Obsadenie R a DS – PR BFZ 22.10 – 28.10. 2021 č. 14

Súťaže riadené SFZ St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo 23.10. 10.00-12.30 Senec – Karlova Ves  Bohun, Kožuch, Foltín, Príkopa St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo 28.10. 12.00-14.30 Domino – Zlaté Moravce  Hajnala, Martiš, Hádek, Schmidt 28.10. 12.00-14.30 Inter – Piešťany  Krčová,

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 16.10-17.10. 2021 č. 13

Súťaže riadené BFZ Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo 17.10 .   15.00 Ivanka P/D – PŠC Pezinok Pavlíková, Šafárik, Bogdáň za Lala, Keller 17.10.   15.00 Most P/B – Nová Dedinka  Bohun, Tramita, Lauer za SFZ, Lônčik Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo 17.10.   15.00 Láb – Sv. Jur  Henček, Bródy, Štepanovský, Pinček za

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.16 ZO DŇA 15.10.2021

Sekretariát Oznamuje všetkým FK, že s účinnosťou od 11.10.2021 Úrad verejného zdravotníctva SR vydal novú vyhlášku č. 254/2021 Z.z., ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí a ktorá nadobúda účinnosť v pondelok 11.10.2021. Touto vyhláškou neboli menené podmienky organizácie športových podujatí a jedinou zmenou, ktorú je nevyhnutné reflektovať, je zmena v

Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.10-17.10. 2021 č. 13

Súťaže riadené SFZ St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 12. kolo 16.10. 10.00-12.30 Inter – Šamorín  Dubravec, Mikulecký, Čižmár, Darlea 16.10. 10.00-12.30 Domino – Skalica  Foltín, Bródy, Fischer, Mydlárik 17.10. 10.00-12.30 Karlova Ves – Piešťany  Bogdáň, Čižmár, Gosiorovský, Hájek St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 8.

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.15 ZO DŇA 08.10.2021

Sekretariát Pravidlá pre hromadné podujatia, ktoré sú v platnosti od 16.08.2021 a špecifikujú všeobecné obmedzenia podľa COVID automatu nájdete TU. Upozorňuje na zmenu farebného rozlíšenia okresov od 11.10.2021. Okresy Bratislava I -V, Malacky, Senec a Pezinok sú zaradené do stupňa ostražitosti ( oranžová farba).Zmeny nájdete vyššie  v pravidlách pre hromadné podujatia ktoré sú v platnosti od 16.08.2021 a špecifikujú všeobecné obmedzenia

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 8.10-10.10. 2021 č. 12

Súťaže riadené SFZ Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 11. kolo 9.10. 13.00-15.15 Slovan – Podbrezová  Martiš za Čižmára, Martinkovič, Šafárik (zmena hracieho času) St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo 8.10. 14.00-16.00 Karlova Ves – Levice Šafárik za Hajnalu, Martiš, Bródy 9.10. 09.00-11.00 Slovan –

ZÁPISNICA z konferencie Bratislavského futbalového zväzu, konanej dňa 23.09.2021, Hotel Nivy

ZÁPISNICA Z  konferencie Bratislavského futbalového zväzu, konanej dňa 23.09.2021, Hotel Nivy Prítomní: Viď prezenčná listina Program konferencie 1, Otvorenie, privítanie hostí a prehlásenie, že konferencia bola zvolaná v zmysle stanov BFZ 2, Schválenie pracovného predsedníctva, pracovných komisií, skrutátorov, zapisovateľa a overovateľov zápisnice 3,Správa mandátovej komisie 4,Schválenie programu konferencie BFZ 5, Príhovory hostí 6, Odovzdanie ocenení

Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.10-10.10. 2021 č. 12

Súťaže riadené SFZ St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 11. kolo 10.10. 11.00-13.30 Senec – Piešťany  Foltín, Tanglmayer, Štepanovský, Keller Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 11. kolo 9.10. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová  Čižmár, Martinkovič, Šafárik 9.10. 11.00-13.15 Petržalka – Trenčín  Fischer, Tramita, Gosiorovský St. žiaci

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 2.10-6.10. 2021 č. 11

Súťaže riadené SFZ St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo 6.10. 14.00-16.30 Senec – Zlaté Moravce  Piatka, Hádek, Valko za Kardelisa,  Vnuk 6.10. 11.00-13.30 Karlova Ves – Krakovany  Krčová, Bohun, Foltín,  Keller St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo 2.10. 10.00-12.00 Petržalka – Spartak

ÚRADNÁ SPRÁVA Č.14 ZO DŇA 01.10.2021

Sekretariát Pravidlá pre hromadné podujatia, ktoré sú v platnosti od 16.08.2021 a špecifikujú všeobecné obmedzenia podľa COVID automatu nájdete TU. Upozorňuje na zmenu farebného rozlíšenia okresov od 04.10.2021. Okresy Bratislava I -V, Malacky, Senec a Pezinok sú zaradené do stupňa ostražitosti ( oranžová farba).Zmeny nájdete vyššie  v pravidlách pre hromadné podujatia ktoré sú v platnosti od 16.08.2021 a špecifikujú všeobecné obmedzenia


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV