Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-19.9. 2019 č. 7

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 9. kolo

14.9. 16.00 Komárno – Košice  Kružliak, Somoláni T., Hancko, Ďurčo; Farbula; Šipoš

15.9. 10.30 Šamorín – Ružomberok „B“  Papuča, Sluk, Lauer, Parilák; Forgon; Hracho

Seniori Slovnaft Cup – 3. kolo

10.9. 16.00 (UTOROK) Predmier – L. Mikuláš  Chromý, Zemko, Henček; Makový

11.9. 16.00 (STREDA) D. Lužná – D. N. Ves  Bohun, Martinkovič, Choreň; Príkopa

11.9. 16.00 (STREDA) Rakytovce – Pohronie  Kačenga, Ferenc, Bláha; Samotný

11.9. 16.00 (STREDA) Lučenec – Komárno  Ruc, Jankovič,Volek; Richtárik

17.9. 16.00 (UTOROK) Fiľakovo – D. Streda  Mastiš, Pozor, Ralbovský; Bacsa   

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 6. kolo

14.9. 9.00-11.30 MŠK Senec – Komárno  Harajbič, Krčová, Valko; Marczell  

14.9. 10.00-12.30 Domino – FC ŠTK Šamorín  Kakaščik, Hajnala, Farkaš; Príkopa

14.9.10.00-12.30 FC Petržalka – Piešťany  Tománek, Fischer, Chrupka; Hájek   

Turnaj regionálnych výberov U14

16.9. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ  Piatka, Hádek, Dúbravec  (HP NTC Senec)

16.9. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ  Dúbravec, Hádek, Piatka (HP NTC Senec)

17.9. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Ježík, Klúčik, Lalo (HP PŠC Pezinok)

17.9. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Lalo, Klúčik, Ježík (HP PŠC Pezinok)

18.9. 10.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Piatka, Dúbravec, Hádek (HP NTC Senec)

18.9. 12.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ  Hádek, Dúbravec, Piatka (HP NTC Senec)

Ženy Slovenský pohár – 2. kolo

11.9. 16.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Myjava  Vasilenko, Tramita

17.9. 17.30 (UTOROK) FC Petržalka – Nitra  Krčová, Martiš

Ženy I. Liga – 4. kolo

14.9. 14.00 Slovan – FC Nitra  Hegedüs, Kardelis, Uram   

Ženy II. Liga – 4. kolo

14.9. 14.00 FK Dúbravka – Komárno  Henček

15.9. 16.30 Sv. Jur – D. Lužná  Farkaš  

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 5. kolo

14.9. 9.00 NMŠK 1922 – Myjava  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 5. kolo

14.9. 11.00 NMŠK 1922 – Myjava  Martiš

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 7. kolo  

15.9. 16.00 Mutěnice – Moravský Krumlov  Ďurčo, Harajbič, Ralbovský; Príkopa

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 6. kolo

13.9. 17.00 (PIATOK) Rača – PŠC Pezinok  Parilák (R) za SFZ, Martinkovič, Lauer; Lazar  

14.9. 16.30 Báhoň – Most p/B  Polakovič, Volek, Martiš; Mókoš    

15.9. 16.30 D. Lužná – MŠK Senec  Šustr, Šenkýř, Smekal za JmKFS; Páchnik

15.9. 16.30 Rohožník – Inter  Bláha, Kardelis, Dujava; Schmidt

15.9. 16.30 FC Malacky – Ivanka p/D  Hajnala, Martiš, Lalo; Pinček  

15.9. 16.30 Kalinkovo – Tomášov  Hudy, Henček, Srna; Jablonický  

15.9. 16.30 Rusovce – D. N. Ves  Pati Nagy, Tománek, Kakaščik; Darlea

15.9. 16.30 Bernolákovo – Rovinka  Bohun, Hegedüs, Choreň; Perašín

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 7. kolo

18.9. 16.30 (STREDA) Rovinka – Rača  Lalo, Ďurčo, Bláha; Pinček  

18.9. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Bernolákovo  Pavlíková, Ralbovský, Volek; Keller 

18.9. 16.30 (STREDA) Tomášov – Rusovce  Harajbič, Vašš, Kardelis; Lazar   

18.9. 16.30 (STREDA) Most p/B – Kalinkovo  Hegedüs, Bohun, Pati Nagy; Truchlý    

18.9. 16.30 (STREDA) Ivanka p/D – Báhoň  Lauer, Martinkovič, Ježík; Darlea    

18.9. 16.30 (STREDA) Inter – FC Malacky  Henček, Hudy, Srna; Príkopa    

18.9. 16.30 (STREDA) MŠK Senec – Rohožník  Choreň, Hajnala, Martiš; Líška    

18.9. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – D. Lužná  Tománek, Polakovič, Kakaščik; Jablonický    

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 6. kolo

14.9. 16.30 Sv. Jur – Kostolište  Dúbravec, Vanek, Triskal; Hlavenka  

14.9. 16.30 Lamač – Domino  Polák, Kožuch, Gosiorovský; Brody  

14.9. 16.30 CFK Pezinok – Limbach  Čižmár, Vašš, Tramita; Pavlík R.  

15.9. 16.30 Závod – Čunovo  Uram, Tanglmayer, Orlíková; Líška

15.9. 16.30 V. Leváre – Láb  Vasilenko, Krčová, Fischer; Slezák  

15.9. 16.30 K. Ves – Vajnory  Cvengroš, Kachnič, Sabela; Vnuk  (HP Zohor)

15.9. 16.30 Jakubov – Vrakuňa  Piatka, Hádek, Szakáll; Banič  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 7. kolo

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Sv. Jur  Tanglmayer,Polák, Chrupka; Pavlík R.   

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Limbach – Jakubov  Bogdáň, Krčová, Dúbravec; Marczell    

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Vajnory – S. Grob  Čižmár, Piatka, Hádek; Brody   

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Domino – K. Ves  Fischer, Vasilenko, Uram; Slezák   

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Láb – Lamač  Tramita, Orlíková, Vanek; Dobrovský   

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Čunovo – V. Leváre  Cvengroš, Triskal, Gosiorovský; Farkaš   

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Kostolište – Závod  Klúčik, Lomňančík, Kožuch; Hájek  

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo

10.9. 16.30 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D  Piatka, Dúbravec  

11.9. 15.00 (STREDA) Inter „B“ – NMŠK 1922  Hudy, Polák

11.9. 16.30 (STREDA) Zohor – Bernolákovo  Polakovič, Lomňančík

11.9. 16.30 (STREDA) Žolík Malacky – Lozorno  Tománek, Kožuch

11.9. 16.30 (STREDA) Rača – Most p/B  Kakaščik, Tanglmayer D. (AR1) za ObFZ-m

11.9. 16.30 (STREDA) FC Petržalka „B“ – D. N. Ves  Hegedüs, Kardelis   

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo

13.9. 17.00 (PIATOK) Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Hajnala, Valko

14.9. 10.30 Most p/B – Inter „B“  Bohun, Pati Nagy

14.9. 10.30 Lozorno – Zohor  Kožuch, Polák

14.9. 11.00 Ružinov – Rača  Lalo, Ralbovský

14.9. 13.45 Bernolákovo – D. Lužná  Chalka, Malovec Ri, Malovec Ro. za ObFZ-m

15.9. 10.00 Rohožník – FC Petržalka „B“   Kožuch, Polakovič

15.9. 10.30 NMŠK  1922 – Žolík Malacky  Vašš, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo

17.9. 16.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Rohožník  Srna, Lalo  

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo

10.9. 16.30 (UTOROK) Domino „B“ – Rača  Volek

11.9. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Lalo

11.9. 16.30 (STREDA) Ivanka p/D – MŠK Senec „B“  Valko

12.9. 16.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Ružinov  Hajnala

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo

15.9. 10.30 Ivanka p/D – Sv. Jur  Dúbravec

15.9. 13.00 Ružinov – NMŠK 1922  Vanek

15.9. 14.00 D. Lužná – Domino „B“  Martinkovič 

15.9. 14.00 MŠK Senec – Rača  Turčan, Stolárik, Ihnacík (HP Čataj)

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

19.9. 14.00 (ŠTVRTOK) Domino „B“ – Ivanka p/D  Volek

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Rača – Ružinov  Harajbič

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – MŠK Senec „B“  Kakaščik  

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – D. Lužná  Pati Nagy     

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo

10.9. 17.00 (UTOROK) FC IMAS – FK Dúbravka  Chrupka

10.9. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Žolík Malacky  Gosiorovský 

10.9. 17.00 (UTOROK) Jarovce – Jakubov  Vanek 

10.9. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – Rusovce  Uram

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo

14.9. 11.30 D. N. Ves – Kalinkovo  Bláha   

14.9. 12.00 Rusovce – FK Dúbravka  Choreň

14.9. 16.30 Jakubov – Žolík Malacky  Hudy

15.9. 14.00 Jarovce – FC IMAS  Triskal

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo

17.9. 16.00 (UTOROK) FK Dúbravka – Jakubov  Vasilenko

19.9. 16.00 (ŠTVRTOK) FC IMAS – D. N. Ves  Polakovič 

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Rusovce  Hajnala

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Iskra Petržalka – Jarovce  Choreň

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

14.9. 9.00-11.00 Bernolákovo – Šenkvice  Srna

14.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Sv. Jur  Vasilenko     

14.9. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – NMŠK 1922  Hádek

14.9. 13.30-15.30 MŠK Senec – Rusovce  Piatka

14.9. 15.30-17.00 Rača – FC IMAS  Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m

15.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Chrupka

15.9. 10.00-12.00 Inter „B“ – Vrakuňa  Tramita   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

17.9. 16.30-14.30 (STREDA) MŠK Senec – Inter „B“  Dúbravec 

17.9. 16.30-14.30 (UTOROK) FC IMAS – NMŠK 1922  Polák

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Rača – Sv. Jur  Tanglmayer

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Bernolákovo – Žolík Malacky  Vanek    

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Šenkvice – PFA ŠTK Šamorín  Tramita

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Rusovce – FKP Dúbravka  Uram 

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Vrakuňa – PŠC Pezinok  Čižmár 

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „B“ – 3. kolo

15.9. 13.00 Kalinkovo – N. Dedinka  Henček


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold