Obsadenie R a DS – PR BFZ 30.10.-7.11. 2018 č. 16

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 12. kolo

6.11. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Trnava  Hajnala, Čižmár, Martiš

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo 

30.10. 10.30-12.30 (UTOROK) Inter – Domino  Krčová, Martiš, Gosiorovský

31.10. 11.00-13.00 (STREDA) Slovan – Púchov  Choreň, Hajnala, Martiš

II.Liga Ženy – 10. kolo

4.11. 13.30 Sv. Jur – Čaka  Srna

4.11. 17.00 FC Petržalka – FK Dúbravka  Budáč

I.Liga dorastenky – 10. kolo

4.11. 13.00 NMŠK 1922 – D. Streda  Henček

I.Liga žiačky – 10.kolo

4.11. 15.00 NMŠK 1922 – D. Streda  Henček   

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 14. kolo

1.11. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Rača – K. Ves  Cvengroš, Polák, Kožuch; Príkopa     

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 14. kolo

3.11. 10.00-12.30 Inter – Z. Moravce  Bohun, Lauer, Klúčik; Pinček

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 14. kolo

1.11. 11.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Rovinka  Bohun, Martiš, Laciňák; Darlea

3.11. 13.30 Báhoň – Bernolákovo  Henček, Hudy, Ježík; Truchlý

3.11. 13.30 D. Lužná – Lozorno  Cvengroš, Hegedüs, Tanglmayer; Líška

3.11. 13.30 PŠC Pezinok – Most p/B  Pati Nagy, Straka, Srna; Ľupták

4.11. 10.30 Slovan „B“ – Vajnory  Budáč, Kachnič, Volek; Jablonický

4.11. 13.30 Rusovce – Malacky  Malárik, Lauer, Harajbič; Mydlárik   

4.11. 13.30 Tomášov – Rohožník  Bláha, Lalo, Martinkovič; Pinček  

4.11. 13.30 Ivanka p/D – Rača  Pavlíková, Choreň, Kardelis; Keller 

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo

4.11. 13.30 V. Leváre – Senec  Brody, Martiš, Gosiorovský; Marczell

4.11. 13.30 Kalinkovo – Sv. Jur  Čižmár, Vanek, Kašper; Perašín

4.11. 13.30 Limbach – Vrakuňa  Kožuch, Polakovič, Samko; Schmidt

4.11. 13.30 S. Grob – Viničné  Kakaščik, Fischer, Valko; Vnuk

4.11. 13.30 Lamač – Kostolište  Piatka, Laciňák, Lomňančík; Príkopa

4.11. 13.30 Závod – Čunovo  Bogdáň, Ralbovský, Szakáll; Pavlík R.  

4.11. 13.30 CFK Pezinok – Jakubov  Hajnala, Hádek, Triskal; Brody

4.11. 13.30 K. Ves – Domino  Polák, Tománek, Hrazdira; Fakaš  

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo

7.11. 13.30 (STREDA) Bernolákovo – Zohor  Tanglmayer, Hajnala

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

30.10. 10.30 (UTOROK) Ivanka p/D – D. N. Ves  Bláha, Henček

3.11. 9.00 Senec – Zohor  Valko, Hádek  

3.11. 11.00 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo  Fischer, Brody

3.11. 13.30 Bernolákovo – Inter „B“  Čižmár, Vanek

3.11. 14.00 NMŠK 1922 – Rohožník  Kašper, Bogdáň

4.11. 11.30 Rovinka – PŠC Pezinok  Cvengroš, Ježík   

4.11. 13.30 D. Lužná – Iskra Petržalka  Kachnič, Volek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 12. kolo

3.11. 15.30 FC Petržalka „B“ – D. N. Ves  Hajnala

4.11. 9.00 NMŠK 1922 – Jarovce  Gosiorovský

4.11. 10.00 FK Dúbravka – Rusovce  Lomňančík   

4.11. 15.30 Stupava – Ružinov  Pati Nagy  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

3.11. 9.30-11.30 Rusovce – CFK Pezinok  Uram (R) za ObFZ-m

3.11. 9.30-11.30 Šenkvice – NMŠK 1922  Farkaš

4.11. 9.00-11.00 Sv. Jur – Senec  Srna   

4.11. 9.30-11.30 Rača – PŠC Pezinok  Tanglmayer

4.11. 9.30-11.30 Vrakuňa – Bernolákovo  Hegedüs   

4.11. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Hudy  


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY