Zmeny v obsadení na 1.- 5.6.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 28. kolo
2.6. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Trenčín „B“ Brody (AR2) za Ralbovského, Vaško (D) za Brodyho

II. LS/M/DZ – 26. kolo
5.6. 15.00-17.15 Petržalka – Púchov Páchnik, Křivan, Kudlica; Brody ( Sklodowskej )

I. LSŽ-Z A+B – 27. kolo
1.6. 10.00-12.00 Petržalka – Šaľa Martinkovič st. (R) za Martinku, Čižmár (AR) za Hrazdiru
1.6. 14.30-16.30 Inter – Senec Hrazdira (AR) za Koštrnu
2.6. 10.00-12.00 K. Ves –Nitra Chalka (AR, R) za Koštrnu

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 29. kolo
1.6. 17.00 Sv. Jur – Králová p/S Polakovič Ľ. (AR2) za Ježíka
2.6. 17.00 Lozorno – Inter Jablonický (D) za Chladeka

Seniori MRB – 18. kolo
5.6. 17.00 Rovinka – ŠKP Straka, Bláha, Smirnov; Likavský
5.6. 17.00 Rača – Sl. Grob Cvengroš, Dobrovský, Ježík; Lônčík
5.6. 17.00 Stupava – Ivanka Bohun, Henček, Parilák; Šuran
5.6. 17.00 Sv. Jur – Jablonec Chromý, Brody, Tanuška; Darlea
5.6. 17.00 Pl. Štvrtok – Bernolákovo Martinkovič ml., Vašš, Havrila; Somoláni
5.6. 17.00 Ružinov – Inter Srna, Smolíková, Hádek; Hájek
5.6. 17.00 Limbach – Lozorno Somoláni A., Berner, Rozinek; Pogány
5.6. 17.00 Králova p/S – Rohožník Fischer, Martiš, Tanglmayer; Sedlák

Seniori S4A – 16. kolo
29.5. 17.30 Most p/B – Hrubý Šúr Vyletel (D) za Jablonického
29.5. 17.30 Domino „B“ – Rusovce Vaško (D) za Ondrušeka

Seniori S4A – 25. kolo
1.6. 17.00 Domino „B“ – Kalinkovo Tanglmayer (R) za Ralbovského
1.6. 17.00 Danubia – Čunovo Lazar (AR2) za Zálesňáka, Príkopa (D) za Vaška
2.6. 17.00 Igram – Rusovce Lackovič, Martiš (AR1) za Křivana, Ďurčo M.; Keller
2.6. 17.00 Most p/B – Vajnory Křivan (AR2) za Martinku

Seniori S4B – 16. kolo
30.5. 17.30 Báhoň – PŠC Pezinok Valko (AR2) za Tanglmayera;Keller(D) za Chladeka
30.5. 17.30 Šenkvice – Budmerice Brody (D) za Minárika
30.5. 17.30 V. Leváre – Jablonové Henček (AR2) za Srnu
30.5. 17.30 Závod – Viničné Tanglmayer (R) za Valka

Seniori S4B – 25. kolo
2.6. 17.00 Malacky – Šenkvice Vaško (D) za Príkopu

Dorast SD3R – 29. kolo
1.6. 9.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Chromý (AR1) za Tanglmayera
1.6. 10.00 Kostolište – Rača Tanuška (AR2) za Dávida M.
1.6. 14.30 Sv. Jur – K. Ves Berner, Polakovič Ľ. (AR1) za Ježíka, Laciňák (AR2) za ObFZ-m
1.6. 14.30 Domino – D. Lužná Křivan, Križko, Janco (AR2) za ObFZ-m
2.6. 14.30 Bernolákovo – Ivanka Ježík, Lauer, Augustovič (AR2) za ObFZ-v

Dorast MD3R – 27. kolo
1.6. 11.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Chromý (AR1) za Tanglmayera

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 17. kolo
28.5. 18.00-16.30 Lozorno – Ružinov Višváder, Hušek za ObFZ-v
28.5. 18.00-16.30 Rača – Vrakuňa Smirnov, Sabo ObFZ-m za Martinku

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 25. kolo
1.6. 10.30 Iskra – PŠC Pezinok Ralbovský (R) za Gosiorovského (iba ml. žiaci) (Budatínska)
1.6. 9.00-11.00 FA Bratislava – Domino Valko, Krč (Lozorno)
2.6. 9.30-11.00 Rača – Lozorno Smirnov, Tanglmayer za Martinku
2.6. 9.00-11.00 Vrakuňa – D. Lužná Martinkovič ml. (R) za Marettu, Križko

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 16. kolo
4.6. 17.30-16.00 Ivanka – D. Lužná Hádek, Valko
4.6. 17.30-16.00 Ružinov – D. N. Ves Tanglmayer, Křivan
4.6. 17.30-16.00 BCT – Lozorno Abrman, Maretta
4.6. 17.30-16.00 Vrakuňa – FA Bratislava Brody, Gosiorovský
4.6. 17.30 Žolík Malacky – Rača ObFZ-v, ObFZ-v (iba st.žiaci)
4.6. 16.00 Iskra – Domino Bláha (iba ml.žiaci)

LMŽ SFZ U-12, U-13- 12.kolo
30.5. 16.30-18.00 Inter – Slovan Hrazdira (R) za Brodyho

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – mesto

Žiaci SZM 17.kolo
30.5. 17.00 BIS – Ružinov Chromý (R) za Gosiorovského (ŠKP)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 22. kolo
1. 6. 17.00 P.Š./Vysoká B – M. Leváre Hušek za AR2
2. 6. 17.00 Pl. Mikuláš – Sološnica Ďurčo za Boldižára

Seniori – S5VB – 29. kolo
1. 6. 17.00 Králová p. S. B – Sv. Jur B Rybár za Augustoviča, Biháry za Hoša, Augustovič za Kardelisa
2. 6. 17.00 Malinovo – Častá Miško za Rybára, Polakovič A. za Miška
2. 6. 17.00 Čataj – Vištuk Opálek za Polakoviča A.
2. 6. 17.00 Ch. Grob – Dubová Augustovič za Biháryho

Dorast – SD4VA – 18. kolo
1. 6. 14.30 Rohožník – Lozorno Hušek za Boldižára

Dorast – SD4VB – 25. kolo
1. 6. 14.30 Králová p. S. – Báhoň Biháry za Hoša
2. 6. 14.30 Malinovo – Šenkvice Miško za Rybára, Polakovič A. za Miška

Žiaci – SZVMA – 22. kolo
2. 6. 15.00 Zohor – Rohožník R za Blechu

Žiaci – SZVPK – 17. kolo
2. 6. 15.00 Šenkvice – Dubová R za Brejchu

Žiaci – MZV – 21. kolo
2. 6. 10.00 B. Pezinok – Pl. Štvrtok B Hošo za Zborovana       zmena termínu!!!
1. 6. 15.00 Šenkvice – P. Úľany Hošo za R

PrMA – 10.kolo

2.6. 14.30 Záhorská Ves – Rohožník R
2.6 10.00 Jakubov – Stupava R
1.6. 15.00 Zohor – Pl.Štvrtok B R
1.6. 14.00 Sološnica – Láb R
1.6. 15.00 Pl.Štvrtok A – Lozorno Konečný

PrPK – 10.kolo
2.6. 15.00 Grinava – Sv.Jur R
4.6. 17.00 Viničné – Jablonec R
2.6. 12.00 Modra – Sl.Grob R
1.6. 12.00 Baník Pezinok – PŠC Pezinok R

PrSC – 22.kolo
2.6. 10.00 Kráľová B – Kráľová A R
2.6. 14.30 Kalinkovo B – Miloslavov R
1.6. 09.30 Rovinka – Čataj ObFZ-m
2.6. 10.00 Bernolákovo – Malinovo R
1.6. 09.30 Ivanka – Nová Dedinka Marczell
2.6. 10.00 Most – Kalinkovo A R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV