Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-27.9. 2018 č. 10

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištatne stretnutia U16 (HP NTC Senec)

18.9. 16.30 (UTOROK) Slovensko – Čierna Hora  Chromý, Borsányi, Štofik; Parilák

20.9. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Čierna Hora  Mastiš, Fefrenc, Henček; Straka T.

St. dorast LSD – U19 – 7. kolo

22.9. 11.00 Nitra – Senica  Ruc, Lauer, Henček; Sluk

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 7. kolo

22.9. 11.00-13.15 Slovan – Trenčín  Cvengroš, Matejová, Volek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo 

22.9. 10.00-12.00 Inter – Z. Moravce  Malárik, Hudy, Štofik    

22.9. 10.00-12.00 Slovan – Nitra  Tanglmayer, Martiš, Laciňák     

23.9. 11.30-13.30 K. Ves – Skalica  Čižmár, Tanglmayer, Orlíková   

23.9. 12.00-14.00 Domino – FC Petržalka  Budáč, Srna, Gosiorovský

II.Liga Ženy – 5. kolo

22.9. 13.00 FK Dúbravka – N. Zámky  Ralbovský   

23.9. 16.00 Sv. Jur – Komárno  Krčová

I.Liga dorastenky – 5. kolo

12.9. 10.00 Slovan – Nitra  Kakaščik  

I.Liga žiačky – 5.kolo

12.9. 12.00 Slovan – Nitra  Kakaščik  

Turnaj regionálnych výberov U14

18.9. 9.30 (UTOROK) VsFZ – SsFZ  Hádek, Valko, Piatka (P. Úľany)

18.9. 11.15 (UTOROK) ZsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek (P. Úľany)

Mini Champions Liga – ml. žiaci (Areál FC Petržalka)

20.9. 13.30-18.00 (ŠTVRTOK)  Hajnala, Vašš 

Turnaj regionálnych výberov WU14

26.9. 15.00 (STREDA) BFZ – ZsFZ  Krčová, Martiš, Harajbič  (HP D. Lužná)

26.9. 16.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Harajbič, Martiš, Krčová  (HP D. Lužná)

27.9. 9.00 (ŠTVRTOK) VsFZ – BFZ  Choreň, Vašš, Hajnala (HP Viničné)

27.9. 10.30 (ŠTVRTOK) ZsFZ – SsFZ  Hajnala, Choreň, Vašš (HP Viničné)

27.9. 13.00 (ŠTVRTOK) ZsFZ – VsFZ  Vašš, Hajnala, Choreň  (HP Viničné)

27.9. 14.30 (ŠTVRTOK) SsFZ – BFZ  Choreň, Vašš, Hajnala (HP Viničné)

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 8. kolo

20.9. 14.30-17.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – FC ŠTK Šamorín  Choreň, Cvengroš, Gosiorovský; Keller

22.9. 10.00-12.30 Rača – N. Zámky  Ježík, Piatka, Hádek; Pinček

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 8. kolo

22.9. 10.00-12.30 Inter – P. Bystrica  Straka, Vašš, Krčová; Lazar   

22.9. 10.00-12.30 Domino – FC Petržalka  Choreň, Vanek, Triskal; Darlea  

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor 

22.9. 15.30 Vojkovice – Bohunice  Hegedüs, Budáč, Srna; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 5. kolo

19.9. 16.00 (STREDA) D. Lužná – Rusovce  Choreň, Hegedüs, Martinkovič; Pinček

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 8. kolo

22.9. 16.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Polakovič, Štofik, Hudy; Truchlý   

22.9. 16.00 Báhoň – D. Lužná  Bláha, Tanglmayer, Laciňák; Mydlárik   

23.9. 10.30 Slovan „B“ – Rohožník  Malárik, Henček, Lalo; Udvardy  

23.9. 16.00 Rovinka – Bernolákovo  Marinč, Pátek, Malimánek za JmKFS; Keller

23.9. 16.00 FC Malacky – Lozorno  Pati Nagy, Martinkovič, Matejová; Ľupták  

23.9. 16.00 Vajnory – Rača  Straka, Ralbovský, Ježík; Líška   

23.9. 16.00 Rusovce – Most p/B  Cvengroš, Martiš, Kachnič; Príkopa   

23.9. 16.00 Tomášov – Ivanka p/D  Pavlíková, Lauer, Volek; Schmidt  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

19.9. 16.30 (STREDA) Lamač – Limbach  Piatka, Vanek, Krčová; Vnuk

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 8. kolo

21.9. 18.30 (PIATOK) Senec – Jakubov  Krčová, Vašš, Hádek; Pavlík R.  

22.9. 16.00 Vrakuňa – Kostolište  Hajnala, Gosiorovský, Szakáll; Farkaš   

22.9. 16.00 Sv. Jur – Čunovo  Tománek, Kožuch, Orlíková; Perašín   

22.9. 16.00 Lamač – Závod  Čižmár, Valko, Kakaščik; Banič   

23.9. 16.00 V. Leváre – Viničné  Fischer, Polák, Vanek; Marczell

23.9. 16.00 Kalinkovo – Domino  Choreň, Harajbič, Hrazdira; Vnuk   

23.9. 16.00 Limbach – K. Ves  Sabela, Piatka, Triskal; Brody   

23.9. 16.00 S. Grob – CFK Pezinok  Brody, Olša D.; Samko; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo 

21.9. 16.00 (PIATOK) PŠC Pezinok – Iskra Petržalka  Piatka, Lalo

22.9. 11.00 Ružinov – D. Lužná  Sabela, Brody

22.9. 14.00 NMŠK 1922 – Senec  Kachnič, Hrazdira       

22.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves  Brody, Sabela

22.9. 16.00 Bernolákovo – Ivanka p/D  Henček, Lauer

23.9. 11.30 Rovinka – Rohožník  Hajnala, Hádek

23.9. 12.30 Inter „B“ – Zohor  Hudy, Kožuch 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

18.9. 15.45 (UTOROK) Rusovce – FK Dúbravka  Hajnala

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo

23.9. 10.00 NMŠK 1922 – Petržalka „B“  Harajbič

23.9. 13.00 Ružinov – Jarovce  Hegedüs

23.9. 15.30 FC Stupava – D. N. Ves  Kožuch

23.9. 16.00 Domino „B“ – Rusovce  Gosiorovský  

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo

22.9. 13.00 Kalinkovo – Senec  Pati Nagy

22.9. 13.30 Sv. Jur – PŠC Pezinok  Orlíková  

22.9. 16.00 Malinovo – Častá  Pati Nagy

23.9. 13.30 Šenkvice – Ivanka p/D  (R) za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Rača  Hajnala

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) Bernolákovo – Žolík Malacky  Volek   

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Vrakuňa  Křivan (R) za ObFZ-m

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) Senec – Šenkvice  Valko  

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – Sv. Jur  Ježík

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rusovce  Klúčik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 6. kolo

22.9. 9.00-11.00 CFK Pezinok – FKP Dúbravka  Kožuch

22.9. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – PFA ŠTK Šamorín  Lalo

22.9. 9.30-11.30 Šenkvice – Vrakuňa  Olša D.

22.9. 10.00-12.00 Senec – Bernolákovo  Valko

23.9. 9.30-11.30 Sv. Jur – Žolík Malacky  Bláha

23.9. 9.30-11.30 Rača – NMŠK 1922  Kakaščik  


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY