Obsadenie R a DS – PR BFZ 19.-20.6. 2021 č. 17

Seniori III. liga Bratislava – 15. kolo 19.6. 17.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Cvengroš, Kachnič, Šafárik; Lazar 19.6. 17.00 PŠC Pezinok – Tomášov  Krčová, Hajnala, Martiš; Schmidt 19.6. 17.00 Rača – Malacky  Tramita, Henček, Štepanovský; Hájek   19.6. 17.00 Most p/B – Báhoň  Polakovič, Harajbič, Hudy; Mydlárik   19.6. 17.00 Rohožník – Inter  Ruc, Straka,

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.44 ZO DŇA 11.06.2021

Sekretariát Sekretariát BFZ upozorňuje zástupcov FK na dodržiavanie opatrení, vydaných úradom verejného zdravotníctva SR v súvislosti s hromadnými podujatiami, ktoré sú účinné od 17.05.2021( Paragraf k športovým podujatiam platný od 15.05.2021)  a nájdete ich TU Sekretariát BFZ oznamuje, že prostredníctvom ISSF systému bol všetkým členom SFZ zaslaný list prezidenta SFZ. Nájdete ho TU Vedúci sekretár BFZ oznamuje,

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12.-13.6. 2021 č. 16

Súťaže riadené BFZ Seniori III. liga Bratislava – 13. kolo 11.6. 18.30 Senec – Ivanka p/D  Dohál (R) za SFZ, Vorel (AR1) za SFZ, Jánošík (AR2) za SFZ; Mókoš 12.6. 17.00 Bernolákovo – Rusovce  Hudy, Tramita, Krčová za Kachniča; Perašin 13.6. 17.00 Tomášov – D. Lužná  Tománek, Ralbovský, Kardelis; Mydlárik (zmena termínu) Seniori IV. liga

Zápisnica č. 38 zo zasadnutia VV BFZ, konaného dňa 07.06.2021 v sídle BFZ, Súmračná 27 a online spôsobom prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams

Zápisnica č. 38 zo zasadnutia VV BFZ, konaného dňa 07.06.2021 v sídle BFZ, Súmračná 27 a online spôsobom prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams Prítomní: Jánošík, Kovačič, Paška, Páchnik, Badinský, Trnovský, Farbula Pozvaní: Trnovský,  Štofík Online:  Baxa, Suchý, Ferík, Lônčík Ospravedlnený: Štofík Program zasadnutia: 1,Otvorenie , schválenie návrhu programu – p. Jánošík 2, Kontrola plnenia uznesení – p.

Obsadenie R a DS – PR BFZ 09.-13.6. 2021 č. 16

Seniori III. liga Bratislava – 14. kolo 11.6. 18.30 Senec – Ivanka p/D  SFZ, SFZ, SFZ; Mókoš 12.6. 17.00 Bernolákovo – Rusovce  Hudy, Tramita, Kachnič; Perašin 12.6. 17.00 Rovinka – D. N. Ves  Bohun, Vašš, Štepanovský; Pinček   12.6. 17.00 Kalinkovo – Rohožník  Henček, Cvengroš, Harajbič; Jablonický   12.6. 17.00 Inter – Most p/B  Lalo,

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 05.-06.6. 2021 č. 15

Súťaže riadené BFZ Seniori III. liga Bratislava – 13. kolo 04.6. 18.30 Senec – Bernolákovo  Dohál (R) za SFZ, Roszbeck (AR1) za SFZ, Pozor (AR2) za SFZ, Mókoš 05.6. 17.00 D. Lužná – Malacky  Krčová, Martiš, Kachnič; Keller (D) za Kroneraffa 05.6. 17.00 Ivanka p/D – Tomášov  Hajnala, Lalo (AR1) za Štepanovského, Dubravec; Lônčik 06.6.

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.43 ZO DŇA 04.06.2021

Sekretariát Sekretariát BFZ upozorňuje zástupcov FK na dodržiavanie opatrení, vydaných úradom verejného zdravotníctva SR v súvislosti s hromadnými podujatiami, ktoré sú účinné od 17.05.2021( Paragraf k športovým podujatiam platný od 15.05.2021)  a nájdete ich TU Športovo – technická komisia emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi: email ŠTK: stk@futbalbfz.sk Schvaľuje: III. liga 13.kolo FK Slovan Most

Zápisnica č. 37 Z mimoriadneho zasadnutia VV BFZ, konaného dňa 25.05.2021 v sídle BFZ, Súmračná 27 a online spôsobom prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams

Zápisnica č. 37 Z mimoriadneho zasadnutia VV BFZ, konaného dňa 25.05.2021 v sídle BFZ, Súmračná 27 a online spôsobom prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams Prítomní: Jánošík, Kovačič, Paška, Páchnik, Škreková Pozvaný: Dušan  Štofík Online:  Baxa, Suchý, Ferík Ospravedlnení: Lônčík,Badinský Program zasadnutia: 1, Otvorenie, schválenie návrhu programu 2, Informácia k hlasovaniam per rollam medzi zasadnutiami VV BFZ 3, Schválenie

Obsadenie R a DS – PR BFZ 05.-06.6. 2021 č. 15

Seniori III. liga Bratislava – 10. kolo 02.6. 17.00 Rusovce – Rača  Ďurčo, Lalo, Bohun; Hájek Seniori III. liga Bratislava – 12. kolo 04.6. 18.30 Senec – Bernolákovo  SFZ, SFZ, SFZ; Mókoš 05.6. 17.00 Ivanka p/D – Tomášov  Hajnala, Štepanovský, Dubravec; Lônčik 05.6. 17.00 D. Lužná – Malacky  Krčová, Martiš, Kachnič; Kroneraff   05.6. 17.00

Posledná rozlúčka s Jozefom Pavlíkom bude 2.6.2021 o 14:00 hod. vo Vajnoroch


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV