Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.4.-4.5. 2017 č. 25

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 19. kolo – dohrávka

3.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Senica Cvengroš, Chromý, Smolíková za SFZ (HP Rapid)

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 21. kolo

29.4. 11.00-13.15 Slovan – Spartak Trnava Tanglmayer, Bláha, Hajnala (HP Rapid Prievoz)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo

Slovan – FC Nitra Vašš, Ruc, Gaži (odložené 31.5. 14.30-16.30)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 17. kolo

29.4. 13.00 FK Dúbravka – FC Spartak Trnava „A“ Laciňák, Kalmár

29.4. 15.00 NMŠK 1922 – Bodíky Straka, Kardelis

30.4. 15.00 Vrakuňa – Čaka Vasilenko

Turnaj regionálnych výberov chlapcov U14

1.5. 9.30 (PONDELOK) ZsFZ – VsFZ Kočický, Triskal, Bohun (HP V. Biel)

1.5. 11.15 (PONDELOK) SsFZ – BFZ Bohun, Triskal, Kočický (HP V. Biel)

2.5. 9.30 (UTOROK) SsFZ – ZsFZ Bohun, Martiš, Kočický (HP Viničné)

2.5. 11.15 (UTOROK) BFZ – VsFZ Kočický, Martiš, Bohun (HP Viničné)

3.5. 9.00 (STREDA) VsFZ – SsFZ Hádek, Kočický, Piatka (HP V. Biel)

3.5. 10.30 (STREDA) ZsFZ – BFZ Piatka, Kočický, Hádek (HP V. Biel)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 25. kolo

29.4. 10.00-12.30 Domino – FCA Petržalka Ježík, Sabela, Triskal

29.4. 10.00-12.30 Inter – Z. Moravce Dujava, Budáč, Čižmár (HP UT Stupava)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 21. kolo

30.4. 16.30 Mutěnice – Bučovice Polakovič Ľ., Bláha, Ralbovský; Lazar

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – osemfinále

26.4. 17.30 (STREDA) Malinovo – Kalinkovo Ralbovský, Lalo, Kočický; Chladek

26.4. 17.30 (STREDA) Rovinka – Jakubov Matejová, Martiš, Krčová; Hájek

26.4. 17.30 (STREDA) Tomášov – Borinka Bláha, Polakovič Ľ., Bohun; Darlea

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 23. kolo

29.4. 17.00 PŠC Pezinok – Tomášov Piatka, Henček, Martiš; Hájek

30.4. 17.00 Most p/B – Inter Vašš, Straka, Laciňák; Beňo

30.4. 17.00 Lozorno – Rohožník Lauer, Piatka, Dujava; Ľupták

30.4. 17.00 Ivanka p/D – Rovinka Pavlíková, Tanglmayer, Hudy; Chladek

30.4. 17.00 Vajnory – D. N. Ves Ruc, Martiška, Gaži; Truchlý

30.4. 17.00 Bernolákovo – Kráľová p/S Malárik, Parilák, Olša D.; Líška

30.4. 17.00 D. Lužná – Báhoň Papuga, Smekal, Petko za JmKFS; Likavský (D) za SFZ  

30.4. 17.00 FC Malacky – Rača Hajnala, Martiš, Henček; Príkopa

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo

3.5. 17.30 (STREDA) Inter – FC Malacky Martiška, Malárik, Gaži; Darlea (HP UT Stupava)

3.5. 17.30 (STREDA) Rača – D. Lužná Pavlíková, Vašš, Bláha; Jablonický

3.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – PŠC Pezinok Henček, Ruc, Martiš; Keller

3.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Bernolákovo Hudy, Jankovič (AR1) za SFZ, Laciňák; Chladek

3.5. 17.30 (STREDA) Kráľová p/S – Vajnory Tanglmayer, Martinkovič, Ježík; Hájek

3.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ivanka p/D Hajnala, Lauer, Dujava; Líška

3.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Lozorno Straka, Piatka, Ralbovský; Pinček

3.5. 17.30 (STREDA) Rohožník – Most p/B Parilák, Polakovič Ľ., Olša D.; Truchlý

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

29.4. 17.00 Domino – FCA Petržalka Franek, Pati Nagy, Vasilenko; Brody

30.4. 17.00 Jakubov – Jablonové Fischer, Štofik, Triskal; Farkaš

30.4. 17.00 V. Leváre – Vrakuňa Čižmár, Kalmár, Srna; Jablonický

30.4. 17.00 Kalinkovo – Čunovo Bohun, Brody, Kardelis; Mydlárik

30.4. 17.00 Limbach – Závod Kica, Krčová, Choreň; Banič

30.4. 17.00 Viničné – S. Grob Kočický, Lalo, Matejová; Slezák

30.4. 17.00 Šenkvice – Borinka Valko, Hádek, Szakáll; Marczell

30.4. 17.00 Rusovce – Lamač Strapek, Gosiorovský, Kachnič; Pavlík R.

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

3.5. 17.30 (STREDA) Jablonové – Rusovce Kalmár, Valko, Hádek; Lazar

3.5. 17.30 (STREDA) Lamač – Šenkvice Brody, Pati Nagy, Kica; Príkopa

3.5. 17.30 (STREDA) Borinka – Domino Budáč, Matejová, Gosiorovský; Banič

3.5. 17.30 (STREDA) FCA Petržalka – Viničné Sabela, Kachnič, Kardelis; Marczell

3.5. 17.30 (STREDA) S. Grob – Limbach Štofik, Strapek, Franek; Mydlárik

3.5. 17.30 (STREDA) Závod – Kalinkovo Srna, Čižmár, Lalo; Pavlík R.

3.5. 17.30 (STREDA) Čunovo – V. Leváre Kočický, Triskal, Krčová; Šuniar

3.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Jakubov Vasilenko, Bohun, Szakáll; Brody

St. dorast III. Liga SD3R – 23. kolo

29.4. 14.00 D. N. Ves – Ružinov Bohun, Kočický, Gosiorovský

30.4. 10.30 Rača – Iskra Petržalka Tanglmayer, Laciňák, Kardelis

30.4. 13.30 PŠC Pezinok – Rohožník Hádek, Szakáll, Valko

30.4. 14.30 MŠK Senec – D. Lužná Budáč, Franek (HP Igram)

30.4. 15.00 Inter „B“ – Šamorín Hamuliakovo Pati Nagy, Sabela (HP UT Stupava)

St. dorast III. Liga SD3R – 24. kolo

2.5. 17.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – Šenkvice Vašš, Gaži, Bláha

2.5. 17.30 (UTOROK) D. Lužná – PŠC Pezinok Piatka, Martiš, Čižmár

2.5. 17.30 (UTOROK) Rohožník – Rača Dujava, Hudy

3.5. 17.45 (STREDA) Ružinov – Inter „B“ Abrman, Vány za ObFZ-m

Ml. dorast III. Liga MD3R – 17. kolo – dohrávka

25.4. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – Iskra Petržalka Malárik, Kalmár

Ml. dorast III. Liga MD3R – 19. kolo

27.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Lamač – Šamorín Hamuliakovo Hajnala, Henček

29.4. 10.30 PŠC Pezinok – Zohor Vašš, Lauer

29.4. 17.00 P. Úľany – Ružinov Hádek, Valko

30.4. 10.00 D. N. Ves – Tomášov Sabela, Pati Nagy

30.4. 10.30 Sv. Jur – Rača Brody, Martiš

30.4. 12.30 MŠK Senec – Iskra Petržalka Franek, Budáč (HP Igram)

30.4. 17.00 Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“ (R), (AR1) za ObFZ-m

Ml. dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

3.5. 16.00 (STREDA) Ružinov – Sv. Jur Vány, Abrman za ObFZ-m

3.5. 17.30 (STREDA) Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves Bočák, Matúš za ObFZ-m (HP Hamuliakovo)

3.5. 17.30 (STREDA) NMŠK 1922 – MŠK Senec Chalka, Vanek za ObFZ-m

3.5. 17.30 (STREDA) Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Hegedüš, Uram za ObFZ-m

3.5. 17.30 (STREDA) P. Úľany – Zohor Dubravec, Blaho za ObFZ-m

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Rača – Lamač Choreň, Franek

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Tomášov – Domino „B“ Hádek, Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) FKP Dúbravka – Domino Parilák, Budáč

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov Brody, Gosiorovský

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Sv. Jur – Šenkvice Hajnala, Sabela

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Rača – Vrakuňa Tanglmayer, Franek

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922 Piatka, Henček (HP Reca)

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Bernolákovo – Iskra Petržalka Valko, Hádek

26.4. 18.00-16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – D. Lužná Ježík, Olša D.

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo

29.4. 9.00-11.00 Rača – FKP Dúbravka Kardelis, Štofik

29.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – D. N. Ves Srna, Szakáll

29.4. 10.00-12.00 D. Lužná – Žolík Malacky Kachnič, Strapek

29.4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Domino Polakovič Ľ., Brody

30.4. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur Triskal, Štofik

30.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – Šenkvice Henček, Gosiorovský

30.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Ružinov Čižmár, Vasilenko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 24. kolo

2.5. 16.00-17.30 (UTOROK) D. N. Ves – MŠK Senec Malárik, Gosiorovský

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Budáč, Sabela

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Ružinov – Iskra Petržalka Vasilenko, Kalmár

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Domino – Bernolákovo Kica, Lalo

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Sv. Jur – Rača Ježík, Olša D.

2.5. 18.00-16.30 (UTOROK) Šenkvice – D. Lužná Valko,Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 25. kolo – predohávka

4.5. 17.00-15.30 D. Lužná – Vrakuňa Štofik, Krčová

I. liga žiačok BFZ – 12. kolo

26.4. 16.00 (STREDA) FCA Petržalka – Slovan Uram (R) za ObFZ-m

I. liga žiačok BFZ – 14. kolo

30.4. 9.00 FCA Petržalka – D. Lužná Slyško za ObFZ-m

30.4. 15.30 Slovan – NMŠK 1922 Stolárik za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 18. kolo

29.4. 9.00 Slovan – FC ŠTK Šamorín Šafárik

29.4. 9.00 D. N. Ves – FCA Petržalka Kurina

29.4. 13.00 NMŠK 1922 – K. Ves Malovec Ri.

29.4. 14.00 FKP Dúbravka – Vrakuňa Malovec Ro.

29.4. 14.30 Domino – D. Lužná Šafárik

30.4. 9.30 Inter – MŠK Senec Pusztai

Prípravka PMB1 – 18. kolo

29.4. 10.00 Slovan „B“ – FC ŠTK Šamorín Šafárik

29.4. 10.30 D. N. Ves – FCA Petržalka Kurina

29.4. 12.00 NMŠK 1922 „B“ – K. Ves Malovec Ri.

29.4. 14.00 FKP Dúbravka – Vrakuňa Ufnár

29.4. 14.30 Domino – D. Lužná Pusztai

30.4. 9.30 Inter – MŠK Senec „B“ Stolárik

Prípravka PMC – 18. kolo

26.4. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Vrakuňa Ufnár

29.4. 11.00 Slovan „C“ – FC ŠTK Šamorín Šafárik

29.4. 12.00 D. N. Ves – FCA Petržalka Kurina

29.4. 11.00 NMŠK 1922 – K. Ves Malovec Ri.

29.4. 15.30 Domino – D. Lužná Pusztai

30.4. 11.00 Inter – MŠK Senec „C“ Stolárik

Prípravka PMA2 – 16. kolo

29.4. 9.00 FA Bratislava – Vajnory Pusztai

29.4. 9.00 FA Lafranconi – Iskra Petržalka Malovec Ro.

29.4. 9.00 K. Ves „B“ – Ivanka p/D Ufnár

29.4. 9.30 FC Malacky – Domino „B“ Rybecký

30.4. 11.00 FK Dúbravka – Hargašova Z. Bystrica (R)

Prípravka PMB2 – 16. kolo

29.4. 10.30 FA Bratislava – Vajnory „B“ Pusztai

29.4. 10.15 FA Lafranconi – Iskra Petržalka Malovec Ro.

29.4. 10.15 K. Ves „B“ – Ivanka p/D Ufnár

29.4. 9.30 FC Malacky „B“ – Domino „B“ (R) za ObFZ -v

30.4. 9.30 FK Dúbravka – Hargašova Z. Bystrica (R)

Prípravka PMA3 – 14. kolo

29.4 9.30 Lamač – Domino „C“ Sopata

30.4. 10.00 FCA Petržalka – Scorpions Štepanovský

30.4. 10.00 Jarovce – FK Mariathal „C“ Lehuta

30.4. 11.00 Čunovo – Rusovce Sopata

Prípravka PRMA 18. kolo

29.4. 11.30 V. Leváre – Borinka Lukeš

29.4. 12.30 Studienka – Láb (R)

29.4. 14.00 Sološnica – Stupava Polák

29.4. 14.30 Závod – Rohožník (R)

29.4. 14.30 Zohor – Jakubov (R)

30.4. 14.30 Lozorno – Kostolište (R)

Prípravka PRPK 20. kolo

29.4. 9.00 PŠC Pezinok – Limbach Klúčik

29.4. 10.30 Báhoň – Vištuk (R)

29.4. 14.30 Grinava – Vinosady (R)

29.4. 14.30 Jablonec – Modra (R)

30.4. 9.00 Sv. Jur – S. Grob Randa

30.4. 9.00 Šenkvice – CFK Pezinok (R)

30.4. 10.30 Častá – Budmerice (R)

Prípravka PRSC – 20. kolo

29.4. 9.30 Šamorín Hamuliakovo –Miloslavov „A“ (R)

29.4. 14.00 Kalinkovo – Rovinka (R)

30.4. 9.00 Tomášov – Kráľová p/S (R)

30.4. 9.30 Most p/B – Ch. Grob (R)

30.4. 10.00 Ivanka p/D – Čataj (R)

30.4. 10.30 Malinovo – Miloslavov „B“ (R)

30.4. 14.30 Danubia H.Šúr – MŠK Senec (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V 19. kolo

28.4. 17.30 (PIATOK) Budmerice – Z.Ves (R), (AR1), (AR2); Marczell (D) za BFZ

29.4. 17.00 Gajary – Zohor Klúčik, Farkaš M., (AR2); Farkaš (D) za BFZ

Dorast SD4V – 23. kolo

30.4. 14.30 V. Leváre – Zohor Srna, Kalmár za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV