Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.-25.5. 2017 č. 28

Súťaže riadené SFZ

II. LV o udržanie – 26. kolo/8. kolo nadstavby

20.5. 17.00 Poprad – Haniska Ďurčo M., Jankovič, Parilák, Cvengroš; Labanc; Ružbarský

II. LZ o udržanie – 31. kolo/9. kolo nadstavby

20.5. 17.00 Sv. Jur – Martin Dohál, Lieskovský, Vitko, Straka; Dadykin; Richtárik

II. Liga o postup – 32. kolo/10. kolo nadstavby

24.5. 17.00 (STREDA) Sereď – L. Košice Cvengroš, Smolíková, Gaži; Chromý; Lipták; Medveď

St. dorast I. LSD U19 – 23. kolo

20.5. 11.00 Spartak Trnava – Michalovce Mastiš, Pozor, Gaži; Udvardy

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 23. kolo

20.5. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová Martiška, Vašš, Kardelis

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo

17.5. 10.00-12.00 (STREDA) Inter – Slovan Straka, Ruc, Franek

21.5. 10.00-12.00 K. Ves – Senica Kardelis, Kica, Budáč

II. Liga Ženy skupina „A“ – 20. kolo

20.5. 13.00 FK Dúbravka – D.Streda Kica, Fischer

21.5. 17.00 Sv. Jur – D. Lužná Triskal

Coca-Cola-Cup – chlapci

16.5. 8.00 (UTOROK) Vašš, Hádek, Franek (HP UT K. Ves)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 27. kolo

17.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Myjava Bohun, Henček, Kočický (HP UT Stupava)

17.5. 14.30-17.00 (STREDA) Domino – Z. Moravce Tanglmayer, Brody, Martiš

II. Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

20.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Domino Strapek, Vasilenko, Polakovič Ľ.

20.5. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Topoľčany Piatka, Hádek, Valko

21.5. 10.00-12.30 K. Ves – Inter Franek, Triskal, Kočický (HP Stará Bajkalská)

II. Západ SD – MD U19, U17 – 34. kolo

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Domino Choreň, Brody, Kardelis (HP UT Stupava)

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) K. Ves – P. Bystrica Tanglmayer, Ruc, Valko (HP Stará Bajkalská)

24.5. 15.30-18.00 (STREDA) Žolík Malacky – FCA Petržalka Henček, Hudy, Sabela

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo

20.5. 17.00 Vajnory – Rača Pavlíková, Henček, Laciňák; Ľupták

20.5. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná Lauer, Hudy, Martinkovič; Darlea

21.5. 17.00 Rovinka – Inter Straka, Martinkovič, Henček; Príkopa

21.5. 17.00 Rohožník – D. N. Ves Polakovič Ľ., Martiška, Parilák; Keller

21.5. 17.00 Most p/B – Kráľová p/S Tanglmayer, Gaži, Hudy; Lazar

21.5. 17.00 Lozorno – Tomášov Vašš, Martiš, Lauer; Jablonický

21.5. 17.00 Ivanka p/D – Báhoň Ruc, Jankovič (AR1) za SZF, Olša D.; Líška

21.5. 17.00 Bernolákovo – FC Malacky Piatka, Ralbovský, Laciňák; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

20.5. 17.00 Vrakuňa – Závod Sabela, Lalo, Triskal; Mydlárik

20.5. 17.00 Domino – Šenkvice Kočický, Srna, Franek; Truchlý

21.5. 17.00 Čunovo – Jablonové Choreň, Matejová, Budáč; Pinček

21.5. 17.00 Jakubov – S. Grob Fischer, Gosiorovský, Dujava; Pavlík R.

21.5. 17.00 V. Leváre – FCA Petržalka Pati Nagy, Valko, Lalo; Marczell

21.5. 17.00 Kalinkovo – Borinka Vasilenko, Kachnič, Strapek; Beňo

21.5. 17.00 Limbach – Lamač Hádek, Srna, Szakáll; Farkaš

21.5. 17.00 Viničné – Rusovce Bohun, Kica, Kardelis; Šuniar

St. dorast III. Liga SD3R – 27. kolo

20.5. 14.00 D. N. Ves – Šenkvice Tanglmayer, Gosiorovský, Dujava

21.5. 10.30 D. Lužná – Iskra Petržalka Matejová, Kachnič, Strapek

21.5. 10.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo Čižmár, Tanglmayer, Gosiorovský

21.5. 13.30 PŠC Pezinok – Ružinov Sabela, Srna, Szakáll

Ml. dorast III. Liga MD3R – 23. kolo

20.5. 10.30 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo Laciňák, Henček

20.5. 17.00 P. Úľany – Tomášov Pati Nagy, Szakáll

21.5. 10.00 D. N. Ves – Lamač Gaži, Dujava

21.5. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov Martiš, Lauer

21.5. 14.30 Zohor – NMŠK 1922 Lomňančík, Toman za ObFZ-v

21.5. 14.30 MŠK Senec – Rača Križko, Vanek za ObFZ-m (HP Igram)

21.5. 17.00 Domino „B“ – Sv. Jur Franek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo – dohrávky

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka Choreň, Strapek

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) D. Lužná – Domino Valko, Hádek

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky Krčová, Štofik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 27. kolo

20.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – D. N. Ves Franek, Budáč

20.5. 9.00-11.00 Rača – Domino Martinkovič, Lalo

20.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – Žolík Malacky Triskal, Pati Nagy (HP Reca)

20.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – Šenkvice Ruc, Choreň

20.5. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Vrakuňa Srna, Bohun

21.5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Ružinov Lalo, Sabela

21.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Choreň, Ralbovský

I. liga žiačok BFZ – 17. kolo

21.5. 13.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur Šusták (R) za ObFZ-m

21.5. 15.30 Slovan – FCA Petržalka Kurina (R) za ObFZ-m

Družobné stretnutie U15 (HP D. Lužná)

24.5. 11.00 (STREDA) BFZ – JmKFS Hajnala, Hádek, Krčová

Prípravka PMA1 – 25. kolo

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín Uram

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka Šusták

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa Kurina

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec Rataj

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná Křivan

Prípravka PMA1 – 21. kolo

20.5. 9.00 D. N. Ves – FKP Dúbravka Malovec Ro.

20.5. 10.00 D. Lužná – Vrakuňa Malovec Ri.

20.5. 14.00 Rača – Inter Malovec Ro.

21.5. 9.00 K. Ves – Domino Stolárik

21.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec Marczell

21.5. 10.00 FCA Petržalka – Slovan Lehuta

Prípravka PMA1 – 22. kolo – predohrávka

25.5. 16.30 (ŠTVRTOK) Slovan – K. Ves Štepanovský

Prípravka PMB1 – 25. kolo

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín Pusztai

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka Šusták

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter Abrman

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 „B“ – Vrakuňa Kurina

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec „B“ Rataj

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Rača „B“ – D. Lužná Křivan

Prípravka PMB1 – 21. kolo

20.5. 10.30 D. N. Ves – FKP Dúbravka Malovec Ro.

20.5. 11.15 D. Lužná – Vrakuňa Malovec Ri.

21.5. 15.15 Rača „B“ – Inter Malovec Ro. (HP Drieňova)

21.5. 10.15 K. Ves – Domino Stolárik

21.5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec „B“ Marczell

21.5. 11.00 FCA Petržalka – Slovan „B“ Lehuta

Prípravka PMB1 – 22.kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – K. Ves Štepanovský

Prípravka PMC – 25. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín Ertel

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka Šusták

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter Abrman

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa Kurina

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec „C“ Rataj

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná Křivan

Prípravka PMC – 21.kolo

24.5. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – FKP Dúbravka Malovec Ro.

20.5. 11.15 D. Lužná – Vrakuňa Šusták

20.5. 16.30 Rača – Inter Malovec Ro.

21.5. 11.30 K. Ves – Domino Stolárik

21.5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec „C“ Marczell

21.5. 11.00 FCA Petržalka – Slovan „C“ Pusztai

Prípravka PMC – 22. kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – K. Ves Kurina

Prípravka PMA2 – 19. kolo

20.5. 9.00 K. Ves „B“ – FA Lafranconi Kurina

20.5. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“ Pusztai

20.5. 9.00 Vajnory – Hargašova Z. Bystrica Volek

20.5. 9.30 Ivanka p/D – FA Bratislava (R)

21.5. 11.00 FK Dúbravka – N. Dedinka Rataj

Prípravka PMB2 – 19. kolo

20.5. 10.15 K. Ves „B“ – FA Lafranconi Kurina

20.5. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“ Štepanovský

20.5. 10.30 Vajnory „B“ – Hargašova Z. Bystrica Volek

20.5. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava (R)

21.5. 9.30 FK Dúbravka – N. Dedinka Rataj

Prípravka PMA3 – 17. kolo

20.5 11.00 Rusovce – Domino „C“ Lehuta

20.5. 12.00 Scorpions – FK Mariathal „C“ (R) (HP Jarovce)

21.5. 10.00 Jarovce – Čunovo Štepanovský

21.5. 10.00 FCA Petržalka – Lamač Pusztai

Prípravka PRMA – 25. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Závod – Lozorno Lukeš

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Studienka – V. Leváre (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Zohor – Kostolište Kožuch

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Jakubov – Borinka Rybecký

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Láb – Stupava Chrupka

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Vysoká p/M – Rohožník (R)

Prípravka PRMA 21. kolo

20.5. 12.30 Studienka – Lozorno Chrupka

21.5. 9.00 Stupava – Borinka Kožuch

21.5. 9.30 Láb – Sološnica Chrupka

21.5. 10.00 Vysoká p/M – V. Leváre (R)

21.5. 10.00 Rohožník – Kostolište Ďurčo P.

21.5. 12.30 Jakubov – Závod Randa

Prípravka PRPK – 27. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – Sv. Jur (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Častá – Jablonec (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Báhoň – Grinava Olša M.

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) CFK Pezinok – Limbach (R)

23.5. 18.00 (UTOROK) Budmerice – Vinosady Olša M.

16.6. 18.00 (PIATOK) Vištuk – S. Grob (R)

Prípravka PRPK – 23. kolo

20.5. 9.00 CFK Pezinok – Grinava Randa

20.5. 10.00 Vištuk – Šenkvice (R)

20.5. 11.00 Viničné – Jablonec (R)

21.5. 10.00 Budmerice – PŠC Pezinok Olša M.

21.5. 10.00 Modra – Vinosady (R)

21.5. 10.30 Častá – Sv. Jur (R)

21.5. 10.30 Limbach – S. Grob (R)

Prípravka PRSC – 19. kolo

17.5. 18.00 (STREDA) Ivanka p/D – Miloslavov „A“ (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Tomášov (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Ch. Grob (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Danubia H. Šúr – Miloslavov „B“ (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Čataj (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Rovinka – MŠK Senec Randa

8.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Most p/B – Kráľová p/S (R)

Prípravka PRSC – 24. kolo

20.5. 9.30 Kráľová p/S – Danubia H. Šúr (R)

20.5. 9.30 Rovinka – Malinovo Randa

20.5. 9.30 Miloslavov „A“ – Tomášov Marczell

20.5. 11.00 Miloslavov „B“ – Most p/B Marczell

20.5. 14.00 Kalinkovo – Ivanka p/D (R)

21.5. 10.00 Čataj – Bernolákovo (R)

21.5. 13.30 MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci nadstavbová časť (o 1.-6.miesto) – 2. kolo

21.5. 15.00 Ivanka p/D – Domino „B“ Olša D. (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 27. kolo

21.5. 14.30 V. Leváre – Borinka Lalo, Valko


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV