Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-13.9. 2018 č. 8

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutie U17

6.9. 12.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Švédsko  Ruc, Pozor, Vician, Choreň (HP Skalica)

Slovnaft Cup – 3. kolo

5.9. 16.30 (STREDA) Rusovce – Skalica  Parilák, Čajka, Štofik; Suchý 

5.9. 16.30 (STREDA) D. Lužná – Šamorín  Pavlík, Barenčík, Lauer; Cuninka

5.9. 16.30 (STREDA) Galanta – Sereď  Marsal, Pozor, Henček; Richtárik

St. dorast LSD – U19 – 5. kolo

8.9. 11.00 Slovan – Poprad  Parilák, Borsányi, Lauer; Kopča

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 3. kolo 

8.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – K. Ves  Pati Nagy, Harajbič, Lomňančík

II.Liga Ženy – 3. kolo

8.9. 13.00 FK Dúbravka – FC Petržalka  Ralbovský

9.9. 10.00 D. Lužná – N. Zámky  Kachnič

I.Liga dorastenky – 3. kolo

8.9. 10.00 Slovan – Senica  Hegedüs, Sabela

I.Liga žiačky – 3. kolo

8.9. 12.00 Slovan – Senica  Sabela

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 5. kolo

12.9. 10.00-12.30 (STREDA) K. Ves – Rača  Straka, Hajnala, Štofik

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 6. kolo

8.9. 10.00-12.30 Rača – Prievidza  Budáč, Piatka, Valko 

9.9. 11.30-14.00 K. Ves – Myjava  Čižmár, Lomňančík, Olša D.

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 6. kolo

8.9. 10.00-12.30 Inter – Piešťany  Tománek, Matejová, Henček

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 5. kolo

5.9. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – FC Malacky  Pavlíková, Martiš, Volek; Mydlárik

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 6. kolo

8.9. 16.30 D. N. Ves – D. Lužná  Straka, Martiš, Volek; Ľupták   

9.9. 10.30 Slovan „B“ – Bernolákovo  Pavlíková, Bláha, Martinkovič; Líška   

9.9. 16.30 Rohožník – Lozorno  Lauer, Tománek, Ralbovský; Príkopa   

9.9. 16.30 Rovinka – Rača  Henček, Harajbič, Kardelis; Mydlárik  

9.9. 16.30 FC Malacky – Most p/B  Choreň, Budáč, Tanglmayer; Schmidt   

9.9. 16.30 Vajnory – PŠC Pezinok  Malárik, Cvengroš, Martiška; Jablonický   

9.9. 16.30 Rusovce – Ivanka p/D  Polakovič, Pati Nagy, Srna; Darlea

9.9. 16.30 Tomášov – Báhoň  Bohun, Štofik, Matejová; Pinček   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

12.9. 16.30 (STREDA) Senec – Závod  Kakaščik, Martiš, Kachnič; Schmidt

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

11.9. 17.00 (UTOROK) Domino – Vrakuňa  Kožuch, Valko, Gosiorovský; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 6. kolo

8.9. 16.30 Vrakuňa – Jakubov  Brody, Čižmár, Hádek; Pavlík R.  

8.9. 16.30 Sv. Jur – Domino  Vašš, Triskal, Kakaščik; Marczell   

8.9. 16.30 Senec – K. Ves  Lalo, Hrazdira, Krčová; Slezák

9.9. 16.30 V. Leváre – Kostolište  Klúčik, Fischer, Kašper; Lazar   

9.9. 16.30 Viničné – Čunovo  Hegedüs, Vanek, Szakáll; Banič  

9.9. 16.30 Kalinkovo – CFK Pezinok  Piatka, Kožuch, Polák; Perašín

9.9. 16.30 Limbach – Závod  Hajnala, Gosiorovský, Samko; Keller

9.9.16.30 S. Grob – Lamač  Bogdáň, Kachnič, Sabela; Farkaš  

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo 

5.9. 17.00 (STREDA) Bernolákovo – Rovinka  Hajnala, Hegedüs

6.9. 16.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Ružinov  Harajbič, Kašper

13.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Henček, Samko

St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo 

8.9. 11.00 Ružinov – Senec  Malárik, Kardelis

8.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná  Srna, Štofik

8.9. 16.30 Rohožník – D. N. Ves  Polák, Kožuch

8.9. 16.30 Bernolákovo – NMŠK 1922  Tanglmayer, Kašper      

9.9. 11.30 Rovinka – Zohor  Kakaščik, Vašš     

9.9. 12.30 Inter „B“ – Iskra Petržalka  Volek, Hrazdira

9.9. 14.30 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Bláha, Martinkovič   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo

8.9. 14.00 Domino „B“ – Ružinov  Bláha

9.9. 10.00 FK Dúbravka – D. N. Ves  Triskal

9.9. 10.00 NMŠK 1922 – Rusovce  Krčová

9.9. 15.30 Stupava – Jarovce  Hrazdira, Volek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo

12.9. 16.30 (STREDA) FC Petržalka „B“ – Rusovce  Vanek        

12.9. 16.30 (STREDA) FK Dúbravka – Jarovce  Bogdáň

12.9. 16.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov  Brody

12.9. 16.30 (STREDA) Stupava – Domino „B“  Polák         

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo

8.9. 9.30 Častá – PŠC Pezinok  Olša D.

8.9. 14.00 Sv. Jur – Ivanka p/D  Kakaščík, Triskal

8.9. 16.30 Malinovo – Kalinkovo  Choreň

9.9. 14.00 Šenkvice – Senec (R) za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

6.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Senec  Brody

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

11.9. 17.00-15.00 (UTOROK) Vrakuňa – PŠC Pezinok  Vanek  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo

8.9. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Žolík Malacky  Bogdáň   

8.9. 9.30-11.30 Rusovce – Vrakuňa  Gosiorovský

8.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – FKP Dúbravka  Vanek

8.9. 10.00-12.00 Senec – PFA ŠTK Šamorín  Hajnala

9.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – Šenkvice  Hádek

9.9. 9.30-11.30 Rača – Bernolákovo  Brody   

Medzinárodný turnaj Danube Moravia Cup U15

SKUPINA „A“

11.9. 10.00 (UTOROK) Výber BFZ – Výber FSB  Choreň, Martiš, Krčová  (HP Most p/B)

11.9. 16.00 (UTOROK) Výber FSB – Výber JmKFS  Budáč, Martinkovič, Kardelis (HP Rača)

SKUPINA „B“

11.9. 10.00 (UTOROK) Výber ZsFZ – Výber GMSLS  Straka, Hajnala, Brody (HP Rača)

11.9. 16.00 (UTOROK) Výber GMSLS – Výber MNZLJ  Bláha, Harajbič, Kakaščík  (HP Rapid Prievoz)

SKUPINA „A“

12.9. 9.30 (STREDA) Výber JmKFS – Výber BFZ  Henček, Vašš, Valko  (HP Most p/B)

SKUPINA „B“

12.9. 10.00 (STREDA) Výber MNZLJ – Výber ZsFZ  Lalo, Čižmár, Klúčik (HP Rača)

STRETNUTIA O UMIESTNENIE

12.9. 15.00 (STREDA) O 5. miesto  Piatka, Olša D., Hádek  (HP Rovinka)

12.9. 15.00 (STREDA) O 3. miesto  Hegedüs, Volek, Malárik (HP D. Lužná)

12.9. 16.30 (STREDA) Finále  Malárik, Volek, Hegedüs (HP D. Lužná)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „A“ – 3. kolo

9.9. 14.00 Tomášov – Rovinka  Matejová (R) za BFZ