ÚRADNÁ SPRÁVA Č.11 ZO DŇA 13.09.2019

Sekretariát

Sekretariát oznamuje zmenu v RS na súťažný ročník 2019/2020

JUDr. Marek Špaček: predseda OK BFZ tel: 0911 / 227 207 , email: marek.spacek@hotmail.com

Sekretariát BFZ oznamuje, že ponúka na predaj pamätnicu BFZ . Cena jedného výtlačku je 25€. Bližšie informácie k predaju Vám podá vedúci sekretár BFZ p. Ján Farbula ( 0903/ 718 450).

Sekretariát BFZ oznamuje, že rozhodnutím VV SFZ vypísal SFZ výzvu na predkladanie žiadostí o finančný príspevok v rámci projektu podpory výstavby, rekonštrukcie a dobudovania futbalovej infraštruktúry v rokoch 2019-2021. Všetky informácie týkajúce sa projektu a podmienok účasti v ňom (vrátane výzvy na predkladanie žiadostí o finančný príspevok) nájdete na nasledujúcom odkaze: https://www.futbalsfz.sk/section/3734

Sekretariát BFZ oznamuje, že na zasadnutí VV SFZ dňa 18.6.2019 v Košiciach boli schválené novelizácie registračného a prestupového poriadku a tiež súťažného poriadku, účinné dňom schválenia t.j. 18.6.2019. Znenie novelizovaných spomínaných poriadkov nájdete v odkazoch  nižšie.

RaPP SFZ

https://mediamanager.sportnet.online/media/csm/f/futbalsfz.sk/2019/06/55604950-0513-4238-8e0c-3129ed1b9338.pdf

Súťažný poriadok SFZ

https://mediamanager.sportnet.online/media/csm/f/futbalsfz.sk/2019/06/7279fc77-2b87-4291-8d9c-336668a5ea1b.pdf

Športovo – technická komisia

Emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

Žiada o písomné vyjadrenie do 18.9.2019:

NMŠK 1922 (U17), z akého dôvodu vedúci družstva p.Marián Križan odvolal družstvo zo stretnutia 2.kola a prečo nekaučoval družstvo tréner uvedený v zápise o stretnutí.

KR BFZ z akého dôvodu rozhodca p.Miloš Lalo umožnil čerpanie čakacej doby domácemu družstvu v stretnutí 2.kola (U17) Pezinok – NMŠK.

Schvaľuje:

IV.liga:

5.kolo Domino – V.Leváre, Láb – Cajla obe 25.9. o 16:00

11.kolo Domino – Vrakuňa 12.10. o 11:00

U19:

5.kolo Pezinok – Petržalka 25.9. o 16:30

U17:

5.kolo Ž.Malacky – Rusovce 25.9. o 16:30, Domino – Pezinok 24.9. o 16:00

9.kolo D.Lužná – Ivanka 1.10. o 16:00

10.kolo Kalinkovo – Dúbravka 25.9. o 16:00

12.kolo Domino – Sv. Jur 19.10. o 15:00

Disciplinárna komisia

Vylúčený po ČK. Disciplinárna sankcia (DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:.

U.č. 84: Tomáš Nagy 1198940 (ŠK Bernolákovo, S3BA). Na základe písomného stanoviska odbornej komisie KR BFZ, konanie voči menovanému za udelenie ČK v stretnutí 5. kola III. Ligy ŠK Bernolákovo – FK Rača Bratislava zastavuje a zároveň ruší účinky ČK , podľa čl. 78/5a DP.

U.č. 85: Erik Reindl 1303701 (OFK Dunajská Lužná, SD3R), vylúčený za HNS, sotenie súpera nadmernou silou, podľa čl. 49/1a DP. DS ­- pozastavenie výkonu športu na 1 stretnutie, podľa čl.49/2a a 39/2 DP, od 11.09.2019.

U.č. 86: Dominik Štepiansky 1306020 (FK Rača BA, SD3R), vylúčený za kopnutie súpera neprimeranou intenzitou do kolien zo zadu mimo súboja o loptu, podľa čl. 49/1b DP. DS ­- pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl.49/2b DP, od 12.09.2019.

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U.č. 87: Vasyl Pitra  1312156  (FK Slovan Ivanka pri Dunaji, S3BA) , od 9.09.2019.

U.č. 88: Matúš Bellay  1267769  (FK Rača BA, S3BA). Na základe písomného stanoviska odbornej komisie KR BFZ, konanie voči menovanému za udelenie 2. ŽK/ČK  5. kola III. Ligy     ŠK Bernolákovo – FK Rača Bratislava zastavuje a zároveň ruší účinky ČK, podľa čl. 78/5a DP.

Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:

U.č. 89: FK Dúbravka Bratislava, S4BA. DK BFZ sa zaoberala odvolaním sa klubu voči poriadkovej pokute za vylúčenie zo súťaže IV. ligy a doručenému odvolaniu nevyhovuje v plnom rozsahu a vec predkladá na rozhodnutie Odvolacej komisii BFZ.

U.č. 90: TJ Záhoran Jakubov, MD3R B. Na základe ZoS začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS člena US Stanislav Slaninku RP 1389431 v stretnutí 3. kola s Lokomotívou Devínska Nová Ves, za nepovolený vstup do kabíny rozhodcu v polčasovej prestávke a po stretnutí, kritika rozhodcu zvýšeným hlasom v kabíne rozhodcu a počas stretnutia. Predbežným ochranným opatrením ukladá zákaz vykonávania funkcie člena US        p. Stanislavovi Slaninkovi do vyriešenia prípadu od 13.09.2019 a písomné stanovisko klubu a Stanislava Slaninku žiada doručiť v termíne do 17.9.2019.

U.č. 91: TJ Čunovo, S4BA. Na základe správy DS začína disciplinárne konanie za nedostatočnú usporiadateľskú službu a žiada klub o písomné stanovisko k neplneniu si povinnosti členov US k HNS diváka H k delegátovi stretnutia v stretnutí 5. kola s TJ Záhoran Kostolište, v termíne do 17.09.2019.

U.č. 92: TJ Záhoran Kostolište, S4BA. Na základe správy DS začína disciplinárne konanie za HNS Mária Kučeru voči delegátovi stretnutia 5. kola, TJ Čunovo – TJ Záhoran Kostolište a žiada klub a menovaného o písomné stanovisko a prijatie opatrenia k HNS člena klubu, v termíne do 17.09.2019.

U.č. 93: Tomáš Pálka  1249310  (OFK Dunajská Lužná, S3BA). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej v U.č.76 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa  od výkonu jej zvyšku (1 týždeň) a určuje skúšobnú dobu od 13.09.2019 do 30.06.2020.

U.č. 94: Ján Andrejko  1259775  (OFK Dunajská Lužná, S3BA). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej v U.č.77 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa  od výkonu jej zvyšku (1 týždeň) a určuje skúšobnú dobu od 13.09.2019 do 30.06.2020.

U.č. 95: František Lády  1258299  (OFK Dunajská Lužná, S3BA). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej v U.č.78 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa  od výkonu jej zvyšku (1 týždeň) a určuje skúšobnú dobu od 13.09.2019 do 30.06.2020.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo  čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ, v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Matrika

Znenie Registračného a prestupového poriadku SFZ /RaPP/, schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019 nájdete na stránkach www.futbalsfz.sk/legislativa-predpisy-sfz-poriadky, bfz.futbalnet.sk a www.futbalbfz.sk /dokumenty/.

Zmeny a doplnenia Registračného a prestupového poriadku SFZ (schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019):

Článok 19/2 – Registračné obdobia.

Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach a to:

a) od 26.06. do 15.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia),

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením),

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia),

d) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením),

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).

Oznamujeme FK, že termín prestupu amatéra bez obmedzenia skončil dňom 15.7. 2019. Prestup amatéra s obmedzením začal dňom 1.7. 2019 a končí dňom 30.9.2019.    Odstupné za prestup amatéra bez obmedzenia /čl. 37 RaPP/ sa stanovuje podľa stupňa súťaže, z ktorého hráč prestupuje a do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje.

Odstupné za hráča podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ – viď čl. 37/4. Kompletný návod na použitie nájdete aj na: www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy.

V  ISSF v elektronickej podateľni v zložke Registrácia hráča je doplnená Žiadosť o dočasnú registráciu hráča. Táto nová žiadosť bola zriadená za účelom vykonania  zmeny registrácie hráča podľa článku 15 ods. 6 RaPP, ktorá platí pre ročník 2019/2020. Žiadame klubových ISSF manažérov, aby využívali aj žiadosť o dočasnú registráciu hráča.

V ISSF je zavedená aj novinka elektronické registračné preukazy(ERP). ERP majú platnosť 2 roky.

Komisia mládeže

Oznam pre FK – podávanie žiadostí o zmenu termínu stretnutia

KM oznamuje FK, že žiadosti o zmenu termínu stretnutia v kategórii prípravky sa

podávajú výlučne na KM BFZ ( nie ŠTK BFZ – neriadi súťaže prípraviek ).

Postup : ISSF – podanie na komisiu – podnet k danému stretnutiu ( typ podania ) –  BFZ

( zväz ) – komisia mládeže ( komisia ) – text podania – odoslať.

Pre súťaže PMA1, PMB1, PMC1 ( tzv. trojičky ) platí zásada, že nie je možné zmeniť

termín stretnutia jednej kategórie, ale musí sa zmeniť celá trojica a hrať sa musí v jeden deň.

Toto platí aj pre súťaže PMA2, PMB2 ( tzv. dvojičky ).

a/ súťaž PMD U8 – organizácia súťaže

Hrá sa turnajovým spôsobom, kde každý účastník skupiny organizuje na domácom ihrisku 2 turnaje ( 1 na jeseň, 1 na jar ). Na turnaji sa hrá systémom každý s každým. Ihrisko má rozmer 40 x 25 metrov ( vyznačené farebnými klobúčikmi ), bránky majú rozmer 5 x 2 metre, resp. 3x 2 metre. Počet hráčov je 1 + 4, striedanie je hokejové v prerušenej hre. Hrací čas je 2×15 minút bez polčasovej prestávky a výmeny strán.

Kategória U8: hráči narodení od 1.1.2012 a mladší ( dovŕšený 6.rok veku ). ISSF manažéri FK sú povinní nahrať pred 1. stretnutím zápasovú súpisku fyzicky prítomných hráčov na turnaji ( uvádzajte aj správne čísla dresov ). Organizátor turnaja ( domáci FK ) je povinný po skončení turnaja zaslať všetky výsledky (aj polčasové, strelcov gólov – minutáž) na mailové adresy: pavel.prikopa@futbalsfz.sk, konecny58@centrum.sk          

b/ súťaž PMD U8 – organizovanie turnaja T1

sk.A – T1: FC Petržalka „A“, NE 15.9. od 15.00 hod. ( 4 ihriská )

sk.B – T1: FK Rača, SO 21.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.C –  T1: Lokomotíva D.N.Ves „A“, NE 15.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.D –  T1: FKM Stupava „A“, NE 15.9. od 11.00 hod. ( 2 ihriská – UT Stupava )

sk.E – T1: FC IMAS, SO 14.9. od 11.00 hod. ( 2 ihriská, HP UT Stupava )

sk.F – T1: PŠC Pezinok, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.H – T1: FC ŠTK 1914 Šamorín, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.G – T1: OŠK Chorvátsky Grob, SO 14.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.I – T1: OFK Dunajská Lužná, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.J – T1: PŠC Pezinok „B“, SO 14.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

c/ súťaž PMD U8 – nenahlásené termíny organizácie turnaja

KM žiada FK Studienka o urýchlené nahlásenie termínu organizácie turnaja T4.

d/ zmena termínu stretnutí

PMA1 – 5.kolo: Šamorín – Ivanka, NE 6.10. o 9.00 hod.

PMB1 – 5.kolo: Šamorín – Ivanka, NE 6.10. o 10.00 hod.

PMC1 – 5.kolo: Šamorín – Ivanka, NE 6.10. o 11.00 hod.

PMA1 – 8.kolo: Lafranconi – Z.Bystrica, ŠT 24.10. o 17.30 hod.

PMB1 – 8.kolo: Lafranconi – Z.Bystrica, ŠT 24.10. o 17.30 hod.

PMC1 – 8.kolo: Lafranconi – Z.Bystrica, ŠT 24.10. o 18.30 hod.

e/ dohrávky stretnutí prípraviek – 1.kolo

PMA1, PMB1, PMC1: Stupava – Senec ( Stupava nahlásiť termín )

PMA1: PMB1, PMC1: Vrakuňa – FKP Dúbravka, 23.9. o 17.30,17.30,16.30 hod.

PMC1: Žolík Malacky – Bernolákovo ( Žolík Malacky nahlásiť termín )

PMA2, PMB2: NMŠK 1922 B – FKM D.N.Ves , 23.9. o 17.30 hod. ( súbežne )

PRMA: Láb – Jakubov, 17.9. o 17.00 hod.

PRMA: Závod – Pl.Mikuláš, 18.9. o 17.00 hod.

PRPK: Vištuk – Šenkvice, 19.9. o 18.00 hod.

PRPK: Grinava – Viničné, 19.9. o 17.30 hod.

PRSC: Miloslavov – N.Dedinka, 23.9. o 18.00 hod.

PRSC: D.Lužná – Rovinka , 17.9. o 17.00 hod.

PMC2: Kráľova – Rovinka, 17.9. o 17.45 hod.

PMC2: D.Lužná – Vrakuňa B , 19.9. o 17.00 hod.

PMC2: Miloslavov – N.Dedinka, 23.9. o 17.00 hod.

PMC2: FKM D.N.Ves – Zálesie, 13.10. o 13.00 hod

f/ zmeny s poplatkom

PRPK – 2.kolo: Vinosady – Vištuk, SO 14.9. o 10.00 hod. Vinosady poplatok 20,- €.

PRPK – 2.kolo: Dubová – Sv.Jur B, NE 15.9. o 11.00 hod. Dubová poplatok 20,- €.

Komisia rozhodcov a delegátov

Náhradný termín fyzických previerok v jesennej časti ročníka 2019/2020 bol určený na 1.10.2019 na atletickom štadióne Mladá garda so začiatkom o 16.30. Zraz a prezentácia skupiny na intervalový test je o 16.00. Pozvaní rozhodcovia: M. Krčová, G. Matejová, P. Budáč, D. Olša, M. Farkaš, K. Chrupka, D. Kožuch, A. Vanek, P. Cvengroš a I. Kachnič (poslední dvaja na splnenie limitu na S3BA). Pozvánky a program (rozpis behov) budú pozvaným rozhodcom poslané mailom.

Pozýva na zasadnutie dňa 20.9. o 17.30 P. Piatku.

Nedostatky v zápisoch:

L.Tománek – nesprávny popis priestupku vylúčeného hráča (vážny nedostatok), intenzita sa pri kopnutí súpera nevyjadruje výrazmi „zanedbateľná“, alebo „nezanedbateľná“;

K.Chrupka – neuvedený dôvod udelenia OT-ŽK (H17, SZRL-U15), funkcia hlavného usporiadateľa a trénera družstva by sa v žiadnom prípade nemala zdvojovať (je potrebné vyžiadať si vyjadrenie klubu);

J.Valko – nedostatočný popis 3 priestupkov s udelením OT-ŽK (SD3R-U-19 a MD3R-U17);

D. Bláha – neuvedený dôvod udelenia OT-ŽK (D3, SD3R-U19);

M.Polák – neuvedení hlásateľ a videotechnik (stretnutie S4BA!);

P.Pati Nagy, D. Klúčik a R. Hudy – upozorňuje menovaných (v prípade Patiho Nagya opakovane!), že je nutné, aby vedúci družstiev boli na stretnutiach prítomní (zvlášť v stretnutiach mládeže), boli uvedení v zápise a ak to tak nie je, je potrebné vyžiadať si vyjadrenie k danej skutočnosti;

A.Vanek – funkcia hlavného usporiadateľa a vedúceho družstva by sa nemala zdvojovať (je potrebné vyžiadať si vyjadrenie klubu).

Ospravedlnenia: Lomňančík 14.-15.9.; Gosiorovský 22.9.; Harajbič 26.9.-1.10.; Vician 23.9.; Perašín 20.-22.9.; Kroneraff, 29.9., 12.-13.10., 6.-9.11., 22.-24.11.; Pavlík R. 27.-29.9., 19.10., 26.10.

Trénersko – metodická komisia

Úsek vzdelávania trénerov:

Oznamuje trénerom, že TÚ SFZ v spolupráci s TMK BFZ organizuje na FTVŠ UK v Bratislave v termíne 27.09.2019 (piatok) Seminár tréner BFZ na tému Obsahové zameranie tréningového procesu v amatérskom seniorskom futbale”. Seminár je určený prioritne pre trénerov s UEFA B a UEFA Grassroots C licenciou a bude uznaný k predĺženiu trénerskej licencie v rozsahu 5 hodín. Prihlášku je potrebné zaslať elektronickou formou do 22.09.2019 na e-mail: tmkbfz@gmail.com. Prihláška je zverejnená na stránke: https://bfz.futbalnet.sk / TRÉNERI A MLÁDEŽ / Seminár trénerov.

Podrobné informácie ohľadom programu nájdete na internetovej stránke SFZ v časti SFZ/Tréneri/Vzdelávanie.

Úsek mládeže:

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-14 (nar. po 1.1.2006)
na Regionálny turnaj SFZ U14, Senec a okolie (14-18.9.2019)

Hráči:

ŠK Slovan Bratislava (10): Artur VYDARENÝ, Jozef KOVÁČ, Samuel MURÁR, Tomáš JURIŠTA, Martin KLAUČO, Teodor GAŠPAR, Róbert TOMÁNEK, Max DUGOVIČ, Dominik ŽELIPSKÝ, Juraj KUCHTA

FC Petržalka (5): Patrik KAJABA, Matúš MRAVEC, Richard GRÁNSKY, Nino ŽIGA, Ján VARGA

FK Inter Bratislava (3): Samuel SMIEŠKO, Michal MEŠKO, Tomáš ZAJAC

FKM Karlova Ves (2): Mikuláš JÓZSA, Maxime DENKO

Náhradníci:

ŠK Slovan Bratislava (4): Adam DUFFEK, Tomáš HUSARČÍK, Pavol RUŽA, Alex LOBODÁŠ

FC Petržalka (1): David LIPKA

FK Inter Bratislava (1): Jakub MIKITA

FKM Karlova Ves (1): Timotej SMREČANSKÝ

FK Slovan Ivanka pri Dunaji (1):  Michal ŠAULIČ

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Attila ILLÉS, Maroš SKOVAJSA

Vedúci: Marek TVRDÝ

Lekár: František ŽÁK

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, cestovný pas

Zraz nominovaných hráčov je v sobotu 14.09.2019 o 14:30 hod. – Ihrisko Domino. Ukončenie zrazu bude v stredu 18.09.2019 cca o 14:30 hod. Hotel Senec. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: A. Illés – 0907 558 134.

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-17 (nar. po 1.1.2003)
na MT Moravia Danubia Cup v ČR (16-18.09.2019)

Hráči:

FK Inter Bratislava (7): Dominik DEMJANOVIČ, Dominik WIESNER, Andrej CHRUPKA, Oliver VAŠŠ, Šimon REXA, Andrej ČUMAKOV, Filip VAŇO

FC Petržalka (6): Nikolas STACHOVIČ, Daren BUČÁK, Lukáš HOLKA, Andrej ŠIMEK, Dávid MAGYARICS

ŠK Žolík Malacky (2): Rastislav HARAMIA, Martin ŽILAVÝ

ŠK Bernolákovo (1): Martin DEŽULIAN

SFC Kalinkovo (1): Marcel PLAVNÍK

FKM Karlova Ves (1): Filip ZÁVODSKÝ

Náhradníci:

FC Petržalka (3): Peter KRUTIL, Samuel HOMOLA, Matúš TOKÁR

SDM Domino (2): Peter POLÁK, Matúš KOSTÚR

ŠK Bernolákovo (1): Matej MATULA

ŠK Žolík Malacky (1): Matúš KUMA

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Dominik IVANKO, Viktor PORTH

Vedúci: Marek PORVAZNÍK

Lekár: Marián MAREŠ

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, cestovný pas

Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 16.09.2019 o 14:00 hod.– štadión Pasienky (vchod od OC Polus). Ukončenie zrazu bude v stredu 18.09.2019 cca o 16:00 hod. na mieste zrazu.. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: M. Porvazník – 0903 641 544.

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2019

Dátum Akcia Kategória
September:
14 – 18.09.2019 RT U14 – (Senec) BFZ U14
16 – 18.09.2019 TU – Moravia Danubia Cup U17 (ČR) BFZ U17 – mimo FA
23.09.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK)+Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
24.09.2019 KZ – celodenný zraz U13 (TJ+PZ) BFZ U13
30.09 – 2.10.2019 TU – MT BFZ U13 Ľubľana (SLO) BFZ U13
Október:
07.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
09.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK) U12, U13, U14
22-23.10.2019 MiniChampions Liga – finále Nemšová Chlapci U12, dievčatá U14
28.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
30.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK) U12, U13, U14
November:
24.11.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U13 Kluby BFZ U13
29.11.2019 KZ – BFZ U13 (TJ) BFZ U13
30.11.2019 TU – MT BFZ U13 Bratislava Cup BFZ U13
01.12.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U15 Kluby BFZ U15


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold