Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12.-17.5. 2017 č. 27

Súťaže riadené SFZ

Coca-Cola-Cup – chlapci

16.5. 8.00 (UTOROK) Vašš, Hádek, Franek (HP UT K. Ves)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 26. kolo

14.5. 10.30 Rača – Bernolákovo Hajnala, Martiš, Martiška (AR2) za Dujavu; Darlea

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

13.5. 17.00 Lamač – Viničné Fischer (R) za Kalmára, Gosiorovský (AR1) za Matejovú, Vasilenko; Líška

14.5. 10.30 FCA Petržalka – Kalinkovo Vondryska, Vinklárek, Štipčák za JmKFS; Keller (Nové obsadenie)

14.5. 17.00 Rusovce – Domino Štofik (R) za Čižmára, Hádek, Triskal; Slezák

14.5. 17.00 Borinka – Limbach Valko, Kachnič, Pati Nagy; Ondrušek (D) za Pavlíka R.

St. dorast III. Liga SD3R – 26. kolo

14.5. 10.30 D. Lužná – Rohožník Dujava (R) za Kalmára, Vasilenko

14.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok Vasilenko, Dujava (AR1) za Kalmár (HP Hamuliakovo)

Ml. dorast III. Liga MD3R – 22. kolo

14.5. 10.00 NMŠK 1922 – P. Úľany Bláha

14.5. 13.00 Rača – Domino „B“ Martiš, Martiška, Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo – dohrávka

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky Krčová za Olšu D., Štofik za Lala

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

14.5. 14.00-16.00 Domino – PŠC Pezinok Čižmár za Martišku

Prípravka PMA1 – 20. kolo

12.5. 16.00 (PIATOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Stolárik (R) za Pusztaia (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMB1 – 20.kolo

12.5. 18.00 (PIATOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Stolárik (R) za Pusztaia (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMC – 20. kolo

12.5. 17.00 (PIATOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Stolárik (R) za Pusztaia (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMA2 – 18. kolo

13.5. 9.00 FA Bratislava – N. Dedinka (R) za Kurinu

Prípravka PMB2 – 18. kolo

13.5. 10.30 FA Bratislava – N. Dedinka (R) za Kurinu

Prípravka PMA3 – 16. kolo

14.5. 15.00 Domino „C“ – FCA Petržalka Kurina (R) za Dobroviča (HP Mamateyova)

Prípravka PRMA – 20. kolo

13.5. 14.30 Závod – Láb Chrupka

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 22. kolo

13.5. 17.00 FK Dúbravka – Igram Knopp, Bogdáň, Kramár; Brody (D) za BFZ

14.5. 17.00 Jarovce – Krasňany Kašper, Bočák Jo., Hegedüš; Bóc (D) za SFZ

14.5. 17.00 N. Dedinka – Malinovo Koštrna, Kravárik, Abrman; Ľupták (D) za BFZ

14.5. 17.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka Dúbravec, Uram (AR1) za Knoppa, Rataj; Líška (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 18. kolo

12.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Čataj Ertel, Chalka, Uram; Šuniar (D) BFZ za Blechu

14.5. 17.00 D. N. Ves „B“ – Kaplna Križko, Šusták, Slyško (AR2) za Urama; Lônčík (D) SFZ za Koprlu

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 22. kolo

13.5. 17.00 Z. Ves – Grinava Lomňančík, Kožuch, Ďurčo P.; Lazar (D) za BFZ

13.5. 17.00 Jablonec – Zohor Križko, Abrman, Volek; Blecha za ObFZ-m

14.5. 17.00 Vištuk – P. Mikuláš Kožuch, Toman, Lomňančík; Mydlárik (D) za BFZ

14.5. 17.00 CFK Pezinok – Budmerice Martiška, Matejová, Hajnala; Pinček (D) za BFZ

Seniori VI. liga S5V – 18. kolo

14.5. 17.00 Studienka – FC Malacky „B“ Olša D. (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV