Obsadenie R a DS – PR BFZ 2.-10.4. 2019 č. 26

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 23. kolo

6.4. 11.00 Slovan – Trnava  Kiss, Lauer, Bláha; Zábranský  

II.Liga Ženy – 13. kolo

6.4. 16.30 Sv. Jur – FC Petržalka  Sabela

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 18. kolo

6.4. 10.00-12.30 Rača – Gabčíkovo  Srna, Martinkovič, Piatka; Pavlík R.

7.4. 10.00-12.30 K. Ves – Žolík Malacky  Čižmár, Tanglmayer, Vanek; Príkopa (HP UT Pasienky)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 18. kolo

6.4. 10.00-12.30 Inter – FC Petržalka  Bohun, Pati Nagy, Laciňák; Marczell

6.4. 10.00-12.30 Domino – Púchov  Hegedüs, Kakaščik, Ralbovský; Truchlý   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

10.4. 16.30 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Srna, Hajnala, Čižmár; Schmidt

10.4. 16.30 (STREDA) Kalinkovo – Tomášov  Bláha, Cvengroš, Kardelis; Príkopa   

10.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rovinka  Hegedüs, Tománek, Piatka; Lazar               

10.4. 16.30 (STREDA) Bernolákovo – D. Lužná  Ježík, Bohun, Lalo; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo – dohrávky  

3.4. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Bernolákovo  Hudy, Henček, Ralbovský; Darlea

3.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rusovce  Tománek, Martiš, Volek; Truchlý

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 20. kolo

6.4. 15.30 Slovan „B“ – Tomášov  Vašš, Hudy, Volek; Lazar  

6.4. 16.30 D. N. Ves – Báhoň  Harajbič, Tanglmayer, Martiš; Keller

7.4. 16.30 Rusovce – D. Lužná  Lauer, Pati Nagy, Laciňák; Ľupták   

7.4. 16.30 Vajnory – Ivanka p/D  Tománek, Martinkovič, Srna; Darlea

7.4. 16.30 FC Malacky – PŠC Pezinok  Henček, Bláha, Ralbovský; Páchnik     

7.4. 16.30 Rovinka – Most p/B  Lalo, Bohun, Ježík; Mydlárik   

7.4. 16.30 Rohožník – Rača  Cvengroš, Polakovič, Kardelis; Jablonický  

7.4. 16.30 Bernolákovo – Lozorno  Ruc (R) za SFZ, Hegedüs, Hajnala; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

3.4. 16.30 (STREDA) Domino – Čunovo  Polák, Lomňančík, Kožuch; Perašín

3.4. 16.30 (STREDA) Lamač – Sv. Jur  Kakaščik, Hegedüs, Orlíková; Brody

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 20. kolo

5.4. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – CFK Pezinok  Krčová, Martiš, Henček; Líška

6.4. 11.00 K. Ves – Sv. Jur  Lomňančík, Čižmár, Vanek; Farkaš (HP Zohor)

6.4. 16.30 Vrakuňa – Domino  Hádek, Kachnič, Polák; Brody

7.4. 16.30 V. Leváre – S. Grob  Valko, Dujava, Orlíková; Banič   

7.4. 16.30 Limbach – Lamač  Vasilenko, Kakaščik, Triskal; Perašín  

7.4. 16.30 Kalinkovo – Závod  Piatka, Choreň, Szakáll; Slezák

7.4. 16.30 Viničné – Jakubov  Fischer, Kožuch, Klúčik; Schmidt

7.4. 16.30 Kostolište – Čunovo  Sabela, Volek, Gosiorovský; Vnuk  

St. dorast SD3R – U19 – 16. kolo 

6.4. 11.00 Ružinov – NMŠK 1922  Hajnala, Gosiorovský

6.4. 13.45 PŠC Pezinok – MŠK Senec  Kožuch, Tománek

6.4. 16.30 Rohožník – Iskra Petržalka  Polakovič, Dujava

7.4. 11.30 Rovinka – Bernolákovo  Bohun, Ježík   

7.4. 12.30 Inter „B“ – D. Lužná  Vány, Šusták za ObFZ-m (HP UT Stupava)

7.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  Vašš, Samko   

7.4. 14.00 Zohor – D. N. Ves „B“  Lomňančík, Polák

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 16. kolo

6.4. 14.00 Domino „B“ – D. N. Ves  Kardelis   

7.4. 10.00 NMŠK 1922 – FK Dúbravka  Volek

7.4. 13.00 Ružinov – Rusovce  Martiš

7.4. 15.00 Stupava – FC Petržalka „B“  Šusták, Vány za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo

6.4. 14.00 MŠK Senec – Sv. Jur  Valko (HP Igram)

6.4. 16.30 Malinovo – Ivanka p/D  Choreň

7.4. 12.00 Kalinkovo – Častá  Szakáll

7.4. 14.00 Šenkvice – PŠC Pezinok Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

6.4. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Ježík   

6.4. 9.00-11.00 CFK Pezinok – Žolík Malacky  Lalo

6.4. 9.30-11.30 Rusovce – Šenkvice  Cvengroš

6.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PFA ŠTK Šamorín  Vasilenko

6.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – FKP Dúbravka  Henček

7.4. 9.30-11.30 Rača – Sv. Jur  Harajbič  

Výber regionálnych výberov – HP OFK D.Lužná

2.4. 11.00 (UTOROK) BFZ U17 – JmKFS U17  Choreň, Martiš, Krčová

2.4. 13.00 (UTOROK) BFZ U16 – JmKFS U16  Krčová, Martiš, Choreň

Turnaj BFZ žiaci 2007 ml., dievčatá 2006 ml.

10.4. 9.00-15.00 (STREDA)  Šusták, Vargová, Malovec Ri. za ObFZ-m (HP UT FC Petržalka)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold