Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-16.10. 2019 č. 11

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 13. kolo

12.10. 15.00 Dubnica – Košice  Ihring, Hrčka, Kuba, Ďurčo; Gróf, Šipoš  

Priateľské medzištátne Stretnutie U19

8.10. 17.00 (UTOROK) Slovensko – Bosna a Hercegovina  Kišš, Roszbeck, Štofik; Ďurčo (HP DAC akadémia D. Streda)

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 10. kolo

12.10. 10.00 Trnava – Michalovce  Parilák, Henček, Bláha; Richtárik

12.10. 11.00 D. Streda – Ružmberok  Marsal, Volek, Lauer; Likavský  

12.10. 11.00 Trenčín – Nitra  Jurenka, Ralbovský, Poruban; Hodoško  

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 10. kolo

12.10. 9.00-11.30 MŠK Senec – Domino  Hegedüs, Valko, Szakáll; Pavlík R.

12.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – K. Ves  Bohun, Srna, Piatka; Truchlý   

12.10. 10.00-12.30 Inter – Piešťany  Tománek, Kardelis, Farkaš; Lazar   

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 11. kolo

16.10. 13.00-15.15 (STREDA) Slovan – Poprad  Hajnala, Vasilenko, Martiš      

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo

11.10. 18.00-16.00 (PIATOK) FC Petržalka – Domino  Vasilenko, Tramita, Uram

12.10. 10.00-12.00 Inter – Slovan  Hajnala, Fischer, Gosiorovský

Ženy I. Liga – 6. kolo

13.10. 10.00 Slovan – Žilina  Kakaščik, Hajnala, Vašš   

Ženy II. Liga – 8. kolo

12.10. 15.30 D. Lužná – Komárno  Hádek

13.10. 15.30 Sv. Jur – Čaka  Lalo

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 7. kolo

12.10. 9.00 NMŠK 1922 – FC Nitra  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo

12.10. 11.00 NMŠK 1922 – FC Nitra  Martiš

Regionálny turnaj dievčat WU14

14.10. 13.30 (PONDELOK) ZsFZ – BFZ  Hajnala, Martiš, Vasilenko  (HP D. Lužná)

14.10. 15.00 (PONDELOK) SsFZ – VsFZ  Vasilenko, Martiš, Hajnala  (HP D. Lužná)

15.10. 9.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek  (HP NTC Senec)

15.10. 10.30 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Hádek, Valko, Piatka  (HP NTC Senec)

16.10. 10.00 (STREDA) BFZ – VsFZ  Dúbravec, Valko, Piatka (HP NTC Senec)

16.10. 11.30 (STREDA) ZsFZ – SsFZ  Piatka, Valko, Dúbravec (HP NTC Senec)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 10. kolo

8.10. 16.00 (UTOROK) D. N. Ves – Tomášov  Lalo, Krčová, Kakaščik; Lazar

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 11. kolo

11.10. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Rusovce  Hajnala, Lalo, Kardelis; Perašín  

12.10. 15.30 Inter – Bernolákovo  Vašš, Martinkovič, Kakaščik; Darlea  

12.10. 15.30 PŠC Pezinok – Kalinkovo  Bláha, Parilák (AR1) za SFZ, Henček; Mydlárik   

13.10. 15.30 Tomášov – Rača  Chromý (R) za SFZ,, Hegedüs, Srna; Marczell

13.10. 15.30 Most p/B – D. N. Ves  Lauer, Tománek, Ralbovský; Pinček  

13.10. 15.30 Ivanka p/D – Rovinka  Harajbič, Bohun, Volek; Príkopa

13.10. 15.30 D. Lužná – Báhoň  Pavlíková, Polakovič, Klúčik; Jablonický   

13.10. 15.30 Rohožník – FC Malacky  Choreň, Martiš, Kachnič; Líška   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

16.10. 15.30 (STREDA) Lamač – Závod  Tanglmayer, Gosiorovský, Farkaš; Hájek   

16.10. 15.30 (STREDA) CFK Pezinok – Láb  Hádek, Triskal, Piatka; Banič

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 11. kolo

12.10. 11.00 Domino – Vrakuňa  Čižmár, Tanglmayer, Tramita; Hájek  

12.10. 15.30 Láb – Jakubov  Cvengroš, Polák, Lomňančik; Vnuk   

13.10. 15.30 Vajnory – Limbach  Sabela, Vasilenko, Orlíková; Vician    

13.10. 15.30 Čunovo – CFK Pezinok  Fischer, Dúbravec, Gosiorovský; Dobrovský

13.10. 15.30 Kostolište – S. Grob  Krčová, Farkaš, Uram; Hlavenka

13.10. 15.30 Závod – K. Ves  Vanek, Ďurčo, Dujava; Slezák   

13.10. 15.30 V. Leváre – Lamač  Piatka, Pati Nagy, Hádek; Brody  

St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo

12.10. 9.30 D. N. Ves – Ružinov  Krčová, Kakaščik   

12.10. 10.00 Žolík Malacky – Ivanka p/D  Polakovič, Kožuch

12.10. 10.00 Lozorno – FC Petržalka „B“  Polák, Lomňančík 

13.10. 9.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Klúčik, Lalo    

13.10. 10.00 Inter „B“ – Zohor  Čižmár, Polák

13.10. 10.30 Rača – D. Lužná  Martinkovič, Tanglmayer

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

16.10. 15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – MŠK Senec „B“  Klúčik

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

8.10. 16.00 (UTOROK) Domino „B“ – NMŠK 1922  Vanek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo

9.10. 16.00 (STREDA) Ružinov – D. Lužná  Vasilenko

12.10. 13.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Vanek

13.10. 12.30 Rača – Domino „B“  Tanglmayer

13.10. 13.00 MŠK Senec „B“ – Ivanka p/D  Vargová, Kravárik, Koštrna za ObFZ-m  (HP Čataj)

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo

12.10. 9.30 FK Dúbravka – FC IMAS  Uram   

12.10. 12.15 Žolík Malacky – Iskra Petržalka  Kožuch

12.10. 13.00 Rusovce – D. N. Ves  Vasilenko

12.10. 15.30 Jakubov – Jarovce  Polakovič

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 8. kolo

10.10. 16.00-14.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – MŠK Senec  Klúčik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 9. kolo

12.10. 9.00-11.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Harajbič

12.10. 9.30-11.30 Šenkvice – Vrakuňa  Pati Nagy

12.10. 9.30-11.30 Rusovce – FC IMAS  Vasilenko

12.10. 13.30-15.00 Rača – FKP Dúbravka  Křivan (R) za ObFZ-m

12.10. 13.30-15.30 MŠK Senec – NMŠK 1922  Dúbravec

13.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Sv. Jur  Lomňančik

13.10. 10.00-12.00 Inter „B“ – PFA ŠTK Šamorín  Tramita  

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „A“ – 8. kolo

13.10. 13.00 Ivanka p/D – Malinovo  Volek

Ml. žiaci MZM „A“ – 7. kolo

13.10. 13.00 Tomášov – FK Dúbravka  Hegedüs

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 8. kolo

13.10. 12.30 Závod – Kráľová p/S  Dujava


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold