Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.5.-1.6. 2017 č. 29

Súťaže riadené SFZ

II. Liga o postup – 32. kolo/11. kolo nadstavby

28.5. 17.00 VSS Košice – Sereď Šuniar, Galo, Jankovič, Ruc; Budáč; Pastorek

II. LV o udržanie – 26. kolo/9. kolo nadstavby

27.5. 17.00 Haniska – Lipany Perašin, Hrmo, Lauer, Čiernik; Eperješi; Mriglot

28.5. 17.00 R. Sobota – Poprad Chromý, Borsányi, Martinkovič; Ďurčo M.; Vaľko; Bacsa

St. dorast I. LSD U19 – 24. kolo

27.5. 11.00 Senica – Žilina Cvengroš, Vician, Martinkovič; Likavský

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo – dohrávka

31.5. 14.30-16.30 (STREDA) Slovan – FC Nitra Vašš, Ruc, Gaži

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 24. kolo

27.5. 10.00-12.00 FCA Petržalka – D. Streda Kočický, Triskal, Budáč

27.5. 10.00-12.00 Slovan – Myjava Fischer, Brody, Szakáll

II. Liga Ženy skupina „A“ – 21. kolo

27.5. 13.00 FK Dúbravka – Vrakuňa Krčová, Dujava

27.5. 14.00 D. Lužná – Bodíky Valko, Strapek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 34. kolo

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Domino Choreň, Brody, Strapek (HP UT Stupava)

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) K. Ves – P. Bystrica Tanglmayer, Ruc, Valko (HP Stará Bajkalská)

24.5. 15.30-18.00 (STREDA) Žolík Malacky – FCA Petržalka Henček, Hudy, Sabela

II. Západ SD – MD U19, U17 – 29. kolo

27.5. 10.00-12.30 Domino – Myjava Štofik, Hádek, Gosiorovský

27.5. 10.00-12.30 Inter – L. Trnava Vasilenko, Šrna, Čižmár (HP UT Stupava)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 25. kolo

28.5. 16.30 Moravský Krumlov – Novosedly Hajnala, Polakovič Ľ., Kica; Páchnik

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Semifinále

24.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – D. N. Ves Piatka, Laciňák, Štofik; Truchlý

24.5. 17.30 (STREDA) CFK Pezinok – Báhoň Hajnala, Martiš, Lalo; Lazar

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 28. kolo

27.5. 17.00 Inter – PŠC Pezinok Parilák, Polakovič Ľ., Gaži; Hájek (HP UT Stupava)

27.5. 17.00 D. Lužná – Bernolákovo Henček, Ruc, Martiš; Líška

27.5. 17.00 FC Malacky – Vajnory Hovorka, Tunka, Procházka D. za JmKFS; Richtárik

27.5. 17.00 Rača – Ivanka p/D Hudy, Smolíková (AR1) za SFZ, Vašš; Príkopa

27.5. 17.00 Báhoň – Lozorno Tanglmayer, Straka, Laciňák; Ľupták

27.5. 17.00 Tomášov – Most p/B Malárik, Ježík, Olša D.; Ondrušek

27.5. 17.00 Kráľová p/S – Rohožník Martiška, Borsányi (AR1) za SFZ, Hajnala; Pinček

27.5. 17.00 D. N. Ves – Rovinka Cvengroš, Vician (AR1) za SFZ, Martinkovič; Darlea

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 28. kolo

27.5. 17.00 Lamač – Kalinkovo Bohun, Kardelis, Sabela; Banič

28.5. 17.00 Jablonové – Domino Valko, Triskal, Gosiorovský; Farkaš

28.5. 17.00 Šenkvice – Viničné Pati Nagy, Choreň, Matejová; Pavlík R.

28.5. 17.00 Rusovce – Limbach Lalo, Krčová, Strapek; Marczell

28.5. 17.00 Borinka – V. Leváre Štofik, Fischer, Dujava; Šuniar

28.5. 17.00 FCA Petržalka – Jakubov Srna, Vasilenko, Szakáll; Mydlárik

28.5. 17.00 S. Grob – Vrakuňa Kočický, Ralbovský, Kachnič; Brody

28.5. 17.00 Závod – Čunovo Brody, Franek, Budáč; Slezák

St. dorast III. Liga SD3R – 28. kolo

27.5. 9.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec Choreň, Hajnala, Krčová

27.5. 10.30 Iskra Petržalka – D. N. Ves Vašš, Straka, Laciňák

28.5. 9.30 Ružinov – Rača Vašš, Martiška, Parilák

28.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Rohožník Lauer, Gaži

28.5. 14.30 Šenkvice – Inter „B“ Matejová, Choreň, Pati Nagy

Ml. dorast III. Liga MD3R – 24. kolo

27.5. 14.00 Sv. Jur – MŠK Senec Lalo

27.5. 14.30 Tomášov – Zohor Ježík

27.5. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – P. Úľany Choreň

28.5. 10.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka Bohun, Martiš

28.5. 10.45 Lamač – Domino „B“ Laciňák, Malárik

28.5. 11.30 Ružinov – D. N. Ves Parilák, Martiška

28.5. 13.00 Rača – PŠC Pezinok Tanglmayer, Kardelis

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 28. kolo

27.5. 9.00-11.00 Šenkvice – MŠK Senec Lalo, Olša D.

27.5. 9.30-11.30 Ružinov – Rača Kardelis, Sabela

27.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Gaži, Kalmár

27.5. 10.00-12.00 D. Lužná – Iskra Petržalka Valko, Strapek

28.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – Bernolákovo Henček, Čižmár

28.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok Dujava, Hudy

28.5. 14.00-16.00 Domino – Sv. Jur Sabela, Kalmár

I. liga žiačok BFZ – 18. kolo

28.5. 9.00 FCA Petržalka – NMŠK 1922 Lehuta (R) za ObFZ-m

28.5. 11.00 Sv. Jur – D. Lužná Kravárik (R) za ObFZ-m

Družobné stretnutie U15 (HP D. Lužná)

24.5. 11.00 (STREDA) BFZ – JmKFS Straka, Hádek, Krčová

Prípravka PMA1 – 24. kolo – predohrávka

24.5. 16.00 (STREDA) Inter – NMŠK (R) (HP Ekonóm)

Prípravka PMA1 – 22. kolo

25.5. 16.30 (ŠTVRTOK) Slovan – K. Ves Štepanovský

27.5. 9.00 MŠK Senec – D. Lužná Marczell

27.5. 10.15 Vrakuňa – Rača Kurina

27.5. 14.00 FKP Dúbravka – FC ŠTK Šamorín Ufnár

27.5. 14.30 Domino – NMŠK 1922 Malovec Ro.

28.5. 9.30 Inter – FCA Petržalka Stolárik

Prípravka PMA1 – 26. kolo

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FCA Petržalka (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) FC ŠTK Šamorín – K. Ves (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – NMŠK 1922 (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. N. Ves (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Slovan – Domino (R)

Prípravka PMA1 – 23. kolo – predohrávka

30.5. 18.30 (UTOROK) K. Ves – Inter Vanek

Prípravka PMB1 – 21. kolo – dohrávka

25.5. 17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – FKP Dúbravka Malovec Ro.

Prípravka PMB1 – 24.kolo – predohrávka

24.5. 17.00 (STREDA) Inter – NMŠK (R) (HP Ekonóm)

Prípravka PMB1 – 22. kolo

25.5. 16.30 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – K. Ves Štepanovský

27.5. 10.30 MŠK Senec „B“ – D. Lužná Marczell

27.5. 11.30 Vrakuňa – Rača „B“ Kurina

27.5. 14.00 FKP Dúbravka – FC ŠTK Šamorín Šafárik

27.5. 14.30 Domino – NMŠK 1922 „B“ Slyško

28.5. 9.30 Inter – FCA Petržalka Dobrovič

Prípravka PMB1 – 26. kolo

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača „B“ (R)

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FCA Petržalka (R)

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) FC ŠTK Šamorín – K. Ves (R)

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec „B“ – NMŠK 1922 „B“ (R)

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. N. Ves (R)

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – Domino (R)

Prípravka PMB1 – 23. kolo – predohrávka

30.5. 17.00 (UTOROK) K. Ves – Inter Vanek

Prípravka PMC – 21. kolo – dohrávka

24.5. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – FKP Dúbravka Malovec Ro.

Prípravka PMC – 24.kolo – predohrávka

24.5. 18.00 (STREDA) Inter – NMŠK (R) (HP Ekonóm)

Prípravka PMC – 22. kolo

25.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – K. Ves Kurina

27.5. 12.00 MŠK Senec „C“ – D. Lužná Marczell

27.5. 9.00 Vrakuňa – Rača Kurina

27.5. 15.30 FKP Dúbravka – FC ŠTKŠamorín Ufnár

27.5. 15.30 Domino – NMŠK 1922 Slyško

28.5. 11.00 Inter – FCA Petržalka Stolárik

Prípravka PMC – 26. kolo

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača (R)

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FCA Petržalka (R)

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) FC ŠTK Šamorín – K. Ves (R)

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec „C“ – NMŠK 1922 (R)

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. N. Ves (R)

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – Domino (R)

Prípravka PMC – 23. kolo – predohrávka

30.5. 15.30 (UTOROK) K. Ves – Inter Vanek

Prípravka PMA2 – 20. kolo

27.5. 9.00 FC Malacky – Vajnory (R) za ObFZ-v

27.5. 9.00 FA Bratislava – K. Ves „B“ (R)

28.5. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka Sopata

28.5. 11.00 FK Dúbravka – Ivanka p/D Šusták

29.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – N. Dedinka Stolárik

Prípravka PMB2 – 20. kolo

27.5. 9.00 FC Malacky „B“ – Vajnory „B“ (R) za ObFZ-v

27.5. 10.30 FA Bratislava – K. Ves „B“ (R)

28.5. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka Sopata

28.5. 9.30 FK Dúbravka – Ivanka p/D Šusták

29.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – N. Dedinka Štepanovský

Prípravka PMA3 – 19. kolo

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – Čunovo Uram

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Rusovce – Jarovce Kurina

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Scorpions – Lamač Stolárik (HP Jarovce)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Mariathal „C“ – Domino „C“ Ťažký

Prípravka PMA3 – 18. kolo

28.5. 10.00 Jarovce – FCA Petržalka (R)

28.5. 11.00 Čunovo – FK Mariathal „C“ (R)

28.5. 15.00 Domino „C“ – Scorpions Malovec Ri.

30.5. 17.00 (UTOROK) Lamač – Rusovce Šafárik (Zmena dňa)

Prípravka PRMA – 16. kolo – dohrávka

25.5. 16.30 ŠTVRTOK) Stupava – Závod (R)

Prípravka PRMA – 22. kolo

27.5. 10.30 Kostolište – Vysoká p/M Kožuch

27.5. 11.30 V. Leváre – Láb Lukeš

27.5. 14.00 Sološnica – Jakubov Randa

27.5. 14.30 Závod – Zohor (R)

27.5. 15.00 Lozorno – Stupava (R)

28.5. 10.30 Borinka – Rohožník Toman (HP UT Stupava)

Prípravka PRPK – 28. kolo – predohrávka

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Cajla Tahotný

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Limbach – Viničné Klúčik

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Vinosady – Vištuk Olša M.

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) S. Grob – Báhoň (R)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Grinava – Častá (R)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Šenkvice (R)

30.5. 18.00 (UTOROK) Modra – Budmerice Klúčik

Prípravka PRPK – 24. kolo

27.5. 9.00 Sv. Jur – Modra (R)

27.5. 9.00 PŠC Pezinok – Vištuk Klúčik

27.5. 10.00 S. Grob – CFK Pezinok Tahotný

27.5. 14.30 Jablonec – Budmerice (R)

28.5. 9.00 Šenkvice – Báhoň Olša M.

28.5. 14.30 Grinava – Viničné (R)

30.5. 17.30 (UTOROK) Vinosady – Limbach (R)

Prípravka PRSC – 25. kolo – predohrávka

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Most p/B – Čataj Randa

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – MŠK Senec (R)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Rovinka (R)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D „B“ – Danubia H. Šúr Marczell

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Ch. Grob – Miloslavov „A“ (R)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Malinovo – Kalinkovo (R)

25.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Tomášov – Miloslavov „B“ (R)

Prípravka PRSC – 26. kolo

27.5. 9.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D „B“ R

27.5. 9.30 Rovinka – Bernolákovo (R)

27.5. 11.00 Miloslavov „B“ – Ch. Grob (R)

27.5. 14.00 Kalinkovo – Šamorín Hamuliakovo (R)

28.5. 10.00 Čataj – Tomášov (R)

28.5. 13.30 MŠK Senec – Most p/B Randa

28.5. 14.30 Danubia H. Šúr – Malinovo (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 17. kolo – dohrávka

26.5. 17.30 (PIATOK) Rovinka – Bernolákovo Koštrna, Hajnala (AR1) za BFZ, Uram


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV