Výber BFZ U14 bronzový na Trofeji Belehradu

trofej-beograda 2019

Počas uplynulého víkendu sa výber BFZ U14 predstavil v Belehrade na 17.ročníku medzinárodného futbalového turnaja “Trofej Beograda”. Za účasti 8 výberov ( Okrem BFZ to boli výbery Solúnu z Grécka , Sarajeva z Bosnya Hercegoviny , Ljubľany zo Slovinska, Brna z Čiech, Budapešti z Maďarska, Nikšiču z Čiernej Hory a domáceho Belehradu) si naši chlapci

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.43 ZO DŇA 10.05.2019

Logo US

Sekretariát Sekretariát BFZ oznamuje, že ponúka na predaj pamätnicu BFZ . Cena jedného výtlačku je 25€. Bližšie informácie k predaju Vám podá vedúci sekretár BFZ p. Ján Farbula ( 0903/ 718 450). Disciplinárna  komisia Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP: U.č.340: Lukáš Valjent  1325692 (TJ Rovinka, SD3R), vylúčený po stretnutí za HNS

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 11.-17.5. 2019 č. 31

Zmyny v obsadení R a D BFZ

Súťaže riadené SFZ Priateľské medzištátne stretnutia WU15 (oba v NTC Senec):  15.5. 16.00 (STREDA)Slovensko-Bosna a Hercegovina  Krčová, Orlíková, Vargová  17.5. o 11.00 (PIATOK) Slovensko-Bosna a Hercegovina  Matulová, Pavlačková, Henček Súťaže riadené ZsFZ II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 5. kolo 11.5. 10.00-12.30 Rača – P. Bystrica  Hudy, Laciňák za Lomňančíka, Polák; Vnuk Súťaže riadené BFZ

Zápisnica č.16 Zo zasadnutia VV BFZ, konaného dňa 6.mája v Bratislave, LOKO Pub, Černockého 2

Zápisnica VV BFZ foto

Zápisnica č.16 Zo zasadnutia VV BFZ, konaného dňa 6.mája v Bratislave, LOKO Pub, Černockého 2 Prítomní: Jánošík, Suchý,Baxa, Kovačič, Lônčík, Kružliak, Paška, Ferik, Badinský,Farbula Pozvaní: Bóc, Richtárik, Trnovský Ospravedlnený: Richtárik PROGRAM: 1,Otvorenie , schválenie návrhu programu – p. Jánošík 2, Kontrola plnenia uznesení – p. Farbula 3, Schválenie miesta výstavby  sídla BFZ s futbalovým ihriskom

Pozvánka na školu futbalu

Škola futbalu

“ENERGIA A VÁŠEŇ VIAC AKO VÍŤAZSTVO” Dali sme si cieľ pomôcť pri výchove detí na ihrisku a rodičov mimo neho. Spoločne zmeňme šport mládeže, aby šport mohol zmeniť našu mládež. Budeme sa o to snažiť aj na turnaji “ŠKOLA FUTBALU CUP 2019” – “ENERGIA A VÁŠEŇ VIAC AKO VÍŤAZSTVO”. Výsledok zápasov považujeme len za vedľajší

Obsadenie R a DS – PR BFZ 7.-15.5. 2019 č. 31

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ St. dorast LSD – U19 – 29. kolo 11.5. 11.00 Nitra – Senica  Ďurčo M., Henček, Lauer; Šipoš 11.5. 11.00 D. Streda – Trnava  Kišš, Štofik, Bláha; Likavský St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 3. kolo  8.5. (STREDA) 9.30-11.30 Domino – K. Ves  Harajbič, Tanglmayer, Volek   St. žiaci

Pozvánka na medzinárodný turnaj East – West Cup 2019

East West cup 2019

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.42 ZO DŇA 03.05.2019

Logo US

Sekretariát Sekretariát BFZ oznamuje, že ponúka na predaj pamätnicu BFZ . Cena jedného výtlačku je 25€. Bližšie informácie k predaju Vám podá vedúci sekretár BFZ p. Ján Farbula ( 0903/ 718 450).  Disciplinárna  komisia Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP: U.č.315: Samuel Poliak  1294804 (OŠK Slovenský Grob, S4BA), vylúčený za HNS, zmarenie

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 4.-8.5. 2019 č. 30

Zmyny v obsadení R a D BFZ

Súťaže riadené BFZ Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo 4.5. 17.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Vašš (R) za Lauera, Hegedüs (AR1) za Vašša, Ralbovský; Príkopa   Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo 5.5. 17.00 Kostolište – MŠK Senec  Bogdáň, Polakovič (AR1) za Lauera, Farkaš; Banič    St. dorast SD3R – U19

Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.4.-8.5. 2019 č. 30

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 4. kolo  4.5. 10.00-12.00 Inter – Trenčín  Harajbič, Hudy, Polakovič 4.5. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda  Bohun, Tanglmayer, Srna St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 3. kolo  8.5. (STREDA) 9.30-11.30 Domino – K. Ves  Harajbič, Tanglmayer, Volek I.Liga Ženy


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY