Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-19.3. 2019 č. 23

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 21. kolo

19.3. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Nitra  Choreň, Hajnala, Martiš  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 13. kolo 

15.3. 13.00-15.00 (PIATOK) Inter – Dubnica  Hajnala, Vašš, Čižmár

17.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce  Lomňančík, Kožuch, Polák

17.3. 12.00-14.00 Domino – Trnava  Pati Nagy, Sabela, Kakaščik

17.3. 14.00-16.00 K. Ves – Trenčín  Polakovič Ľ., Bogdáň, Gosiorovský 

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 15. kolo

16.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – N. Zámky  Piatka, Valko,Hádek; Lazar

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 15. kolo

16.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Komárno  Tománek, Srna, Martiš; Príkopa  

16.3. 10.00-12.30 Domino – Z. Moravce  Cvengroš, Dujava, Lalo; Pinček  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo

16.3. 15.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Hudy, Henček, Ralbovský; Darlea

16.3. 15.00 D. Lužná – Rovinka  Polakovič Ľ., Choreň, Pati Nagy; Mydlárik  

16.3. 15.00 Báhoň – FC Malacky  Hajnala, Kardelis, Ježík; Schmidt  

16.3. 15.00 D. N. Ves – Rusovce  Budáč, Laciňák, Volek; Truchlý

17.3. 10.30 Rača – Slovan „B“  Bohun, Cvengroš, Lauer; Keller  

17.3. 15.00 Most p/B – Lozorno  Harajbič, Martiš, Kachnič; Líška   

17.3. 15.00 Ivanka p/D – Rohožník  Lalo, Martinkovič, Tanglmayer; Pinček  

17.3. 15.00 Tomášov – Vajnory  Bláha, Tománek, Srna; Jablonický

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

16.3. 11.00 K. Ves – Kostolište  Bogdáň, Vanek, Sabela; Pavlík R.

16.3. 15.00 Domino – Čunovo  Polák, Lomňančík, Kožuch; Perašín

16.3. 15.00 Vrakuňa – Závod  Čižmár, Gosiorovský, Triskal; Marczell

16.3. 15.00 Lamač – Sv. Jur  Kakaščik, Hegedüs, Orlíková; Brody

17.3. 15.00 Jakubov – V. Leváre  Hádek, Piatka, Fischer; Slezák

17.3. 15.00 CFK Pezinok – Viničné  Hegedüs, Vanek, Triskal; Farkaš  

17.3. 15.00 S. Grob – MŠK Senec  Krčová, Čižmár, Klúčik; Vnuk

17.3. 15.00 Limbach – Kalinkovo  Vašš, Valko, Samko; Banič

Zimný turnaj dorast – 3. kolo – dohrávka

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

15.3. 18.30 (ŠTVRTOK) Rovinka – Iskra Petržalka  Volek, Vanek

Zimný turnaj dorast – 6. kolo – dohrávka

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

13.3. 18.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Zohor  Krčová, Hajnala


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY