Obsadenie R a D na 1.- 2.6.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 28. kolo
1.6. 10.00-12.15 Inter – Dubnica Brody, Lauer, Havrila; Somoláni (Drieňová)
2.6. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Trenčín „B“ Srna, Parilák, Ralbovský; Brody (Rapid)

I. LSŽ-Z A+B – 27. kolo
1.6. 10.00-12.00 Petržalka – Šaľa Martinka, Chálka, Hrazdira (Pankúchová)
1.6. 14.30-16.30 Inter – Senec Ďurčo M., Rozinek, Koštrna (Drieňová)
2.6. 10.00-12.00 K. Ves –Nitra Moravec, Koštrna, Abrman (Lamač)

I. liga žien – Nadstavbová časť 2.kolo
29.5. 17.00 Slovan – Nové Zámky Srna, Hádek, Smirnov (Rapid)

I. liga žien – Nadstavbová časť 3.kolo
1.6. 15.00 Lady Team – Slovan Henček, Straka, Moravec (Sklodowskej)

I. liga žiačok – Nadstavbová časť 2.kolo
29.5. 15.15 Slovan – Šaľa Hádek, Smirnov (Rapid)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 29. kolo
1.6. 17.00 Sv. Jur – Králová p/S Vašš, Berner, Ježík; Likavský
1.6. 17.00 Pl. Štvrtok – Jablonec Srna, Fischer, Smolíková; Sedlák
2.6. 17.00 Rovinka – Rača Cvengroš, Bermer, Vašš; Csabay
2.6. 17.00 Ružinov – Rohožník Henček, Polakovič Ľ., Mosor; Minárik
2.6. 17.00 Stupava – Sl. Grob Chromý, Tanuška, Fischer; Lônčík
2.6. 17.00 Limbach – ŠKP Havrila, Smirnov, Bláha; Truchlý
2.6. 17.00 Lozorno – Inter Tanglmayer, Smolíková, Brody; Chladek
2.6. 17.00 Bernolákovo – Ivanka Martinkovič ml., Ježík, Lauer; Darlea

Seniori S4A – 25. kolo
1.6. 17.00 Domino „B“ – Kalinkovo Ralbovský, Křivan, Križko; Mazanec P.
1.6. 17.00 Danubia – Čunovo Kudlica, Dávid D., Zálesňák; Vaško
1.6. 17.00 Lamač – Hrubý Šúr Parilák, Kočický, Hádek; Šuran
2.6. 17.00 Tomášov – BCT Dávid D., Čižmár, Orlický; Minarovič
2.6. 17.00 Most p/B – Vajnory Straka, Jendruš, Martinka; Ondrušek
2.6. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa Lazar, Zálesňák, Dávid M.; Dadykin
2.6. 17.00 Igram – Rusovce Lackovič, Křivan, Ďurčo M.; Keller

Seniori S4B – 25. kolo
2.6. 17.00 Jakubov – Báhoň Valko, Pinček, Kudlica; Vyletel
2.6. 17.00 Malacky – Šenkvice Rozinek, Dujava, Krč; Príkopa
2.6. 17.00 V. Leváre – PŠC Pezinok Martinkovič st., Abrman, Moravec; Randa
2.6. 17.00 Kostolište – Budmerice Hrazdira, Koštrna, Chálka; Mazanec I.
2.6. 17.00 Závod – B. Pezinok Hádek, Maretta, Gosiorovský; Slezák
2.6. 17.00 Viničné – Zohor Kočický, Bilčík, Sabo P. za ObFZ-m; Pogány

Dorast SD3R – 29. kolo
1.6. 9.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Orlický, Tanglmayer, Pinček
1.6. 10.00 Kostolište – Rača Zálesňák, Dávid D., Dávid M.
1.6. 10.00 ŠKP – FC Petržalka Cvengroš, Bláha, Smirnov
1.6. 14.30 Sv. Jur – K. Ves Berner, Ježík, ObFZ-m
1.6. 14.30 Domino – D. Lužná Křivan, Križko, ObFZ-m
2.6. 14.30 Bernolákovo – Ivanka Ježík, Lauer, ObFZ-v

Dorast MD3R – 27. kolo
1.6. 11.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Pinček, Tanglmayar, Orlický
1.6. 14.00 Senec – K. Ves Jendruš, Valko, Krč

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 25. kolo
1.6. 9.00-11.00 FA Bratislava – Domino Valko, Krč (Miloslavov)
1.6. 10.00-12.00 Žolík Malacky – D. N. Ves Lazar, Lackovič
1.6. 12.00-14.00 BCT – Ivanka Gosiorovský, Abrman
1.6. 10.30 Iskra – PŠC Pezinok Gosiorovský (iba ml. žiaci) (Budatínska)
2.6. 9.00-11.00 Vrakuňa – D. Lužná Maretta, Križko
2.6. 9.30-11.00 Rača – Lozorno Smirnov, Martinka

LMŽ SFZ U-12, U-13- 12.kolo
28.5. 15.30-17.00 Petržalka – ŠKP Ľupták
30.5. 16.30-18.00 Inter – Slovan Brody
30.5. 16.30-18.00 Senec – Domino ObFZ-v

LMŽ SFZ U-12, U-13- 20.kolo
30.5. 15.30-17.00 Petržalka – K. Ves Gosiorovský
1.6. 15.30-14.00 Senec – Ružinov Svrčan (V. Biel)
2.6. 10.45-9.00 Inter – Domino Kuzmová
2.6.14.00-15.30 ŠKP – Slovan Szákall

I.LMŽZ U-13, U-12- 28. kolo
1.6. 13.30-15.15 Petržalka – Z. Moravce Rataj

Prípravka ( PMA ) 22. kolo
29.5. 15.30 Slovan „B“ – Slovan „A“ Dano
2.6. 10.30 K. Ves – FC Petržalka Švárny
2.6. 9.30 Žolík Malacky – Inter ObFZ-v
6.6. 17.30 Rača – Inter Švárny
2.6. 9.00 ŠKP – Ružinov Lovás
2.6. 9.00 FA Bratislava – Domino Krčová

Prípravka ( PMB ) 22. kolo
29.5. 16.30 Slovan „B“ – Slovan „A“ Dano
2.6. 9.30 K. Ves – FC Petržalka Švárny
2.6. 10.45 Žolík Malacky – Inter ObFZ-v
6.6. 17.30 Rača – Inter Dano
2.6. 10.00 ŠKP – Ružinov Lovás
2.6. 10.15 FA Bratislava – Domino Krčová

Prípravka ( PMC ) 22. kolo
29.5. 17.30 Slovan „B“ – Slovan „A“ Dano
2.6. 8.30 K. Ves – FC Petržalka Švárny
2.6. 12.00 Žolík Malacky – Inter ObFZ-v
6.6. 18.30 Rača – Inter Dano
2.6. 11.00 ŠKP – Ružinov Lovás
2.6. 11.30 FA Bratislava – Domino Krčová

Prípravka ( PMA 2 ) 22. kolo
1.6. 9.00 Vrakuňa – BCT Straka Martin
1.6. 9.00 Iskra – K. Ves „A“ Matejová
1.6. 10.00 Vajnory – D. N. Ves Lovás
1.6. 9.00 Scorpions – Inter Lehuta (Polygraf)
1.6. 13.15 D. Lužná – K. Ves „B“ Matejová

Prípravka ( PMB 2 ) 22. kolo
1.6. 10.00 Vrakuňa – Čunovo Straka Martin
2.6. 10.30 Jarovce – FK Dúbravka Straka Martin
2.6. 9.00 Kalinčiakova – D. N. Ves Príkopa
1.6. 10.00 Z. Bystrica – Inter Rataj
1.6. 14.30 D. Lužná – K. Ves „B“ Matejová
2.6. 10.30 Danubia – K. Ves „A“ Príkopa (Ekonóm)

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori – S5VA – 22. kolo
2. 6. 17.00 Pernek – Marianka Bočák, Boško
1. 6. 17.00 P.Š./Vysoká B – M. Leváre Pirník, Višváder
2. 6. 17.00 Gajary – Suchohrad Višváder, Pirník
2. 6. 17.00 Pl. Mikuláš – Sološnica Boldižár, Ďurčo
2. 6. 17.00 Studienka – Kuchyňa Hušek, Surovský

Seniori – S5VB – 29. kolo
1. 6. 17.00 Králová p. S. B – Sv. Jur B Augustovič, Hošo, Kardelis
2. 6. 17.00 Ch. Grob – Dubová Biháry, Brejcha
2. 6. 17.00 Malinovo – Častá Rybár, Miško
2. 6. 17.00 Miloslavov – Sl. Grob B Olša M., Huska
2. 6. 17.00 Čataj – Vištuk Zárecký, Polakovič, Opálek
2. 6. 17.00 Grinava – Doľany Habo, Zborovan
2. 6. 17.00 N. Dedinka – Kaplná Hošo, Strapek
2. 6. 17.00 Blatné – Modra Patlevič, Mičura, Gajarský

Dorast – SD4VA – 18. kolo
1. 6. 14.30 Rohožník – Lozorno Boldižár, Ďurčo
2. 6. 14.30 Jakubov – Žolik MA Pirník, Višváder
1. 6. 14.30 Pl. Štvrtok – Stupava Višváder, Pirník

Dorast – SD4VB – 25. kolo
1. 6. 14.30 Králová p. S. – Báhoň Hošo, Kardelis
2. 6. 14.30 Malinovo – Šenkvice Miško, Rybár
1. 6. 17.00 Limbach – Budmerice Zborovan, Brejcha
1. 6. 14.00 Modra – B. Pezinok Huska, Zborovan
2.6. 14.30 Viničné – Sl. Grob Bilčík, Sabo P. za ObFZ-m
2. 6. 14.30 N. Dedinka – Igram Strapek, Hošo

Žiaci – SZVMA – 22. kolo
2. 6. 15.00 Zohor – Rohožník Blecha
1. 6. 11.30 Stupava – Jakubov Blecha
2. 6. 10.00 Malacky – Kuchyňa – diev. Surovský
2. 6. 15.00 Gajary – Láb Surovský
2. 6. 14.00 Závod – Jablonové Hušek

Žiaci – SZVPK – 17. kolo
2. 6. 15.00 Šenkvice – Dubová Brejcha
1. 6. 10.30 Jablonec – Častá Opálek
2. 6. 10.30 Báhoň – Budmerice Polakovič A.
1. 6. 15.00 Sl. Grob – B. Pezinok Brejcha
2. 6. 10.00 Modra – Doľany Huska

Žiaci – SZVSC – 18. kolo
2. 6. 15.00 Králová p. S. – Igram R
2. 6. 15.00 Ch. Grob – Most p. B. Brejcha
2. 6. 10.00 N. Dedinka – Malinovo Marczell

Žiaci – MZV – 21. kolo
2. 6. 10.00 Kuchyňa – Modra Ďurčo
1. 6. 10.00 B. Pezinok – Pl. Štvrtok B Zborovan
1. 6. 15.00 Šenkvice – P. Úľany R
2. 6. 15.00 Limbach – Vištuk R
2. 6. 14.30 Marianka – V. Leváre Blecha

Dohrávky

Seniori – S5VB
29.5. 18.00 Sv. Jur B – Častá Huska, Habo, Zborovan
29.5. 18.00 Kráľová B – Vištuk Biháry, Zárecký, Rybár

Žiaci – SZVPK – 16. kolo
29.5. 16.30 Budmerice – Sl. Grob Opálek

Žiaci – MZV
27.5. 17.00 Pl. Štvrtok B – Pl. Štvrtok A Konečný

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV