Obsadenie R a DS – PR BFZ 22.-30.8. 2018 č. 6

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

I.Liga dorastenky – 1. kolo

25.8. 10.00 Slovan – Trnava  Vanek, Bogdáň

I.Liga žiačky – 1. kolo

25.8. 12.00 Slovan – Trnava  Bogdáň

St. dorast LSD – U19 – 2. kolo

25.8. 11.00 Nitra – Prešov  Chromý, Borsányi, Henček; Hracho

25.8. 11.00 Trnava – Podbrezová  Choreň, Vitko, Sluk, Hodoško   

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 1. kolo

25.8. 11.00-13.15 Slovan – Senica  Cvengroš, Hegedüs, Martinkovič

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo 

25.8. 10.00-12.00 Slovan – Prievidza  Štofik, Martiš, Ralbovský

25.8. 10.00-12.00 FC Peržalka – Skalica  Hudy, Srna, Budáč

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 4. kolo

25.8. 10.00-12.30 Rača – Žolík Malacky  Čižmár, Martiška, Laciňák  

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 4. kolo

25.8. 10.00-12.30 Inter – Topoľčany  Harajbič, Lomňančík, Vašš  

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor 

25.8. 17.00 Mutěnice – Ivančice  Lalo, Pati Nagy, Kardelis; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 5. kolo – predohrávka

22.8. 17.30 (STREDA) Rača – Rohožník  Straka, Lauer, Štofik; Schmidt

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 3. kolo

25.8. 17.00 D. N. Ves – Slovan „B“  Tománek, Hudy, Srna; Schmidt  

25.8. 17.00 Báhoň – Vajnory  Straka, Budáč, Ralbovský; Príkopa

25.8. 17.00 D. Lužná – FC Malacky  Polakovič, Hegedüs, Matejová; Jablonický  

25.8. 17.00 PŠC Pezinok – Rohožník  Bláha, Cvengroš, Štofik; Truchlý

26.8. 10.30 Rača – Lozorno  Paulík, Papuga, Julínek za JmKFS; Pinček

26.8. 17.00 Tomášov – Rusovce  Pavlíková, Martinkovič, Laciňák; Šuniar P.

26.8. 17.00 Ivanka p/D – Rovinka  Choreň, Bohun, Lauer; Ľupták   

26.8. 17.00 Most p/B – Bernolákovo  Henček, Harajbič, Martiška; Lazar

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 4. kolo

29.8. 17.00 (STREDA) Slovan „B“ – Lozorno  Harajbič, Straka, Kardelis; Páchnik  

29.8. 17.00 (STREDA) Bernolákovo – Rača  Tománek, Choreň, Štofik; Jablonický   

29.8. 17.00 (STREDA) Rohožník – Most p/B  Malárik, Martiš, Olša D.; Pinček  

29.8. 17.00 (STREDA) Rovinka – PŠC Pezinok  Hegedüs, Pati Nagy, Martnkovič; Líška  

29.8. 17.00 (STREDA) FC Malacky – Ivanka p/D  Cvengroš, Bláha, Laciňák; Lazar

29.8. 17.00 (STREDA) Vajnory – D. Lužná  Lauer, Lalo, Srna; Truchlý  

29.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Báhoň  Henček, Polakovič, Matejová; Keller

29.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Tomášov  Budáč, Bohun, Ralbovský; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 3. kolo

25.8. 17.00 Lamač – Senec  Kožuch, Bogdáň, Polák; Líška

25.8. 17.00 Domino – Kostolište  Brody, Vanek, Samko; Perašín

25.8. 17.00 Jakubov – Čunovo  Krčová, Martiš, Gosiorovský; Brody  

26.8. 15.30 Viničné – K. Ves  Vašš, Lomňančík, Triskal; Slezák  

26.8. 17.00 Limbach – V. Leváre  Olša D., Hajnala, Kachnič; Banič  

26.8. 17.00 S. Grob – Kalinkovo  Malárik, Čižmár, Valko; Pavlík R.

26.8. 17.00 Závod – Sv. Jur  Piatka, Hádek, Klúčik; Vnuk  

26.8. 17.00 CFK Pezinok – Vrakuňa  Fischer, Sabela, Szakáll; Farkaš  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

29.8. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Lamač  Hajnala, Sabela, Szakáll; Marczell

29.8. 17.00 (STREDA) Limbach – S. Grob  Vašš, Klúčik, Triskal; Perašín  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) V. Leváre – Čunovo  Piatka, Valko, Brody; Pavlík R.

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Kostolište – Jakubov  Hudy, Kožuch, Polák; Slezák  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Viničné – Domino  Hádek, Kašper, Krčová; Farkaš  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – K. Ves  Bogdáň, Martinkovič, Samko; Brody  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – CFK Pezinok  Čižmár, Gosiorovský,Vanek; Vnuk  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Senec – Závod  Kakaščik, Martiš, Kachnič; Schmidt

St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo 

25.8. 9.00 Senec – Inter „B“  Piatka, Klúčik

25.8. 10.30 Iskra Petržalka – D. N. Ves  Fischer, Gosiorovský

25.8. 11.00 Ružinov – Rovinka  Triskal, Sabela

25.8. 14.00 NMŠK 1922 – Šamorín Hamuliakovo  Sabela, Triskal

25.8. 17.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Valko, Hádek

25.8. 17.00 Ivanka p/D – Rohožník  Hajnala, Klúčik

26.8. 17.00 D. Lužná – Zohor  Pati Nagy, Budáč 

St. dorast SD3R – U19 – 2. kolo 

28.8. 17.00 (UTOROK) Rovinka – D. N. Ves  Brody, Henček

28.8. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Zohor  Choreň, Srna

28.8. 17.00 (UTOROK) Rohožník – D. Lužná  Tománek, Polák 

28.8. 17.00 (UTOROK) Inter „B“ – Ivanka p/D  Polakovič, Lomňančík

28.8. 17.00 (UTOROK) Šamorín Hamuliakovo – Senec  Hajnala, Hádek

28.8. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – NMŠK  Lalo, Olša D.

28.8. 17.00 (UTOROK) Ružinov – Bernolákovo  Bláha, Gosiorovský

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo

25.8. 12.30 Rusovce – D. N. Ves  Polák  

25.8. 14.00 Domino“B“ – NMŠK 1922  Samko

26.8. 10.00 FK Dúbravka – Ružinov  Bláha   

26.8. 14.30 Jarovce – FC Petržalka „B“  Bogdáň

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

25.8. 9.30-11.30 Rusovce – Rača  Matejová

25.8. 9.30-11.30 Šenkvice – CFK Pezinok  Valko

25.8. 10.00-12.00 D. Lužná – Bernolákovo  Hádek

25.8. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka  Hajnala

26.8. 9.00-11.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok  Kardelis

26.8. 9.30-11.30 Žolík Malacky – NMŠK 1922  Kožuch, Polák

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Rača – FKP Dúbravka  Bogdáň

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Bernolákovo – PFA ŠTK Šamorín  Hegedüs

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – D. Lužná  Vanek    

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Senec – Žolík Malacky  Piatka

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa  Kožuch      

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – Šenkvice (Kolízia SDR)

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Rusovce – Sv. Jur  Kakaščík

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 1. kolo

26.8. 15.00 Ivanka p/D – Senec „B“  Lauer (R) za BFZ

Ml. žiaci MZM „A“ – 1. kolo

26.8. 14.30 Tomášov – FA Lafranconi  Laciňák (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 1.kolo

26.8. 14.30 CFK Pezinok – Most p/B  Szakáll (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY