ZHL BFZ žiakov o Pohár predsedu BSK pokračuje cez víkend 7. kolom

ZIMNÁ HALOVÁ LIGA BFZ logo

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2018/2019 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2004 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2006 a mladší) pokračuje zápasmi posledného 7. kola v sobotu dňa 2.2. 2019 v kategórii mladších žiakov / telocvična SOŠ, Na Pántoch 9, Bratislava-Rača/ a v nedeľu dňa 3.2.2019 v kategórii starších žiakov /hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina/.

Program nadstavby – posledné 7. kolo mladších  žiakov – 2.2. 2019 /sobota/ telocvična SOŠ, Na Pántoch 9, Bratislava-Rača.

09,00 h o 19.miesto MFK Rusovce FC Slovan Modra  
09,50 h o 17.miesto TJ Rovinka Iskra Petržalka „B“  
10,40 h o 15.miesto PFA Šamorín NMŠK 1922  
11,30 h o 13.miesto FKP Dúbravka „A“ FKP Dúbravka „B“  
12,20 h o 11.miesto FK Vajnory TJ Čunovo  
13,10 h o  9.miesto MŠK Senec „B“ MŠK Senec „A“  
14,00 h 5.-.8.miesto FK Lamač Ivanka p/Dunaji „B“  
14,50 h 5.- 8.miesto ŠK Vrakuňa OFK Dunajská Lužná  
15,40 h  Zápas č.1 Iskra Petržalka „A“ FK Rača  
16,30 h  Zápas č.2 Ivanka p/Dunaji „A“ MFK Záhorská Bystrica  

Poznámka: Finálová časť 9. 2. 2019 /sobota/: Víťaz zápasu č. 1 bude zaradený v prvom semifinále pod č. 1, porazený zo zápasu č. 1 bude zaradený pod č. 3, víťaz zápasu č. 2 bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2 a porazený zo zápasu č. 2 bude zaradený pod č. 4. Hrá sa systémom 1-4, 2-3.

Program posledného 7. kola starších  žiakov – 3.2.2019 /nedeľa/ hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina Bratislava.

09,00 h   FKP Dúbravka „A“ TJ Jarovce
10,00 h   MŠK Iskra Petržalka OŠK Slovenský Grob
11,00 h   SFC Kalinkovo Ivanka p/Dunaji „B“
12,00 h   TJ Záhoran Jakubov FK Rača
13,00 h   FK Lamač FKP Dúbravka „B“
14,00 h   MFK Rusovce ŠK Vrakuňa
15,00 h   Ivanka p/Dunaji „A“ FC Slovan Modra
16,00 h   MFK Záhorská Bystrica MŠK Senec

Poznámka: Finálová časť 9. 2. 2019 /sobota/: Prvý v skupine „A“ bude zaradený v prvom semifinále pod č. 1, druhý zo skupiny „B“ bude zaradený pod č. 3, prvý v skupine „B“ bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2druhý zo skupiny „A“ bude zaradený pod č. 4. Hrá sa systémom 1-3,  2-4.                                                                                                               KM BFZ žiada zároveň zúčastnené FK a ich vedúcich družstiev, aby nominácie hráčov na jednotlivé stretnutia ZHL BFZ nahrávali cez ISSF.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY