V Pezinku sa uskutoční odborný seminár pre trénerov prípraviek

TMK BFZ v spolupráci s PŠC Pezinok organizuje dňa  23.4.2020 seminár trénerov futbalu na tému  „Príprava a vedenie družstva prípraviek v tréningovom procese”. Seminár je určený pre trénerov UEFA B a UEFA Grassroots C licencie (možnosť prihlásiť sa aj trénerom bez licencie) bude slúžiť aj na predĺženie spomínaných licencií. Seminár je prioritne určený pre trénerov pôsobiacich v kategóriach

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 7.-8.3. 2020 č. 20

Súťaže riadené SFZ St. dorast I. Liga LSD – U19 – 20. kolo 7.3. 11.00 Trnava – Nitra  Ruc, Henček, Volek; Kopča    St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 17. kolo 7.3. 9.00-11.30 Inter – Domino  Bohun, Krčová za Kachniča, Martiš, Líška (HP UT Stupava) Súťaže riadené BFZ Zimný turnaj

ZT BFZ – finále seniorov odohrajú treťoligisti, v doraste rozhodne vzájomný zápas v poslednom kole

Zimný turnaj Bratislavského futbalového zväzu v kategórii seniorov a dorastu sa blíži ku svojmu koncu. Počas najbližšieho víkendu 7. a 8.marca sa odohrajú posledné zápasy v kategórii dorastu a v nedeľu finále v kategórii seniorov. Dorastencom kraľuje družstvo FC Zohor, ktoré v doterajšom priebehu neukúsilo trpkosť prehry a iba jediný zápas remizovalo. So stratou dvoch

Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-8.3. 2020 č. 20

Súťaže riadené SFZ St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 17. kolo 7.3. 9.00-11.30 Inter – Domino  Bohun, Kachnič, Martiš, Líška (HP UT Stupava) Kontrolný zraz HP Senec 5.3. 10.00 (ŠTVRTOK) SR U15 – SR U15  Piatka Súťaže riadené BFZ Zimný turnaj seniori – Finále HP UT NTC Senec 8.3. Ivanka

KONFERENCIA BFZ bude 02.04.2020 o 17:30 hod.

Sekretariát BFZ oznamuje, konferencia BFZ,  sa uskutoční dňa 02.04.2020 o 17:30 hod. v rokovacej sále Bratislavského samosprávneho kraja, Sabinovská 16, Bratislava.       Program konferencie , schválený VV BFZ na zasadnutí 10.02.2020 1, Otvorenie, privítanie hostí a prehlásenie, že konferencia sa koná v zmysle stanov BFZ 2, Schválenie pracovného predsedníctva, mandátovej, návrhovej komisie, skrutátorov a overovateľov zápisnice

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.33 ZO DŇA 28.02.2020

Sekretariát Sekretariát BFZ oznamuje zmeny štatutárnych zástupcov vo FK ŠK Svätý Jur – Ľubomír Polakovič m: 0903 264 543 email: lpolakovic@chello.sk FCL D.N.Ves – Peter Špacír m: 0905 312 204 email: peter.spaco@gmail.com ŠK Bernolákovo – JUDr. Martin Mravec  m: 0910/ 994 499 ,email: skbprezident@gmail.com Sekretariát BFZ oznamuje, že VV BFZ na svojom zasadnutí dňa 10.02.2020 schválil nasledovný program konferencie BFZ, ktorá sa uskutoční

Víťazmi Zimnej halovej ligy 2019/2020 sa stali mladší žiaci ŠK Žolík Malacky a starší žiaci FKP Dúbravka

Víťazmi jubilejného 25. ročníka Zimnej halovej ligy BFZ mladších a starších žiakov 2019/2020 o Pohár BSK, ktorú v zimnej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom v dvoch vekových kategóriách – mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) a starší   žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) sa

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.32 ZO DŇA 21.02.2020

Sekretariát Sekretariát BFZ oznamuje zmeny štatutárnych zástupcov vo FK ŠK Svätý Jur – Ľubomír Polakovič m: 0903 264 543 email: lpolakovic@chello.sk FCL D.N.Ves – Peter Špacír m: 0905 312 204 email: peter.spaco@gmail.com Sekretariát BFZ oznamuje, že VV BFZ na svojom zasadnutí dňa 10.02.2020 schválil nasledovný program konferencie BFZ, ktorá sa uskutoční dňa 02.04.2020 o 17:30 hod. v rokovacej sále Bratislavského samosprávneho kraja, Sabinovská 16,

Zmeny v obsadení R 22.-23.2. 2020

Súťaže riadené BFZ Zimný turnaj seniori – 5. kolo HP UT Rapid – skupina „A“    23.2. 13.00 S. Grob – Malinovo  Hegedüs, Srna, Henček (AR2) za Tanglmayera       Zimný turnaj dorast – 5. kolo HP UT Montostroj Senec  22.2. Bláhová – D. N. Ves  Dúbravec, Farkaš (Nehrá sa)   

Obsadenie R 22.-23.2. 2020

Súťaže riadené SFZ St. dorast I. Liga LSD – U19 – 18. kolo 22.2. 11.00 Senica – Michalovce  Parilák, Lauer, Henček; Richtárik Súťaže riadené BFZ Zimný turnaj seniori – 2. kolo HP UT Rapid – skupina „A“ – dozor Brody     23.2. 9.00 NMŠK 1922 – Most p/B  Kachnič, Gosiorovský, Martiš  23.2. 11.00 Miloslavov –


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV