Obsadenie R a DS – PR BFZ 4.-15.6. 2019 č. 35

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 33. kolo

15.6. 11.00-13.15 Slovan – D. Streda  Bohun, Polakovič, Kardelis

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 8. kolo 

5.6. 15.00-17.00 (STREDA) Inter – Slovan  Kožuch, Vasilenko, Gosiorovský  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 10. kolo 

15.6. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Polák, Lomňančík, Kožuch  

15.6. 10.00-12.00 Slovan – Trnava  Lalo, Srna, Farkaš 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 8. kolo 

8.6. 10.00-12.00 FC Petržalka – Púchov  Choreň, Martiš, Volek

8.6. 10.00-12.00 K. Ves – Prievidza  Vašš, Kardelis, Ralbovský  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 9. kolo

12.6. 15.00-17.00 (STREDA) K. Ves – Dubnica  Čižmár, Vasilenko, Vanek  

I.Liga dorastenky – 13. kolo

8.6. 10.00 Slovan – N. Zámky  Krčová  

I.Liga žiačky – 13.kolo

8.6. 11.00 NMŠK 1922 – Senica  Samko   

8.6. 12.00 Slovan – N. Zámky  Krčová  

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo – dohrávka

4.6. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Líška (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 9. kolo

9.6. 11.30-14.00 K. Ves – Skalica  Bogdáň, Čižmír, Farkaš; Darlea (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 10. kolo

11.6. 15.00-17.30 (UTOROK) FC Petržalka – Dubnica  Henček, Piatka, Martiš; Marczell  

12.6. 13.30-16.00 (STREDA) Inter – Šamorín  Bohun, Choreň, Volek; Príkopa (HP UT Stupava)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 9. kolo

8.6. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Domino  Hudy, Kožuch, Tománek; Vnuk  

8.6. 10.00-12.30 Rača – Topoľčany  Bláha, Vasilenko, Gosiorovský; Keller

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 10. kolo

15.6. 10.00-12.30 Domino – N. Zámky  Vašš, Tanglmayer, Fischer; Lazar

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 28. kolo  

9.6. 15.00 SK Olympia Ráječko – TJ Start Brno  Tománek, Choreň, Bláha; Kružliak

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále (HP PŠC Pezinok)

5.6. 18.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Pavlíková, Ralbovský, Laciňák, Tománek; Schmidt

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 30. kolo

8.6. 17.30 Slovan „B“ – Most p/B  Bohun, Laciňák, Martinkovič; Líška

8.6. 17.30 PŠC Pezinok – Rača  Ruc (R) za SFZ, Pati Nagy, Volek; Ľupták  

8.6. 17.30 Ivanka p/D – Lozorno  Hegedüs, Lalo, Srna; Jablonický   

8.6. 17.30 D. Lužná – Bernolákovo  Lauer, Martiš, Kachnič; Príkopa  

8.6. 17.30 Báhoň – Rohožník  Polakovič, Vašš, Kardelis; Truchlý  

8.6. 17.30 D. N. Ves – FC Malacky  Marinč, Julínek,Hanák za JmKFS; Pinček

8.6. 17.30 Rusovce – Vajnory  Harajbič, Tanglmayer, Ralbovský; Mydlárik

9.6. 17.30 Tomášov – Rovinka  Hudy, Kardelis, Volek; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 30. kolo

7.6. 17.00 (PIATOK) Kalinkovo – MŠK Senec  Kožuch, Kakaščik, Bogdáň; Schmidt     

8.6. 17.30 Domino – V. Leváre  Farkaš, Čižmár, Triskal; Banič

8.6. 17.30 Závod – Kostolište  Polák, Dujava, Lomňančik; Brody    

8.6. 17.30 Lamač – Viničné  Vanek, Hádek, Valko; Pavlík R.    

9.6. 17.30 K. Ves – Jakubov  Krčová, Vasilenko, Orlíková; Perašín (HP Zohor)

9.6. 17.30 CFK Pezinok – Čunovo  Piatka, Gosiorovský, Samko; Slezák      

9.6. 17.30 S. Grob – Vrakuňa  Fischer, Martiš, Szakáll; Vnuk      

9.6. 17.30 Limbach – Sv. Jur  Chromý (R) za SFZ, Štofik (AR1) za SFZ, Sabela; Marczell     

St. dorast SD3R – U19 – 26. kolo

8.6. 11.00 MŠK Senec – Rohožník  Piatka, Hádek, Valko

8.6. 11.00 Ružinov – PŠC Pezinok  Čižmár, Orlíková

8.6. 13.00 NMŠK 1922 – Inter „B“  Kakaščik, Samko

9.6. 11.00 Ivanka p/D – Zohor  Srna, Martinkovič

9.6. 11.30 Rovinka – Iskra Petržalka  Vašš, Hegedüs

9.6. 17.30 D. Lužná – D. N. Ves  Valko, Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 8. kolo

8.6. 9.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka „B“  Lalo

8.6. 13.00 Rusovce – Kalinkovo  Šafárik, Křivan za ObFZ-m

9.6. 9.00 D.N. Ves – MŠK Senec  Kožuch 

9.6. 10.00 NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Kakaščik

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 7. kolo

8.6. 14.30 Sv. Jur – Jarovce  Bogdáň

9.6. 10.00 FK Dúbravka – Šenkvice  Lomňančík  

9.6. 13.00 Ružinov – Domino „B“  Harajbič

9.6. 15.00 FC Stupava – Častá  Dujava

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

8.6. 9.30-11.30 Šenkvice – MŠK Senec  Srna

8.6. 9.30-11.30 Rusovce – PŠC Pezinok  Šafárik, Křivan za ObFZ-m

9.6. 9.00-11.00 Sv. Jur – CFK Pezinok  Tanglmayer 

9.6. 9.30-11.30 Rača – PFA ŠTK Šamorín  Vanek   

9.6. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Bernolákovo  Polák

9.6. 9.30-11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Triskal 

Medzinárodný turnaj 4 Miest U16 (HP Drieňova)

13.6. 15.00 (ŠTVRTOK) Bratislava – Budapešť  Martíš, Krčová, Choreň   

13.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Záhreb – Ľubľana  Choreň, Martiš, Krčová  

14.6. 10.00 (PIATOK) Budapešť – Ľubľana  Krčová, Martiš, Choreň

14.6. 11.30 (PIATOK) Bratislava – Záhreb  Choreň, Martiš, Krčová  

15.6. 10.00 Ľubľana – Bratislava  Krčová, Choreň, Martiš  

15.6. 11.30 Záhreb – Budapešť  Martiš, Krčová, Choreň  

Prípravné stretnutia U12, U13 (HP Rapid)

11.6. 15.30-17.00 (UTOROK) BFZ – Slovan  Volek, Vanek

Medzinárodný turnaj MŠK Senec a jeho priatelia

15.6. 8.00-14.30 U15 Sabela, Bogdáň (HP Reca)

15.6. 9.30-13.00 U14 Hádek, Valko (HP Čataj)

15.6. 13.00-17.00 U14 Kakaščik, Vanek (HP Čataj)

15.6. 8.30-12.00 U13 Piatka, Harajbič (HP NTC Senec)

15.6. 12.00-16.00 U13 Henček, Volek (HP NTC Senec)

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold