Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 5.-10.9. 2020 č. 6

Súťaže riadené BFZ Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo 9.9. 17.00 (STREDA) Báhoň – Rusovce  Hudy, Polakovič, Kardelis (AR2) za Bogdáňa; Truchlý Seniori III. liga Bratislava – 6. kolo 5.9. 16.30 Inter – Báhoň  Tramita, Hajnala, Henček (AR2) za Bogdáňa; Vician    Seniori IV. liga Bratislava – 6. kolo 6.9. 16.30 Láb – Limbach 

Opatrenia úradu verejného zdravotníctva, platné od 1.septembra 2020

V súvislosti s rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva SR, účinnými od 01.09.2020 dávame do pozornosti znenie prijatých opatrení, ktoré nájdete TU

Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.-9.9. 2020 č. 6

Súťaže riadené SFZ St. dorast I. liga LSD – U19 – 7. kolo 5.9. 11.00 Trnava – Senica  Malárik, Ralbovský, Henček; Likavský   St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 6. kolo 5.9. 9.30 (U19) Senec – L. Trnava  Kráľovič (R SFZ), Hancko (AR1 SFZ), Hrčka (AR2 SFZ); Mókoš  5.9. 12.00

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.6 ZO DŇA 28.08.2020

Sekretariát Sekretariát BFZ oznamuje, že rozpis súťaží na súťažný ročník 2020/2021 je zverejnený na webových stránkach:  futbalbfz.sk https://www.futbalbfz.sk/wp-content/uploads/RS_BFZ_2020_2021.pdf  bfz.futbalnet.sk https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/b/BFZ/2020/08/rs_bfz_2020_2021.pdf Sekretariát BFZ oznamuje FK v súťažiach BFZ, že odporúčania ŠTK BFZ k dodržiavaniu nariadení ústredného krízového štábu SR sú zverejnené na webových stránkach BFZ https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/b/BFZ/2020/08/manual-bfz-covid.pdf Športovo – technická komisia emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 29.8.-3.9. 2020 č. 5

Súťaže riadené BFZ Seniori III. liga Bratislava – 4. kolo 30.8. 17.00 D. N. Ves – Tomášov  Henček, Chromý (AR1 SFZ) za Cvengroša, Bogdáň; Truchlý    Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo 15.9. 16.30 (UTOROK) Báhoň – Kalinkovo  Bohun, Tománek, Kardelis; Dobrovský (Zmena termínu)     Seniori IV. liga Bratislava – 4. kolo 29.8. 17.00

Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.8.-3.9. 2020 č. 5

Súťaže riadené SFZ Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo 26.8. 17.00 (STREDA) Modra – Most p/B  Ďurčo, Dúbravec, Uram; Príkopa   St. dorast I. liga LSD – U19 – 6. kolo 29.8. 11.00 D. Streda – Podbrezová  Kišš, Ralbovský, Lalo; Richtárik 29.8. 11.00 Slovan – Trenčín  Ruc, Jankovič, Henček; Kopča St. Ml. dorast II. liga

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.5 ZO DŇA 21.08.2020

Sekretariát Sekretariát BFZ oznamuje, že rozpis súťaží na súťažný ročník 2020/2021 je zverejnený na webových stránkach:  futbalbfz.sk https://www.futbalbfz.sk/wp-content/uploads/RS_BFZ_2020_2021.pdf  bfz.futbalnet.sk https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/b/BFZ/2020/08/rs_bfz_2020_2021.pdf Sekretariát BFZ oznamuje FK v súťažiach BFZ, že odporúčania ŠTK BFZ k dodržiavaniu nariadení ústredného krízového štábu SR sú zverejnené na webových stránkach BFZ https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/b/BFZ/2020/08/manual-bfz-covid.pdf Športovo – technická komisia emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 21.-26.8. 2020 č. 4

Súťaže riadené SFZ St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 4. kolo 22.8. 9.30-12.00 Senec – Domino  Krčová, Cvengroš, Hegedüs; Mydlárik (Zmena HP UT NTC Senec)   St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo  22.8. 13.30-15.30 Slovan – Dubnica  Bogdáň, Kardelis (Zmena UHČ, zmena HP Rapid

M.Bródy st. a A.Marczell ukončili svoju dlhoročnú činnosť delegátov BFZ

V prvom kole III.ligy BFZ sa so svojou bohatou delegátskou kariérou rozlúčili dlhoroční delegáti súťaží BFZ pp. Milan Bródy st. a Alexander Marczell. Komisia im na rozlúčku pripravila stretnutia FK Inter Bratislava – Lokomotíva D.N.Ves ( Bródy) a Slovan Ivanka pri Dunaji – OFK Dunajská Lužná. Pánovi Bródymu poďakovali a odovzdali pamätnú plaketu pred stretnutím

Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-27.8. 2020 č. 4

Súťaže riadené SFZ Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo 18.8. 17.00 (UTOROK) Pliešovce – B. Bystrica  Chromý, Lauer, Henček; Bacsa 19.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Komárno  Papuča, Cvengroš, Hajnala; Zábranský 19.8. 17.00 (STREDA) NŠK 1922 – Rača  Hegedüs, Krčová, Martiš; Páchnik  19.8. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Bohun, Hudy, Kardelis; Vician    19.8. 17.00


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV