Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.4.-8.5. 2019 č. 30

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 4. kolo 

4.5. 10.00-12.00 Inter – Trenčín  Harajbič, Hudy, Polakovič

4.5. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda  Bohun, Tanglmayer, Srna

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 3. kolo 

8.5. (STREDA) 9.30-11.30 Domino – K. Ves  Harajbič, Tanglmayer, Volek

I.Liga Ženy – 10. kolo

8.5. 14.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Vašš, Srna

I.Liga Ženy – 15. kolo

5.5. 10.00 Slovan – B. Bystrica  Martinkovič, Harajbič

5.5. 15.00 NMŠK 1922 – Bardejov  Ralbovský, Gosiorovský

II.Liga Ženy – 17. kolo

4.5. 14.00 FK Dúbravka – FC Petržalka  Sabela

5.5. 14.30 D. Lužná – N. Zámky  Lomňančík  

I.Liga žiačky – 17.kolo

8.5. 16.00 (STREDA) Slovan – Senica  Krčová

Turnaj regionálnych výberov U15

29.4. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ  Lalo, Klúčik, Farkaš (HP PŠC Pezinok)

29.4. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ  Farkaš, Klúčik, Lalo (HP PŠC Pezinok)

30.4. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek (HP S. Grob)

30.4. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Hádek, Valko, Piatka (HP S. Grob)

1.5. 9.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Choreň, Vanek, Vasilenko (HP NTC Senec)

1.5. 11.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Vasilenko, Vanek, Choreň (HP NTC Senec)

Medzinárodný turnaj – EAST – WEST CUP WU15 ročník 2004 a mladšie (HP D. Lužná)

4.5. 9.00-15.00  Tománek, Martiš, Kožuch, Hádek

5.5. 9.00-14.00  Kakaščik, Lomňančík

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 4. kolo

4.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Myjava  Henček, Piatka, Laciňák; Mydlárik   

4.5. 10.00-12.30 Inter – Dubnica  Lalo, Ježík, Pati Nagy; Farkaš   

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 4. kolo

8.5. 13.30-15.30 (STREDA) Domino – Žolík Malacky  Hajnala, Bláha, Tománek; Páchnik   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – semifinále

8.5. 17.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Kalinkovo  Henček, Hegedüs, Polakovič; Keller

8.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rovinka  Lalo, Martiš, Kardelis; Líška

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 24. kolo

1.5. 17.30 (STREDA) Slovan „B“ – D. Lužná  Hegedüs, Tanglmayer, Straka (AR2) za SFZ; Líška   

1.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – Ivanka p/D  Tománek, Hudy, Pati Nagy; Ľupták   

1.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – PŠC Pezinok  Harajbič, Cvengroš, Ralbovský; Lazar   

1.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B  Lalo, Srna, Martiš; Jablonický   

1.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – Rača  Bohun, Bláha, Laciňák; Schmidt

1.5. 17.30 (STREDA) Vajnory – Lozorno  Lauer, Martinkovič, Volek; Mydlárik   

1.5. 17.30 (STREDA) FC Malacky – Bernolákovo  Polakovič, Henček, Kardelis; Keller   

1.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Rohožník  Vašš, Choreň, Štofik (AR2) za SFZ; Pinček  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo

4.5. 17.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Lauer, Vašš, Ralbovský; Príkopa  

5.5. 10.30 Rača – D. N. Ves  Polakovič, Ralbovský, Kardelis; Schmidt   

5.5. 17.00 Rovinka – Slovan „B“  Pavlíková, Martinkovič, Laciňák; Darlea

5.5. 17.00 Rohožník – FC Malacky  Tománek, Lalo, Ježík; Jablonický  

5.5. 17.00 Bernolákovo – Vajnory  Bláha, Tanglmayer, Martiš; Lazar  

5.5. 17.00 Lozorno – Rusovce  Hegedüs, Vašš, Srna; Ľupták   

5.5. 17.00 Most p/B – Tomášov  Hudy, Henček, Volek; Truchlý  

5.5. 17.00 Ivanka p/D – D. Lužná  Choreň, Bohun, Harajbič; Páchnik  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Kalinkovo – Jakubov  Krčová, Čižmár, Triskal; Truchlý    

1.5. 17.30 (STREDA) Limbach – Domino  Kožuch, Čižmár, Orlíková; Pavlík R.

1.5. 17.30 (STREDA) V. Leváre – Závod  Kakaščik, Bogdáň, Klúčik; Vnuk   

1.5. 17.30 (STREDA) S. Grob – K. Ves  Hádek, Piatka, Szakáll; Darlea

1.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Viničné  Polák, Lomňančík, Gosiorovský; Marczell   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Lamač – CFK Pezinok  Piatka, Dujava, Samko; Perašín   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – Čunovo  Valko, Volek, Farkaš; Príkopa   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Kostolište  Fischer, Vanek, Vasilenko; Slezák  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

4.5. 17.00 Vrakuňa – V. Leváre  Vasilenko, Fischer, Samko; Vnuk  

4.5. 17.00 Domino – S. Grob  Lomňančík, Kakaščik, Gosiorovský; Mókoš  

5.5. 17.00 Viničné – Sv. Jur  Pati Nagy, Szakáll, Triskal; Pavlík R.   

5.5. 17.00 Kostolište – MŠK Senec  Bogdáň, Lauer, Farkaš; Banič   

5.5. 17.00 Čunovo – Kalinkovo  Piatka, Fischer, Klúčik; Slezák   

5.5. 17.00 Jakubov – Limbach  Sabela, Dujava, Polák; Marczell   

5.5. 17.00 K. Ves – Lamač  Kožuch, Valko, Orlíková; Brody (HP Zohor)

5.5. 17.00 CFK Pezinok – Závod  Čižmár, Hádek, Vanek; Pinček

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo 

30.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec  Martiš, Krčová

30.4. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Čižmár, Gosiorovský  

30.4. 17.00 (UTOROK) Bernolákovo – D. Lužná  Pati Nagy, Vašš   

30.4. 17.00 (UTOROK) Ružinov – Iskra Petržalka  Kardelis, Bláha  

30.4. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Srna, Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Inter „B“ – Rohožník  Polák, Kožuch (HP UZ Stupava)

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo 

5.5. 10.00 Inter „B“ – Rovinka  Dujava

5.5. 10.30 Iskra Petržalka – Bernolákovo  Srna, Gosiorovský

5.5. 11.00 D. N. Ves – Ružinov  Fischer, Vasilenko   

5.5. 14.30 Zohor – PŠC Pezinok  Orlíková, Valko

5.5. 17.00 D. Lužná – NMŠK 1922  Vasilenko

6.5. 17.30 (PONDELOK) Ivanka p/D – MŠK Senec  Hajnala, Tanglmayer

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 2. kolo

30.4. 15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – FC Petržalka „B“  Bogdáň

30.4. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – Rusovce  Valko  

30.4. 17.00 (UTOROK) Kalinkovo – D. N. Ves  Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 3. kolo

4.5. 12.30 Rusovce – Ivanka p/D  Čižmár

4.5. 14.00 FC Petržalka „B“ – Kalinkovo  Bogdáň

5.5. 9.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Vasilenko

5.5. 10.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Vanek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Ružinov – Sv. Jur  Samko

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo

4.5. 14.00 Domino – Sv. Jur  Gosiorovský, Kakaščik

5.5. 12.30 FK Dúbravka – Ružinov  Vašš   

5.5. 14.30 Častá – Šenkvice  Kardelis

5.5. 15.30 Stupava – Jarovce  Polakovič

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

4.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – Rača  Choreň, Farkaš

4.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – CFK Pezinok  Jacečko (R) za ObFZ-m   

4.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Valko   

4.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Rusovce  Abrman (R) za ObFZ-m

5.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Vrakuňa  Polák  

5.5. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur  Triskal

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

8.5. 9.00-11.00 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Farkaš

8.5. 9.00-11.00 (STREDA) CFK Pezinok – Bernolákovo  Klúčik

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rača – Vrakuňa  Sabela   

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Pati Nagy

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rusovce – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

8.5. 10.00-12.00 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922  Hádek

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „A“ – Skupina o postup 4. kolo

5.5. 14.00 Ivanka p/D – Inter ,,B”  Harajbič


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold