Obsadenie R a DS – PR BFZ 19.-24.3. 2019 č. 24

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 21. kolo

22.3. 15.00 (PIATOK) D. Streda – Ružomberok  Parilák, Halíček, Bláha; Makový

23.3. 11.00 Trnava – Zilina  Ježík, Henček, Choreň; Minárčik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 21. kolo

19.3. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Nitra  Choreň, Hajnala, Martiš  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 14. kolo 

23.3. 10.00-12.00 Slovan – Inter  Lalo, Polák, Kožuch

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 16. kolo

23.3. 10.00-12.30 Rača – Myjava  Polakovič Ľ., Čižmár, Fischer; Keller

23.3. 14.00-16.30 K. Ves – Gabčíkovo  Hajnala, Ježík, Vašš; Darlea (UT Pasienky)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 15. kolo – dohrávka

19.3. 11.30-14.00 (UTOROK) Domino – Z. Moravce  Cvengroš, Lalo, Piatka; Pinček  

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 16. kolo

23.3. 10.00-12.30 Inter – Domino  Harajbič, Bohun, Volek; Jablonický (HP UT Stupava) 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 18. kolo

24.3. 10.30 Slovan „B“ – D. N. Ves  Pavlíková, Bláha, Kardelis; Pinček

24.3. 15.00 Rusovce – Tomášov  Hegedüs, Hudy, Ježík; Mydlárik  

24.3. 15.00 Vajnory – Báhoň  Cvengroš, Martinkovič, Ralbovský; Truchlý  

24.3. 15.00 FC Malacky – D. Lužná  Budáč, Bohun, Srna; Jablonický  

24.3. 15.00 Rovinka – Ivanka p/D  Henček, Kachnič, Martiš; Schmidt  

24.3. 15.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Choreň, Laciňák, Volek; Lazar

24.3. 15.00 Bernolákovo – Most p/B  Tománek, Polakovič Ľ., Tanglmayer; Keller

24.3. 15.00 Lozorno – Rača  Vašš, Lalo, Pati Nagy; Príkopa  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 18. kolo

22.3. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Lamač  Fischer, Bogdáň, Samko; Darlea  

23.3. 11.00 K. Ves – Viničné  Piatka, Tanglmayer, Hádek; Marczell (HP Zohor)

23.3. 15.00 Sv. Jur – Závod  Lauer, Gosiorovský, Vanek; Banič  

23.3. 15.00 Vrakuňa – CFK Pezinok  Lomňančík, Dujava, Kakaščík; Perašín

24.3. 15.00 V. Leváre – Limbach  Sabela, Harajbič, Krčová; Pavlík R.

24.3. 15.00 Kalinkovo – S. Grob  Ruc (R) za SFZ, Kožuch, Polák; Farkaš

24.3. 15.00 Kostolište – Domino  Ďurčo M. (R) za SFZ, Orlíková, Triskal; Slezák

24.3. 15.00 Čunovo – Jakubov  Valko, Hajnala, Čižmár; Brody    

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo 

23.3. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922  Kardelis, Budáč

23.3. 15.00 Rohožník – Ivanka p/D  Tanglmayer, Hádek, Piatka

24.3. 9.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Piatka, Hádek, Valko

24.3. 11.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka  Bogdáň, Fischer

24.3. 11.30 Rovinka – Ružinov  Martiš, Kachnič

24.3. 12.30 Inter „B“ – MŠK Senec  Dujava, Gvora (AR1) za ObFZ-m, Brejka (AR2) za ObFZ-m  (HP UT Stupava)

24.3. 12.30 Zohor – D. Lužná  Lomňančík, (AR1) za ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

23.3. 14.00 Domino „B“ – Jarovce  Sabela  

24.3. 10.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Kakaščik

24.3. 10.00 FK Dúbravka – FC Petržalka „B“  Vanek

24.3. 15.30 Stupava – Rusovce  Gvora (R) za ObFZ-m, Brejka (AR1) za OBFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

23.3. 9.30 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Srna

23.3. 12.30 Sv. Jur – Kalinkovo  Gosiorovský, Vanek

23.3. 15.00 Malinovo – MŠK Senec  Valko

24.3. 12.30 Šenkvice – Častá  Hádek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY