MORAVIA DANUBIA CUP 2017 aj s účasťou výberu BFZ U15

Spolupráca BFZ a JmKFS je na veľmi dobrej úrovni, čoho dôkazom je aj 2.ročník medzinárodného futbalového turnaja MORAVIA DANUBIA CUP 2017, ktorý sa uskutoční v dňoch 25-27.9.2017 a jeho dejiskom bude Brno. 1.ročník tohto turnaja sa uskutočnil v minulom roku na území BFZ v kategórii U17.Po dohode vedení BFZ a JmKFS sa kategória zmenila na U15. Turnaja sa zúčastní 6 výberov, okrem výberov BFZ a JmKFS aj výbery Belehradu, Zagrebu, Györu a ZsFZ. Zajtra sa odohrajú stretnutia v skupinách a v stredu o konečné umiestnenie. Výprava výberu BFZ naberie smer BRno po dnešnom popoludnajšom tréningu.Tréneri výberu BFZ Ľubomír Kordanič a Maroš Skovajsa nominovali týchto 18 hráčov

1

Filip Novakov „GK“

ŠK Slovan Bratislava

2

Richard Lichner

FKM Karlova Ves

3

Marek Mydla

ŠK Slovan Bratislava

4

Filip Zámečník

ŠK Slovan Bratislava

5

Matúš Koseček

FKM Karlova Ves

6

Timotej Murcko

ŠK Slovan Bratislava

7

Lukáš Sečanský

ŠK Slovan Bratislava

8

Matej Nemec

FK Inter Bratislava

9

Peter Dornai

FK Inter Bratislava

10

Jakub Ján Kazimír

ŠK Slovan Bratislava

11

Róbert Szitás

FC Petržalka

12

Peter Krútil „GK“

FKM Karlova Ves

13

Jakub Hudec

ŠK Slovan Bratislava

14

Matej Kostúr

SDM Domino BA

15

Matúš Pružinec

SDM Domino BA

16

David Džavoronok

ŠK Slovan Bratislava

17

Viktor Sliacky

ŠK Slovan Bratislava

18

Matúš Tobias Vician

ŠK Slovan Bratislava

Tréner

Ľubomír KORDANIČ

UEFA A

Asistent trénera

Maroš SKOVAJSA

UEFA A

Vedúci družstva

Alexander TELEKY

Program turnaja

A skupina – Utorok 26.9.2017

9:00  JmKFS – Belehrad ( ihrisko Moravská Slávia Brno)

11:00  JmKFS – ZsFZ   ( ihrisko Moravská Slávia Brno)

16:00  Belehrad – ZsFZ  ( Ihrisko TJ Tatran Brno – Bohunice)

B skupina – Utorok 26.9.2017

26.9.2017 9:00  Výber BFZ – Györ

26.9.2017 11:00  Výber BFZ – Zagreb

26.9.2017  16:00 Györ – Zagreb

Streda 27.9.2017

9:00  Stretnutie o 5-6.miesto ( Ihrisko Moravská Slávia Brno)

9:00 Stretnutie o 3-4.miesto ( Ihrisko TJ Tatran Brno – Bohunice)

11:00 Finále ( Ihrisko TJ Tatran Brno – Bohunice)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV