Výsledky stretnutí – hrací deň 20.- 21.4.2013 – Seniori

Súťaže riadené BFZ

Majstrovstvá regiónu Bratislava – MRB

21. kolo:

Inter – Rača                        0:2 (0:2), 12. a 29. Mizera.
Pl. Štvrtok – Kráľová p.S.  1:2 (0:0), 47. Horváth – 52. Kulaš, 61. Gabriel, ČK-D: 90. Remák.
ŠKP I Dúbravka – Rohožník  3:1 (1:1), 34. Marek, 54. Okénka, 90. Tsimbazafy – 17. Antolík.
Jablonec – Slov. Grob         4:2 (1:1), 86. a 90. Hološka, 2. Čuperka, 82. Greguška – 39. Matejčík, 47. Cisár, ČK-H: 77. Riho.
Limbach – Stupava                0:1 (0:1), 18. Ščasný, ČK-D: 85. R. Bakyta.
Ivanka p.D. – Sv. Jur              3:3 (1:0), 14., 70. a 77. Čemba – 78. a 90.+ Vašík, 75. Beňo.
Lozorno – FC Ružinov           1:0 (1:0), 38. T. Karovič.
Bernolákovo – Rovinka         2:3 (1:2), 7. Huszár, 84. Krištofík – 44. a 79. Marko, 32. Mužlay.

Dohrávka 19. kola:

ŠKP I. Dúbravka – Sv. Jur       0:5 (0:1), Kemláge 2, Berzedi, Vašík, Klanica.

1. Rača                            19 12 4 3   52:14 40
2. Rohožník                     19 12 3 4   42:25 39
3. Kráľová p.S.               18 11 4 3    35:16 37
4. Slov. Grob                   19  9  6 4   38:21 33
5. Rovinka                       19  9 6 4   38:25 33
6. Bernolákovo               19 10 3 6 29:21 33
7. Inter                              19 9 6 4   28:21 33
8. Pl. Štvrtok                    18 7 5 6    40:24 26
9. Lozorno                        18 6 6 6    21:20 24
10. ŠKP I. Dúbravka      19 6 4 9    22:40 22
11. Ivanka p.D.                19 5 5 9   27:34 20
12. Svätý Jur                    19 5 4 10 24:29 19
13. FC Ružinov                19 5 1 13 19:36 16
14. Stupava                      19 4 4 11 18:50 16
15. Limbach                     18 4 3 11 12:36 15
16. Jablonec                    19 2 4 13 18:51 10

Seniori S4A – 19. Kolo

20.4. 17.00 Danubia – Domino „B“      2:1 (2:1) Oršulík, Spišiak – Kondač
20.4. 17.00 Lamač – Most p/B              0:2 (0:0) Ševčík, Ťapuška
21.4. 17.00 D.N. Ves – BCT                    2:0 (0:0) Pillár, Hrdlička (PK)
21.4. 17.00 Igram – Tomášov                1:1 (1:0) Kurucz – Novotný
21.4. 17.00 Rusovce – Vajnory            1:0 (1:0) Chovaňák
21.4. 17.00 Hrubý Šúr – Kalinkovo      0:6 (0:1)Turanský 2, Slávik 2, Macháč 2
21.4. 17.00 Čunovo – Vrakuňa                1:0 (0:0) Baláž

Seniori S4B – 19. kolo

21.4. 17.00 Kostolište – Báhoň                0:0

21.4. 17.00 Závod – V. Leváre                 0:2 (0:1) Hájek 2
21.4. 17.00 Viničné – Malacky                 9:1 (1:1) Matušek 2, Kuboši 2, Ulrich, Geršic, Krasňanský, Griga, Horváth
21.4. 17.00 Jablonové – Šenkvice          0:3 (0:1) Mrva 2, Pavelka
21.4. 17.00 Zohor – PŠC Pezinok           2:0 (0:0) Horváth 2
21.4. 17.00 B. Pezinok – Budmerice       4:2 (2:0) Lupták 2, Kraus, Kabát – Oscitý, Ochaba

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto

Seniori – V. liga (S5M) – 18. kolo

20.4. 10.00 Štart-Nepočujúci – FK Dúbravka    4:4 (3:3) Gavula 2, Polovka – Labár 3, Tribula (11 m), Pikáli (vl.),

20.4. 17.00 Volkswagen – Hamuliakovo           3:0 Kont. (ukončené v 14.min.) Sobotovič, Medvec

21.4. 17.00 Ekonóm – Jarovce                            1:1 (1:1) Cudor (11m)- Štefanovič

21.4. 17.00 The Dragons – Krasňany                4:1 (1:0) Topič 2 , Duran, Gonzalez, Gendiar

21.4. 17.30 Karlova Ves –  Záhorská Bystrica              5:1 (4:0) Pitner 3, Zachar, Kulich – Polakovič

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 16. kolo 

21. 4. 17.00 Pernek – Gajary                    2:2 (0:2) Zámečník, Víger – Šíra 2
21. 4. 17.00 Sološnica – P.Š./Vysoká B 2:7 (0:3) Holič 2, Ščepka (vl.) – Morávek 2, Zeman 2, Mackovič, Filípek
21. 4. 17.00 Studienka – Borinka             3:0 (2:0) Pavlák 2, Libuša
21. 4. 17.00 Kuchyňa – Marianka            nenahlásené – 3:3 (2:3) doplnené 22.4.

21. 4. 17.00 Suchohrad – M. Leváre       2:0 (2:0) Sobolič, Mráz

Seniori – S5VB – 21. kolo

21. 4. 17.00 Čataj – Sv. Jur B             1:0 (0:0) Vratko

21. 4. 17.00 Grinava – Miloslavov         2:1 (0:1) Mlynek, Bacigál – Roszbeck
21. 4. 17.00 Kaplná – Malinovo        2:4 (1:1) Rovenský, Benko – Goga 2, Gajdoš, Čapkovič
21. 4. 17.00 Blatné – Ch. Grob                 3:0 (3:0) Milošovič, Myslík, Fiala
21. 4. 17.00 Modra – Králová p. S. B     0:2 (0:1) Németh, Ondrišík
21. 4. 17.00 N. Dedinka – Dubová          1:4 (0:3) Bodiš (11 m) – Vika 2, Hrdlovič, Duban
21. 4. 17.00 Doľany – Častá                     0:1 (0:1) Paluch
21. 4. 17.00 Vištuk – Sl. Grob B               2:1 (1:0) Hábel, Ondrušek – Tiko