Výsledky 2. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2019/2020 „O Pohár BSK“, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi 2. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (14.12.2019 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Skupina A – 2. kolo: NMŠK 1922 B – Modra 0:11, Urbanec, A. Useini a Varga po 2, Jurčík, Richter, Duban, D. M. Useini, Tichý. Kalinkovo – Ivanka p/D. A 0:9, Drobec 4, Zapletal a Handlovská po 2, Smriga. Rača – I. Petržalka A 4:3, Chvostek 2, Taufer, Swan – Köszegi, Gerhát, Víg.

  1. Ivanka A           2    2    0    0    16:0    6
  2. Rača                2    2    0    0    16:6    6
  3. Modra              2    1    0    1    11:7    3
  4. I. Petržalka A   2    1    0    1      9:6    3
  5. Kalinkovo         2    0    0    2      2:15  0
  6. NMŠK B           2    0    0    2      3:23   0

Poradie strelcov: 5 – Drobec (Ivanka A), 4 – Hurný, Luknár (Rača), 3 – Zapletal, Handlovská (Ivanka A), Gerhát, Víg (I. Petržalka A), 2 – Brňák, Chvostek (Rača), Kochan (Ivanka A), Urbanec, A. Useini, Varga (Modra), 1 – Žitný, Krpelan, Taufer, Swan (Rača), Tiko, Artim, Kusý (NMŠK B), Mikula, Bak, Köszegi (I. Petržalka A), Pridená, Schneider (Kalinkovo), Glodič, Walzer, Smriga (Ivanka A), Jurčík, Richter, Duban, D. M. Useini, Tichý (Modra).

Skupina B – 2. kolo: Rovinka B – Miloslavov 1:8, Potisk – Voška 4, Snopek, Boháč, Hinca, Stopiak. CFK Cajla – FKP Dúbravka 5:3, Džurný 3, Bobovský 2 – Dananaj 2, Korbel. Žolík Malacky – Lamač 13:3, Kráľ a Šimek po 3, Danihel 2, Kavecký, Veisman, Vicen, Josimovič, Malík (vl.) – Harmata 2, Sabo.

  1. Žolík Malacky    2    2    0    0    20:6    6
  2. Miloslavov         2    2    0    0    13:4    6
  3. CFK Cajla           2    2    0    0    12:8    6
  4. FKP Dúbravka   2    0    0    2      6:10  0
  5. Rovinka B           2    0    0    2     4:15  0
  6. Lamač                 2    0    0    2     8:20  0

Poradie strelcov: 7 – Voška (Miloslavov), 6 – Džurný (Cajla), 3 – Bobovský (Cajla), Kavecký, Kráľ, Šimek (Žolík), Sabo (Lamač), 2 – Valent, Danihel, Pečeň (Žolík), Ryzner, Harmata (Lamač), Hvolka, Dananaj (FKP Dúbravka), 1 – Kováč, Sopko, Pollák, Veisman, Vicen, Josimovič (Žolík), Vodera, Fedorco, Gál, Potisk (Rovinka B), Vančo (Lamač), Miškerik, Janáč, Palko (Cajla), Neštrák, Korbel (FKP Dúbravka), Púčik, Madleňák, Snopek, Boháč, Hinca, Stopiak (Miloslavov).

Skupina C – 2. kolo: Vrakuňa B – D. Lužná 6:0, Gyürösi 2, Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík. MŠK Senec – FA Lafranconi 5:4, Vitáloš a Tondra po 2, Kakaš – Žák, Starinský, Niepel, Sabo. NMŠK 1922 A – Ivanka p/D. B 5:1, Dúbravka, Maniur, Hukel, Čačo, Senechkin – Kazimír.

  1. Vrakuňa B      2    2    0    0    11:4    6
  2. Lafranconi     2    1    0    1    12:7    3
  3. NMŠK A         2    1    0    1      9:6    3
  4. Ivanka B         2    1    0    1      6:7    3
  5. MŠK Senec    2    1    0    1      7:9    3
  6. D. Lužná         2    0    0    2      2:14  0

Poradie strelcov: 4 – Gyurösi (Vrakuňa B), 3 – Žák, Starinský (Lafranconi), Kazimír (Ivanka B), 2 – Kysela (NMŠK A), Hudec (Vrakuňa B), Čavoš (Ivanka B), Lamprecht (Lafranconi), Rigová (D. Lužná), Kakaš, Vitáloš, Tondra (Senec), 1 – Rigo, Landsmeer, Dúbravka, Maniur, Hukel, Čačo, Senechkin (NMŠK A), Šesták, Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík (Vrakuňa B), Marosz (Ivanka B), Peťovský (Senec), Harenčár, Lechnický, Niepel, Sabo  (Lafranconi).

Skupina D – 2. kolo: I. Petržalka B – Rovinka A 3:4, Poliačik 2, Trabalka – Fišer 2, Šin, Tožička. N. Dedinka – Šenkvice 8:1, Repovský 4, Bognar 2, Vadovič, Marušinec – Mifka. Vrakuňa A – Vajnory 8:0, Dubský 3, Krištofič a Sukič po 2, Ašványi.

  1. Vrakuňa A          2    2    0    0    13:2    6
  2. N. Dedinka         2    2    0    0    12:2    6
  3. Rovinka A          2    2    0    0      7:3    6
  4. I. Petržalka B     2    0    0    2      5:9    0
  5. Šenkvice            2    0    0    2      1:11  0
  6. Vajnory               2    0    0    2      1:12  0

Poradie strelcov: 5 – Repovský (N. Dedinka), Dubský (Vrakuňa A), 3 – Trabalka (I. Petržalka B), Bognar (N. Dedinka), Ašványi (Vrakuňa A), 2 – Krištofič, Sukič (Vrakuňa A), Poliačik (I. Petržalka B), Fišer (Rovinka A), 1 – Krištofič (Vrakuňa A), Mil. Katrenčík (Vajnory), Krajčík, Kajoš, Vadovič, Marušinec (N. Dedinka), Habáň, Esler, Sakáč, Šin, Tožička (Rovinka A), Mifka (Šenkvice).

Stretnutia rozhodovali Milan Kardelis a Martin Křiván.

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (15.12.2019 – Hala Lekárskej fakulty, BA – Mlynská dolina)

Skupina A – 2. kolo: Rača A – Ivanka p/D. 1:4, Almáši – Roller 2, Svoboda, Podmanický. Šenkvice – FKM D. N. Ves 12:2, Mundok 6, Moravčík 4, Potočný, Mosnák – Perduk 2. Záh. Bystrica B – Vrakuňa 3:3, T. Čimo, Jánošík, Mader – Barnáš 2, Mitošinka.

  1. Šenkvice            2    2    0    0    19:4    6
  2. Ivanka p/D.       2    2    0    0    16:2    6
  3. D. N. Ves           2    1    0    1      5:13   3
  4. Vrakuňa             2    0    1    1      5:10   1
  5. Z. Bystrica B     2    0    1    1      4:15    1
  6. I. Petržalka        1    0    0    1       1:3     0
  7. Rača A                1    0    0    1       1:4     0

Poradie strelcov: 7 – Svoboda (Ivanka), Moravčík, Mundok (Šenkvice), 3 – Roller, Podmanický (Ivanka), Barnáš (Vrakuňa), Kaniansky, Perduk (D. N. Ves), Melioris (Ivanka), Schwarz (Šenkvice), Jánošík (Z. Bystrica B), Mitošinka (Vrakuňa), 1 – Pečadný (D. N. Ves), Neupauer (I. Petržalka), Held (Ivanka), T. Čimo, Mader (Z. Bystrica B), Peško, Potočný, Mosnák (Šenkvice), Almáši (Rača).

Skupina B – 2. kolo: FKP Dúbravka – NMŠK 1922 B 15:0, Kaniansky a Hoffmann po 4, Šogor 3, Briestenský 2, Brenčič, Bridzik. Lamač – Modra 2:3, Vančo, Gerbery – Tichý 2, Mozolík. Žolík Malacky – Rača B 9:0, Šauša, Michalica a Macek po 2, Halámek, Višváder, Orgoň.

  1. Žolík Malacky     2    2    0    0    12:2    6
  2. FKP Dúbravka    1    1    0    0    15:0    3
  3. Z. Bystrica A       1    1    0    0      5:2    3
  4. Modra                 2    1    0    1      5:5    3
  5. Lamač                 2    0    1    1      4:5    1
  6. NMŠK B              2    0    1    1      2:17  1
  7. Rača B                2    0    0    2      2:14  0

Poradie strelcov: 4 – Kaniansky, Hoffmann (Dúbravka), 3 – Zatkovský (Žolík), Šogor (Dúbravka), Tichý (Modra), 2 – Prokop, Ševčík (Z. Bystrica A), Briestenský (Dúbravka), Vančo (Lamač), Šauša, Michalica, Macek (Žolík), 1 – Mocný, Hedrik (NMŠK B), Farkas, Gerbery (Lamač), Urbanovský, Mozolík (Modra), Almáši, Neupauer (Rača B), Hollý (Z. Bystrica A), Brenčič, Bridzik (Dúbravka), Halámek, Višváder, Orgoň (Žolík).

Priateľský zápas: I. Petržalka – Záh. Bystrica A 1:10, Vereš – Ševčík 3, Prokop, Jánošík a Bros po 2, Zamenáček.

Stretnutia rozhodovali Martin Abrman a Miroslav Ťažký.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV