Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.4.-2.5. 2019 č. 29

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 26. kolo

24.4. 15.00 (STREDA) Trnava – Prešov  Malárik, Tománek, Henček; Hodoško

27.4. 11.00 D. Streda – Michalovce  Ruc, Bláha, Lauer; Richtárik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 26. kolo

27.4. 11.00-13.15 Slovan – Ružomberok  Čižmár, Piatka, Kardelis

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 3. kolo 

25.4. 15.00-17.00 (ŠTVRTOK) Slovan – Inter  Choreň,  Vasilenko, Vanek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 2. kolo 

25.4. 15.00-17.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Senica  Vašš, Volek, Krčová

I.Liga Ženy – 14. kolo

27.4. 15.30 Slovan – Žilina  Vanek, Orlíková

28.4. 15.00 NMŠK 1922 – Ružomberok  Kakaščik

II.Liga Ženy – 16. kolo

27.4. 17.00 Sv. Jur – Kopčany  Ralbovský

28.4. 17.00 FC Petržalka – D. Lužná  Hudy

I.Liga dorastenky – 16. kolo

27.4. 9.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bogdáň

I.Liga žiačky – 16.kolo

27.4. 11.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bogdáň

Turnaj regionílnych výberov U15

29.4. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ  Lalo, Klúčik, Farkaš (HP PŠC Pezinok)

29.4. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ  Farkaš, Klúčik, Lalo (HP PŠC Pezinok)

30.4. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek (HP S. Grob)

30.4. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Hádek, Valko, Piatka (HP S. Grob)

1.5. 9.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Choreň, Vanek, Vasilenko (HP NTC Senec)

1.5. 11.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Vasilenko, Vanek, Choreň (HP NTC Senec)

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 3. kolo

28.4. 11.30-14.00 K. Ves – FC Petržalka  Vašš, Kožuch, Hudy; Jablonický  (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 3. kolo

27.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – P. Bystrica  Srna, Martiš, Henček; Darlea

27.4. 10.00-12.30 Rača – Púchov  Polakovič, Cvengroš, Gosiorovský; Príkopa

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 22. kolo   

27.4. 16.00 Start Brno – Sparta Brno  Hudy, Kožuch, Lomňančík; Slezák

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 23. kolo

27.4. 17.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Štipčák, Julínek, Šustr za JmKFS; Pinček

27.4. 17.00 D. Lužná – Báhoň  Bláha, Vašš, Martinkovič; Truchlý

28.4. 10.30 Rača – Vajnory  Henček, Hegedüs, Srna; Ľupták

28.4. 17.00 Rohožník – Slovan „B“  Lauer, Polakovič, Kachnič; Schmidt   

28.4. 17.00 Bernolákovo – Rovinka  Lalo, Harajbič, Volek; Darlea   

28.4. 17.00 Lozorno – FC Malacky  Cvengroš, Pati Nagy, Ralbovský; Príkopa   

28.4. 17.00 Most p/B – Rusovce  Tománek, Martiš, Choreň; Lazar   

28.4. 17.00 Ivanka p/D – Tomášov  Pavlíková, Kardelis, Laciňák; Líška  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 24. kolo

1.5. 17.30 (STREDA) Slovan „B“ – D. Lužná  Hegedüs, Tanglmayer, Straka (AR2) za SFZ; Líška   

1.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – Ivanka p/D  Tománek, Hudy, Pati Nagy; Ľupták   

1.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – PŠC Pezinok  Harajbič, Cvengroš, Ralbovský; Lazar   

1.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B  Lalo, Srna, Martiš; Jablonický   

1.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – Rača  Bohun, Bláha, Laciňák; Schmidt

1.5. 17.30 (STREDA) Vajnory – Lozorno  Lauer, Martinkovič, Volek; Mydlárik   

1.5. 17.30 (STREDA) FC Malacky – Bernolákovo  Polakovič, Henček, Kardelis; Keller   

1.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Rohožník  Vašš, Choreň, Štofik (AR2) za SFZ; Pinček  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

27.4. 17.00 Domino – Kalinkovo  Bohun, Dujava, Kakaščik; Brody   

28.4. 17.00 Viničné – V. Leváre  Piatka, Hádek, Farkaš; Banič   

28.4. 17.00 Kostolište – Vrakuňa  Čižmár, Orlíková, Szakáll; Pavlík R.

28.4. 17.00 Čunovo – Sv. Jur  Bogdáň, Bláha, Samko; Vnuk

28.4. 17.00 Jakubov – MŠK Senec  Vasilenko, Martinkovič, Klúčik; Farkaš   

28.4. 17.00 K. Ves – Limbach  Vanek, Bohun, Lomňančík; Perašín (HP Zohor)  

28.4. 17.00 CFK Pezinok – S. Grob  Polák, Krčová, Valko; Keller  

28.4. 17.00 Závod – Lamač  Fischer, Gosiorovský, Triskal; Marczell  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Kalinkovo – Jakubov  Krčová, Čižmár, Triskal; Truchlý    

1.5. 17.30 (STREDA) Limbach – Domino  Kožuch, Čižmár, Orlíková; Pavlík R.

1.5. 17.30 (STREDA) V. Leváre – Závod  Kakaščik, Bogdáň, Klúčik; Vnuk   

1.5. 17.30 (STREDA) S. Grob – K. Ves  Hádek, Piatka, Szakáll; Darlea

1.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Viničné  Lomňančik, Polák, Gosiorovský; Marczell   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Lamač – CFK Pezinok  Piatka, Dujava, Samko; Perašín   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – Čunovo  Valko, Volek, Farkaš; Príkopa   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Kostolište  Fischer, Vanek, Vasilenko; Slezák  

St. dorast SD3R – U19 – 19. kolo 

27.4. 9.00 MŠK Senec – NMŠK 1922  Pati Nagy, Hádek

27.4. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok  Vasilenko, Triskal

27.4. 17.00 Rohožník – Rovinka  Tománek

27.4. 17.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Hegedüs, Samko

28.4. 14.30 Zohor – Inter „B“  Lomňančík

28.4. 17.00 D. Lužná – Ružinov  Kožuch

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo 

30.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec  Krčová, Martiš

30.4. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Čižmár, Kakaščik

30.4. 17.00 (UTOROK) Bernolákovo – D. Lužná  Pati Nagy, Vašš   

30.4. 17.00 (UTOROK) Ružinov – Iskra Petržalka  Kardelis, Bláha  

30.4. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Srna, Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Inter „B“ – Rohožník  Polák, Kožuch (HP UZ Stupava)

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 1. kolo

27.4. 12.30 Rusovce – PŠC Pezinok  Laciňák

27.4. 14.00 FC Petržalka – MŠK Senec  Vasilenko

28.4. 9.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Polakovič   

28.4. 10.00 NMŠK 1922 – Kalinkovo  Kakaščik

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 2. kolo

30.4. 15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – FC Petržalka „B“  Bogdáň

30.4. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – Rusovce  Piatka  

30.4. 17.00 (UTOROK) Kalinkovo – D. N. Ves  Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

28.4. 12.00 Jarovce – FK Dúbravka  Triskal

28.4. 13.00 Ružinov – Sv. Jur  Samko    

28.4. 14.30 Častá – Domino  Henček  

28.4. 14.30 Šenkvice – Stupava  Hegedüs

 Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Šenkvice  Hajnala   

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Sv. Jur – Vrakuňa  Ježík

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rusovce – Žolík Malacky  Vasilenko

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – PFA ŠTK Šamorín  Farkaš

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Valko    

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Bernolákovo  Vanek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo

27.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Rača  Křivan (R) za ObFZ-m

27.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – MŠK Senec  Kakaščik

27.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-m  

27.4. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  Valko

28.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Sv. Jur  Dujava

28.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – Šenkvice  Gosiorovský

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM  – Skupina o postup 2. kolo

28.4. 14.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S  Laciňák

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

St. dorast SD4V – 14. kolo

28.4. 14.30 CFK Pezinok – Lozorno  Valko


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY