SENIORI
ŽENY
DORAST
ŽIACI
PRÍPRAVKY
Linky
Výsledky – obvodné kolá súťaže Dôvera Školský pohár SFZ 2015/2016
Spolu organizátor : ZŠ Mudroňova – p. Saučinský
Účastníci : ZŠ Mudroňova 83, ZŠ Palisády 57, ZŠ Dubová l, ZŠ Škarniclova 1, Gymn. Jesenského 4/A, ZŠ Vazovova 4.
Miesto : ihrisko s umelou trávou FKM Karlova Ves, Karloveská 3 – súbežne na dvoch HP.
Hrací čas : 1 x 20 min.
Mudroňova – Palisády 9 : 3
Dubová – Škarniclova 7 : 2
Jesenského – Vazovova 0 : 5
Mudroňova – Dubová 7 : 1
Jesenského – Palisády 4 : 1
Škarniclova – Vazovova 0 : 9
Palisády – Dubová 3 : 4
Škarniclova – Mudroňova 0 : 6
Jesenského – Mudroňova 1 : 13
Dubová – Vazovova 2 : 1
Vazovova – Palisády 3 : 2
Škarniclova – Jesenského 4 : 5
Palisády – Škarniclova 5 : 3
Vazovova – Mudroňova 3 : 10
Dubová – Jesenského 10 : 0
Tabuľka
Do krajského kola postupuje: ZŠ Mudroňova
Obvodné kolo – Bratislava II : 14.4. 2016 /štvrtok/
Zodpovedný za BFZ : Milan Bródy
Spolu organizátor : NMŠK – p. Noga
Účastníci : ZŠ Drieňová 16, Gymn. Bajkalská 20, ZŠ Podzáhradná 51, ZŠ Železničná 14.
Miesto : trávnaté ihrisko NMŠK 1922, Tomášikova 12444 Bratislava, /pri Kuchajde/.
Hrací čas: 1 x 25 min.
Drieňová – Bajkalská 7 : 1
Podzáhradná – Železničná 5 : 2
Železničná – Drieňová 4 : 8
Bajkalská – Podzáhradná 0 : 4
Bajkalská – Železničná 1 : 7
Drieňová – Podzáhradná 8 : 2
Tabuľka
Najlepší strelec: Samuel Blažej / ZŠ Drieňova / – 9 gólov
Do krajského kola postupuje: ZŠ Drieňova.
Zodpovedný za BFZ : Martin Křiván
Spoluorganizátor : ZŠ Kalinčiaková 12, BA p. Dušan Noga
Účastníci : ZŠ Za kasárňou 2, ZŠ Kalinčiaková 12, ZŠ Tbiliská 4, Gymn. Čachtická 14.
Miesto : trávnaté ihrisko NMŠK 1922, Tomášikova 12444 Bratislava, /pri Kuchajde/.
Hrací čas : 1 x 25 min.
Za kasárňou – Kalinčiaková 3 : 3
Tbiliská – Čachtická 16 : 5
Čachtická – Za kasárňou 3 : 19
Kalinčiaková – Tbiliská 4 : 6
Kalinčiaková – Čachtická 14 : 3
Za kasárňou – Tbiliská 3 : 0
Tabuľka
Najlepší strelec: Alex Hipp / SŠ De la Salle Čachtická / – 9 gólov
Do krajského kola postupuje: ZŠ Za kasárňou.
Obvodné kolo – Bratislava IV : 19.4. 2016 /utorok/
Zodpovedný za BFZ : Lukáš Žilavý , Vladimír Randa
Spoluorganizátor : FKM Karlova Ves – p. Saučinský
Účastníci : SŠ Tilgnerova 14, ZŠ Karloveská 61, Gymn. Bilíkova 24, ZŠ Beňovského 1, ZŠ P. Horova 16 , Gymn. L. Sáru 1.
Miesto : ihrisko s umelou trávou FKM Karlova Ves, Karloveská 3 – súbežne na dvoch HP.
Hrací čas : 1 x 20 min.
Tilgnerova – Karloveská 4 : 1
Bilíkova – Beňovského 10 : 1
Horova – L. Sáru 2 : 3
Tilgnerova – G. Bilíkova 3 : 6
Horova – Karloveská 6 : 2
Beňovského – L. Sáru 1 : 5
Karloveská – G. Bilíkova 4 : 4
Beňovského – Tilgnerova 2 : 8
Horova – Tilgnerova 5 : 2
Bilíkova – L. Sáru 6 : 3
Sáru – Karloveská 3 : 3
Beňovského -P. Horova 1 : 7
Karloveská – Beňovského 2 : 2
Sáru – Tilgnerova 3 : 1
Bilíkova – P. Horova 4 : 0
Tabuľka
Najlepší strelec: Filip Závodský / Gym.Bílikova / – 13 gólov
Do krajského kola postupuje: Gym.Bílikova
Obvodné kolo – Bratislava V : 15.4. 2016 /piatok/
Zodpovedný za BFZ : Rudolf Lehuta , Vladimír Randa
Spolu organizátor : MŠK Iskra Petržalka Bratislava – p. Karas
Účastníci : ZŠ Tupolevova 20, ZŠ Holíčska 50, ZŠ Pankúchova 4, ZŠ Dudova 2, ZŠ Černyševského 8, ZŠ Turnianska 10.
Miesto : ihrisko UT na ZŠ Budatínska ul., Petržalka-Bratislava – súbežne na dvoch HP.
Hrací čas : 1 x 20 min.
Tupolevova – Holíčska 2 : 4
Pankúchova – Dudova 2 : 0
Černyševského – Turnianska 5 : 1
Tupolevova – Pankúchova 0 : 9
Černyševského – Holíčska 4 : 1
Dudova – Turnianska 3 : 0
Holíčska – Pankúchova 0 : 4
Dudova – Tupolevova 4 : 1
Černyševského – Tupolevova 5 : 0
Pankúchova – Turnianska 7 : 2
Turnianska – Holíčska 2 : 2
Dudova – Černyševského 1 : 1
Holíčska – Dudova 1 : 4
Turnianska – Tupolevova 4 : 2
Pankúchova – Černyševského 2 : 1
Tabuľka
Najlepší strelec: Cristea Vasile / ZŠ Pankúchova / – 7 gólov
Do krajského kola postupuje: ZŠ Pankúchova.
Obvodné kolo – Malacky : 15.4. 2016 /piatok/
Zodpovedný za BFZ : Ivan Konečný , Jozef Slezák
Spolu organizátor: FC a ZŠ Zohor – Mgr. Renata Bukovinova
Účastníci : ZŠ Hlavná 31 Záh. Ves, ZŠ Obchodná 7 Zohor, ZŠ Štúrova 142/A, Malacky,
ZŠ Záhorácka 95 Malacky, ZŠ Studienka, ZŠ Staničná 681 Lozorno.
Miesto : Trávnaté ihrisko FC Zohor, Na pasienkoch 1 – súbežne na dvoch ihriskách.
Hrací čas : 2 x 10 min.
Záhorská Ves – Zohor 6 : 1
Štúrova MA – Záhorácka MA 5 : 1
Studienka – Lozorno 4 : 1
Záhorská Ves – Štúrova MA 1 : 3
Studienka – Zohor 5 : 0
Záhorácka MA – Lozorno 6 : 1
Zohor – Štúrova MA 1 : 7
Záhorácka MA – Záhorská Ves 2 : 7
Studienka – Záhorská Ves 2 : 1
Štúrova MA – Lozorno 3 : 1
Lozorno – Zohor 3 : 2
Záhorácka MA – Studienka 4 : 6
Zohor – Záhorácka MA 5 : 2
Lozorno – Záhorská Ves 1 : 6
Štúrova MA – Studienka 1 : 1
Tabuľka
Najlepší strelec: Ján Vráblic / ZŠ Studienka / – 9 gólov
Do krajského kola postupuje: ZŠ Štúrova Malacky
Zodpovedný za BFZ : Rastislav Hádek
Spolu organizátor : Grinavský FK – p. Petráš
Účastníci : ZŠ Kupeckého PK, ZŠ Na Bielenisku 2 PK, ZŠ Školská 11 Slovenský Grob, ZŠ Kollárova 2 Svätý Jur.
Miesto : trávnaté ihrisko GFK Grinava – Pezinok, Myslenická 3, Grinava.
Hrací čas: 1 x 20 min.
Na Bielenisku PK – Slovenský Grob 1 : 5
Svätý Jur – Kupeckého, PK 1:1
Slovenský Grob – Svätý Jur 4 : 3
Kupeckého, PK – Na Bielenisku PK 2 : 2
Slovenský Grob – Kupeckého, PK 3 : 1
Na Bielenisku PK – Svätý Jur 6 : 2
Tabuľka
Najlepší strelec: Andy Masaryk / ZŠ Na bielenisku PK/ – 5 gólov
Do krajského kola postupuje: ZŠ Slovenský Grob
Zodpovedný za BFZ : Alexander Marczell
Spoluorganizátor : ŠK Bernolákovo – p. Lukáč
Účastníci :, ZŠ Bernolákovo, ZŠ Ivanka pri Dunaji, ZŠ Tajovského SC, ZŠ Mlynská SC
Miesto : trávnaté ihrisko ŠK Bernolákovo Hlboká 10/A Bernolákovo
Hrací čas: 1 x 25 min.
Bernolákovo – Ivanka pri Dunaji 9 : 2
Tajovského SC – Mlynská SC 12 : 2
Mlynská SC – Bernolákovo 4 : 6
Tajovského SC – Ivanka pri Dunaji 7 : 3
Mlynská SC – Ivanka pri Dunaji 8 : 9
Bernolákovo – Tajovského SC 2 : 7
Tabuľka
Najlepší strelec: Filip Zámečník / ZŠ Mlynská Senec / – 10 gólov
Do krajského kola postupuje:ZŠ Tajovského Senec
Krajské kolo sa uskutoční dňa 11.5.2016 na štadióne NMŠK 1922 Bratislava