Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.-25.10. 2017 č. 13

Súťaže riadené SFZ

II. Liga Ženy skupina „A“– 11. kolo

21.10. 14.00 FK Dúbravka – Vrakuňa Hegedüs, Kašper

21.10. 15.00 D. Lužná – N. Zámky Krčová, Hádek

21.10. 15.00 Sv. Jur – FC Petržalka Volek, Budáč

St. dorast LSD – U19 – 3. kolo – dohrávka

17.10. 13.00 (UTOROK) Slovan – Podbrezová Marsal, Parilák, Lauer; Likavský

St. dorast LSD – U19 – 12. kolo

21.10. 11.00 AS Trenčín – Ružomberok Ďurčo M., Parilák, Lauer; Sluk

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 12. kolo

21.10. 11.00-13.15 Slovan – Spartak Trnava Hajnala, Martiš, Valko

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo

21.10. 10.00-12.00 Inter – Skalica Tanglmayer, Vašš, Laciňák (HP FKP Dúbravka)

22.10. 10.00-12.00 K. Ves – Senica Fischer, Budáč, Kašper (HP FKP Dúbravka)

22.10. 14.00-16.00 FC Petržalka – FC Nitra Piatka, Kardelis, Henček

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 11. kolo

21.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – Topoľčany Polakovič Ľ., Klúčik, Triskal

22.10. 10.00-12.30 D. N. Ves – Gabčíkovo Bláha, Strapek, Gosiorovský

22.10. 10.00-12.30 K. Ves – N. Zámky Vasilenko, Valko, Volek (HP UT Pasienky)

I. Liga žiačok – 9. kolo – dohrávka

18.10. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Senica Krčová

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor

21.10. 14.30 Bohunice – Moravská Slávie Brno Bláha, Štofik, Strapek; Farbula

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 13. kolo

21.10. 15.00 D. N. Ves – Rovinka Paulík, Mach, Pátek za JmkFS; Páchnik

22.10. 10.30 FC Petržalka – PŠC Pezinok Henček, Piatka, Kardelis; Príkopa

22.10. 15.00 Most p/B – Vajnory Choreň, Tománek, Hudy; Líška

22.10. 15.00 Bernolákovo – Sv. Jur Malárik, Polakovič Ľ., Matejová; Truchlý

22.10. 15.00 Rohožník – Slovan „B“ Parilák, Martinkovič, Lauer; Schmidt

22.10. 15.00 Báhoň – Ivanka p/D Pavlíková, Tanglmayer, Laciňák; Darlea

22.10. 15.00 D. Lužná – Tomášov Ruc, Vašš, Dujava; Ľupták

22.10. 15.00 Lozorno – Rača Hajnala, Martiš, Olša D.; Beňo

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 13. kolo

22.10. 15.00 Kráľová p/S – Vrakuňa Bohun, Farkaš, Krčová; Pavlík R.

22.10. 15.00 V. Leváre – Kalinkovo Čižmár, Lalo, Samko; Mydlárik

22.10. 15.00 K. Ves – Čunovo Lomňančík, Srna, Sabela; Hájek (HP Zohor)

22.10. 15.00 FC Malacky – Viničné Hádek, Triskal, Kožuch; Lazar

22.10. 15.00 Limbach – Lamač Kočický, Hegedüs, Hrazdira; Keller

22.10. 15.00 Jakubov – CFK Pezinok Kašper, Fischer, Budáč; Marczell

22.10. 15.00 Rusovce – Domino Pati Nagy, Kachnič, Kramár; Brody

22.10. 15.00 S. Grob – Závod Kalmár, Jankovič (AR1) za SFZ, Szakáll; Pinček

St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo

21.10. 12.30 Rohožník – Iskra Petržalka Tománek, Lomňančík, Kožuch

21.10. 12.30 Šenkvice – Šamorín Hamuliakovo Lalo, Farkaš

22.10. 10.00 Inter „B“ – Ružinov Hudy, Malárik, Dujava (HP UT Stupava)

22.10. 10.30 Rača – PŠC Pezinok Matejová, Polakovič Ľ., Kramár

22.10. 12.00 D. Lužná – Ivanka p/D Dujava, Ruc

22.10. 12.30 MŠK Senec – Zohor Kakaščík (R) za ObFZ-m, Gajdošík (AR1) za ObFZ-m (HP Igram)

22.10. 15.00 Domino – NMŠK 1922 Straka M. (R) za ObFZ-m, Stolárik (AR1) za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 11. kolo

22.10. 10.00 Lozorno – FC Petržalka „B“ Tománek

22.10. 12.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Srna, Sabela

22.10. 13.30 Domino „B“ – Žolík Malacky „B“ Stolárik (R) za ObFZ-m, Straka M. (AR1) za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 12. kolo

25.10. 16.00 (STREDA) FC Petržalka „B“ – FKP Dúbravka Kašper, Volek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 12. kolo

21.10. 13.30 Ružinov – P. Úľany Pati Nagy, Samko

21.10. 15.00 Vrakuňa – Rača Kardelis, Choreň

22.10. 10.30 MŠK Senec – PŠC Pezinok Gajdošík (R) za ObFZ-m, Kakaščík (AR1) za ObFZ-m (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 11. kolo

21.10. 9.30-11.30 Rača – Vrakuňa Vasilenko, Gosiorovský

21.10. 10.00-12.00 D. Lužná – MŠK Senec Krčová, Hádek

21.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Sabela, Kramár

21.10. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – FKP Dúbravka Knopp za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m

22.10. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Šenkvice Olša D., Lalo

22.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Sv. Jur Hudy, Kožuch

22.10. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Bernolákovo Vašš

Prípravka PMA1 – 8. kolo

21.10. 8.45 Ivanka p/D – FC Malacky Marczell

21.10. 9.00 PŠC Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

21.10. 9.00 FA Lafranconi – Rača Stolárik

22.10. 9.00 FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

22.10. 10.30 MŠK Senec – CFK Pezinok (R)

22.10. 13.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa (R)

Prípravka PMB1 – 3. kolo – dohrávka

17.10. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Samorín (R)

Prípravka PMB1 – 8. kolo

21.10. 9.45 Ivanka p/D – FC Malacky Marczell

21.10. 10.00 PŠC Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

21.10. 10.15 FA Lafranconi – Rača Stolárik

22.10. 10.00 FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

22.10. 12.00 MŠK Senec – CFK Pezinok (R)

22.10. 12.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa (R)

Prípravka PMC1 – 8. kolo

21.10.´10.15 D. N. Ves – D. Lužná (R)

21.10. 10.45 Ivanka p/D – FC Malacky Marczell

21.10. 11.00 PŠC Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

21.10. 11.30 FA Lafranconi – Rača Stolárik

22.10. 11.00 FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

22.10. 13.00 MŠK Senec – CFK Pezinok (R)

22.10. 11.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa (R)

Prípravka PMA2 – 7. kolo

16.10. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Vajnory Šafárik

Prípravka PMA2 – 8. kolo

21.10. 9.00 Vajnory – Inter „B“ Ufnár

21.10. 9.00 Iskra Petržalka – Z. Bystrica Rataj

21.10. 9.30 Miloslavov – FK Dúbravka (R)

21.10. 10.00 NMŠK 1922 „B“ – Domino „B“ Štepanovský

Prípravka PMB2 – 7. kolo

16.10. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Vajnory „B“ Šafárik

Prípravka PMB2 – 8. kolo

21.10. 10.30 Vajnory „B“ – Inter „B“ Ufnár

21.10. 9.00 Iskra Petržalka – Z. Bystrica (R)

21.10. 11.00 Miloslavov – FK Dúbravka (R)

21.10. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – Domino „B“ Štepanovský

Prípravka PMC2 – 8. kolo

22.10. 10.30 Stupava –Scorpions (R) za ObFZ-v

22.10. 11.00 Závod – Báhoň (R) za ObFZ-v

22.10. 11.00 Malinovo – Kalinkovo (R)

26.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Bernolákovo (R)

Prípravka PMA3 – 8.kolo

19.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – FK Mariathal (R)

21.10. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B“ – FC Petržalka „B“ (R)

21.10. 9.30 Lamač – Čunovo Šafárik

22.10. 10.00 Jarovce – Domino „C“ Křivan

22.10. 10.00 Rusovce – Scorpions (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 9. kolo

22.10. 12.30 Kráľová p/S – CFK Pezinok Krčová (R) za BFZ, Farkaš (AR1) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV