, Orlíková; Perašín

19.8. 17.00 Závod – Vrakuňa Hajnala, Hrazdira, Vanek; Slezák

19.8. 17.00 Kalinkovo – Limbach Piatka, Klúčik, Szakáll; Brody


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY