Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.3.-3.4. 2019 č. 25

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 15. kolo 

30.3. 9.30-11.30 Inter – Trnava  Hudy, Polakovič, Dujava (HP UT Stupava)

30.3. 10.00-12.00 Domino – FC Nitra  Budáč, Krčová, Ralbovský

31.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Prievidza  Harajbič, Hegedüs, Gosiorovský

31.3. 10.00-12.00 K. Ves – D. Streda  Lauer, Čižmár, Samko (HP UT Pasienky)

I.Liga Ženy – 10. kolo

31.3. 10.00 Slovan – FC Petržalka  Vašš, Srna (HP UT Prievoz)

31.3. 15.00 NMŠK 1922 – Trnava  Martiš

II.Liga Ženy – 12. kolo

31.3. 10.00 D. Lužná – Kopčany  Budáč

31.3. 17.00 FC Petržalka – Čaka  Choreň

I.Liga dorastenky – 12. kolo

30.3. 9.00 NMŠK 1922 – Trnava  Bogdáň

I.Liga žiačky – 12.kolo

30.3. 11.00 NMŠK 1922 – Trnava  Bogdáň

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 17. kolo

30.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – L. Trnava  Henček, Martiš, Cvengroš; Farkaš

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 17. kolo

30.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Domino  Choreň, Lomňančík, Tománek; Brody  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo – dohrávky  

3.4. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Bernolákovo  Hudy, Henček, Ralbovský; Darlea

3.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rusovce  Budáč, Laciňák, Volek; Truchlý

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 19. kolo

30.3. 15.00 PŠC Pezinok – Rovinka  Lauer, Harajbič, Kachnič; Jablonický   

30.3. 15.00 D. Lužná – Vajnory  Hegedüs, Lalo, Ježík; Líška

30.3. 15.00 Báhoň – Rusovce  Bláha, Kardelis, Srna; Darlea

31.3. 10.30 Rača – Bernolákovo  Hudy, Choreň, Martiš; Lazar  

31.3. 15.00 Lozorno – Slovan „B“  Cvengroš, Tománek, Laciňák; Ľupták

31.3. 15.00 Most p/B – Rohožník  Hajnala, Martinkovič, Volek; Príkopa  

31.3. 15.00 Ivanka p/D – FC Malacky  Polakovič, Vašš, Tanglmayer; Truchlý  

31.3. 15.00 Tomášov – D. N. Ves  Bohun, Henček, Ralbovský; Schmidt  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

3.4. 16.30 (STREDA) Domino – Čunovo  Polák, Lomňančík, Kožuch; Perašín

3.4. 16.30 (STREDA) Lamač – Sv. Jur  Kakaščik, Hegedüs, Orlíková; Brody

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 19. kolo

30.3. 11.00 K. Ves – Vrakuňa  Kožuch, Triskal, Samko; Slezák (HP Zohor)

30.3. 15.00 Domino – Viničné  Vanek, Gosiorovský, Sabela; Vnuk

30.3. 15.00 Lamač – Kalinkovo  Čižmár, Valko, Klúčik; Banič  

31.3. 15.00 Čunovo – V. Leváre  Bogdáň, Piatka, Szakáll; Marczell  

31.3. 15.00 Jakubov – Kostolište  Krčová, Bláha, Pavlíková; Perašín  

31.3. 15.00 CFK Pezinok – Sv. Jur  Pati Nagy, Hádek, Vasilenko; Keller

31.3. 15.00 Závod – MŠK Senec  Kakaščik, Dujava, Fischer; Pavlík R.

31.3. 15.00 S. Grob – Limbach  Polák, Srna, Lomňančík; Pinček   

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo 

29.3. 15.30 (PIATOK) NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Choreň, Vanek

30.3. 9.00 MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo Piatka, Hádek

30.3. 15.00 Ivanka p/D – Inter „B“  Hajnala, Bogdáň

30.3. 15.00 Bernolákovo – Ružinov  Tanglmayer, Vasilenko  

31.3. 11.00 D. N. Ves – Rovinka  Kardelis, Vanek

31.3. 12.30 Zohor – Iskra Petržalka  Lalo, (AR1) za ObFZ-v  

31.3. 15.00 D. Lužná – Rohožník  Kachnič, Triskal

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 15. kolo

30.3. 12.30 Rusovce – Domino  Kakaščik

30.3. 15.30 FC Petržalka „B“ – NMŠK 1922  Budáč

31.3. 9.00 D. N. Ves – Stupava  Vanek, Kardelis

31.3. 12.30 Jarovce – Ružinov  Ihnacik, Ťažký za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo

30.3. 9.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur  Klúčik   

31.3. 10.30 Ivanka p/D – Šenkvice  Tanglmayer

31.3. 12.30 Častá – Malinovo  Ježík

31.3. 13.00 MŠK Senec – Kalinkovo  Rataj, Vargová za ObFZ-m (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

30.3. 9.30-11.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  Pati Nagy

30.3. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Rača  Polák

31.3. 9.00-11.00 Sv. Jur – Rusovce   Sabela

31.3. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec  Kožuch

31.3. 9.30-11.30 Vrakuňa – CFK Pezinok  Volek

31.3. 14.00-16.00 PFA ŠTK Šamorín  – Bernolákovo  Budáč   

Výber regionálnych výberov

2.4. 11.00 (UTOROK) BFZ U17 – JmKFS U17  Choreň, Hajnala, Henček

2.4. 13.00 (UTOROK) BFZ U16 – JmKFS U16  Henček, Hajnala, Choreň

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 16. kolo

31.3. 13.00 Ivanka p/D – Blatné  Tanglmayer

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

St. dorast SD4V – 10. kolo

31.3. 12.30 CFK Pezinok – Kráľová p/S  Vasilenko, Hádek 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold