Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.- 16.8. 2015 č. 3

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo 

11.8. 17.30 Šenkvice – Podbrezová  Michlian, Bóllo, Tománek; Likavský

11.8. 17.30 Lamač – Senec  SAE, SAE, SAE; Zábranský

12.8. 17.00 Závod – D. N. Ves  Kočický, Čižmár, Ralbovský; Dadykin

12.8. 17.30 Tomášov – Rovinka  Brody, Tanglmayer, Polakovič Ľ., Hájek (Zmena UHČ)

12.8. 17.00 Ružinov – Rača  Ježík, Orlický, Martiška; Keller

12.8. 17.00 FC Malacky – Lozorno  Zálesňák, Lackovič, Dávid D.; Marczell 

12.8. 17.00 Viničné – Ivanka p/D  Hajnala, Gaži, Somoši; Lazar 

12.8. 17.00 Rusovce – Sv. Jur  Malárik, Dobrovský, Křivan; Somoláni

12.8. 17.00 Kalinkovo – Bernolákovo  Srna, Dujava, Fischer; Elefant

12.8. 17.00 Vajnory – Rohožník  Bláha, Martiš, Chalka; Mydlárik

12.8. 17.00 PŠC Pezinok – AS Trenčín  Smolák, Slyško, Vician; Krchňák 

12.8. 17.00 Inter – Sereď  Vašš, Borsányi, Krahulec; Suchý  

12.8. 17.00 Most p/B – Z. Moravce  Špaček, Roszbeck, Štrbo; Udvardy  

12.8. 17.00 Kráľová p/S – Borčice  Trenčanský, Jankovič, Chromý; Kopča

12.8. 17.00 S. Grob – FK Pohronie D. Ždaňa  Maršal, Pozor, Zemko; Likavský

LSD – U19 1. kolo

15.8. 11.00 Senec – D. Streda  Vašš, Straka, Chromý; Kopča

LMD – U17-16 – 2. kolo

15.8. 11.00-13.15 Slovan – Senec  Bohun, Kočický, Koštrna 

I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

15.8. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Srna, Brody, Gosiorovský  (Údernícka-Petržalka)

15.8. 10.00-12.00 Senec – Inter  Polakovič Ľ.,  Matejová, Abrman (Tomášov)

  1. LMŽ U13 – U12 – 2. kolo

15.8. 10.00-12.00 Inter – Levice  Vanek, Žilavý L. za ObFZ-m (Drieňova)

16.8. 10.00-12.00 Slovan – Myjava  Kurajdová, Kašper za ObFZ-m (Pasienky)

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 2. Kolo

15.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Vráble  Malárik, Somoši, Polakovič A.; Darlea

15.8. 10.00-12.30 Domino – Myjava  Maretta, Laciňák, Křivan, Príkopa  

16.8. 10.00-12.30 K. Ves – Čermáňsky FK Nitra  Martinkovič ml., Martiš, Dujava; Brody  (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 3. kolo

15.8. 17.00 Báhoň – Tomášov  Tanglmayer, Martiš, Martinkovič ml.; Chladek

16.8. 10.30 Rača – Sv. Jur  Čižmár, Bohun, Smolíková; Somoláni  

16.8. 14.00 Rohožník – Most p/B  Ďurčo M., Polakovič Ľ., Straka; Jablonický  

16.8. 17.30 Rovinka – D. N. Ves  Chromý, Bláha, Hajnala; Truchlý  

16.8. 17.00 S. Grob – Viničné  Hudy, Lackovič, Zálesňák; Richtárik

16.8. 17.00 Lozorno – PŠC Pezinok  Orlický, Brody, Polomský; Hájek

16.8. 17.00 Ivanka p/D – Inter  Lauer, Srna, Ježík; Beňo

16.8. 17.00 Bernolákovo – Kráľová p/S  Parilák, Dobrovský, Martiška; Keller

Seniori IV. Liga Bratislava – 3. kolo

15.8. 17.00 Domino – Jakubov  Dujava, Hádek, Brejcha, Farbula   

15.8. 17.00 Vrakuňa – FC Malacky  Franek, Valko, Choreň; Pinček

16.8. 17.00 Čunovo – Jablonové  Fischer, Gosiorovský, Szakáll; Minárik

16.8. 17.00 Vajnory – Lamač  Kočický, Abrman, Hrazdira; Banič  

16.8. 17.00 Limbach – Kalinkovo  Křivan, Malárik, Olša D.; Elefant  

16.8. 17.00 Závod – Stupava  Dávid D., Martinkovič st.; Laciňák; Slezák

16.8. 17.00 Šenkvice – V. Leváre  Koštrna, Chalka, Matejová; Šuniar  

16.8. 17.00 Rusovce – Ružinov  Gaži, Kachnič, Ralbovský; Dadykin

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo

15.8. 10.00 FC Petržalka akadémia – Kráľová p/S  Martiška,  Gaži, Fischer

15.8. 14.00 Modra – Igram  Olša D., Orlický, Ježík

15.8. 14.30 Rohožník – D. N. Ves  Zálesňák, Lackovič, Dávid D.

15.8. 15.00 D. Lužná – Vrakuňa  Hajnala, Parilák, Bláha

15.8. 17.00 Lozorno – PŠC Pezinok  Polakovič A., Malárik, Somoši

15.8. 17,00 Šenkvice – Iskra Petržalka Ralbovský, Ďurčo M. , Lauer

16.8. 13.00 Rača – Ružinov  Tanglmayer, Smolíková, Bohun

16.8. 15.00 NMŠK 1922 – Jablonové  Hádek, Choreň, Maretta,  (BCT)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 1. kolo

16.8. 17.00 Čataj – Ch. Grob  Jendruš, Kuzmová, Rataj; Farbula (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori V. liga S5V –  1. kolo

15.8. 17.00 P. Štvrtok – Modra  Pirník, Ďurčo P., Surovský; Slezák (D) za BFZ

16.8. 17.00 Sv. Jur „B“ – Gajary  Augustovič ml.(R) za BFZ, Valko (AR1) za BFZ, Lalo; Berkovič

16.8. 17.00 Jablonec – Dubová  Patlevič, Mičura, Paracková; Lazar (D) za BFZ

16.8. 17.00 Kostolište – Vištuk  Dávid M., Surovský, Ďurčo P.; Hilka

16.8. 17.00 Borinka – P. Mikuláš  Polakovič A. (R) za BFZ, Huska, Farkaš, Ležovič

16.8. 17.00 Pernek – Zohor  Augustovič st., Roziak, Gajdošík; Lukeš

16.8. 17.00 Budmerice – CFK Pezinok  Bočák Ján, Brejcha (AR1) za BFZ, Gajarský; Mydlárik (D) za BFZ

Dorast SD4V 1. kolo

15.8. 13.30 Ivanka p/D – Zohor  Volek, Štofík, Plonka za ObFZ-m

15.8. 17.00 Doľany – Láb  Mičura, Paracková, Patlevič

16.8. 9.30 Rovinka – Bernolákovo  Hargaš, Mizner, Kravárik za ObFZ-m

16.8. 14.30 S. Grob – Stupava  Lackovič, Zálesňák za BFZ

16.8. 14.30 Dubová – Vištuk  Brejcha, Bočák Ján, Gajarský

16.8. 14.30 Ekonóm – Závod  Kramár, Uram, Gúdor za ObFZ-m   


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV