Výsledky 3. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2017/2018 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi  3. kola v kategórii ml. a st. žiakov.

 

Výsledky 3. kola  Zimnej halovej ligy starších a mladších žiakov BFZ – O Pohár predsedu BSK. 

Mladší žiaci (telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava – Rača)

A-skupina – 3. kolo: PFA Šamorín – FK Rača 5:0, Orosz 2, Hudec, Seregi, Hreščák. TJ Malinovo – FK Blatné 4:6, Palaj a Kulacs po 2 – Struhárik 4, Varga 2. Iskra Petržalka – TJ Čunovo 3:0, Fusek, Kováčik, Jehlár.

  1. Šamorín     3          3          0          0          14:7     9
  2. FK Rača     3          2          0          1          12:8     6
  3. I. Petržalka 3          1          1          1          8:6       4
  4. FK Blatné   3          1          1          1          12:11   4
  5. Malinovo    3          1          0          2          11:10   3
  6. Čunovo      3          0          0          3          0:15     0

Poradie strelcov: 5 – Varga (Blatné), 4 – Mikuš (Rača), Orosz (Šamorín), Palaj (Malinovo), Struhárik (Blatné), 3 – Knap (Rača), Seregi, Hreščák (Šamorín), Kulacs (Malinovo), 2 – Mikuš, Režný (Rača), Fukas (Blatné), Kulacs (I. Petržalka), 1 – Almáši, Buzaši, Steiner  (Rača), Zeman, Kováčik, Heteš, Fusek, Kováčik, Jehlár (I. Petržalka), Bugár, Jenčuš, Válent, Hudec (Šamorín), Marko, Horváth, Baka, Boháčik (Malinovo), Milošovič (Blatné).

B-skupina – 3. kolo: NMŠK 1922 B – MFK Záh. Bystrica 2:6, Farkaš, Krošlák – Ďurica 4, Lenčeš 2. FKP Dúbravka A – FC Modra 1:2, Škereň – E. Tóthová 2. OŠK D. Lužná – MŠK Senec 2:5, Minarovič, Plátek – Krochmaľ 2, Žákovič, Košalko, Penziviater.

  1. Záh. Bystrica    3          3          0          0          27:8     9
  2. FC Modra         3          2          0          1          13:5     6
  3. MŠK Senec      3          2          0          1          8:7       6
  4. FKP A               3          1          0          2          9:10     3
  5. NMŠK 1922 B  3          1          0          2          6:15     3
  6. D. Lužná          3          0          0          3          3:21     0

Poradie strelcov: 8 – Druzhkov (Z. Bystrica), 7 – Ďurica (Z. Bystrica), 5 – E. Tóthová (Modra), 4 – Tichý (Modra), Škereň (FKP A), 3 –Piaček (Z. Bystrica), 2 – Broš, Lenčeš (Z. Bystrica), Krupec (NMŠK B), Pachinger (Modra), Plátek (D. Lužná), Krochmaľ, Penziviater(Senec), 1 – Žákovič, Košalko, Izsák, Tondra (Senec), Ivak, Heger, Konečný, Hegde, Brenčič (FKP A), Hason, Lauermann, Farkaš, Krošlák (NMŠK B), Urbanovský, Vyskočil (Modra), Vojčík, Prokop, Pastva, Bartošová, Jánošík (Z. Bystrica), Minarovič (D. Lužná).

C-skupina – 3. kolo: ŠK Vrakuňa – FC Lamač 1:1, Čerňanský – Polák. ŠK Svätý Jur – ŠK Šenkvice 3:6, Gabura, Cedulová, Tordaji – Š. Polakovič a Bilčík po 2, L. Polakovič, Peško. MŠK Kráľová p/S. – FKP Dúbravka B 4:2, Črep a Králik po 2 – Hurban 2.

  1. ŠK Šenkvice           3          3          0          0          15:4     9
  2. ŠK Vrakuňa            3          1          1          1          9:6       4
  3. FK Lamač               3          1          1          1          5:7       4
  4. ŠK Svätý Jur          3          1          0          2          14:8     3
  5. FKP Dúbravka B    3          1          0          2          5:12     3
  6. MŠK Kráľová p/S.  3          1          0          2          5:16     3

Poradie strelcov: 7 – Bilčík (Šenkvice), 5 – Gabura (Sv. Jur), 4 – Čerňanský (Vrakuňa), 3 – Czinege (Sv. Jur), Š. Polakovič (Šenkvice), 2 –Damborský, Šipoš (Vrakuňa), Hargaš, Cedulová (Sv. Jur), Polák, Kováč (Lamač), Váňa, Hurban (FKP B), Jurka, Peško (Šenkvice), Črep, Králik (Kráľová), 1 – Sopko (Vrakuňa), Jurášek (FKP B), L. Polakovič  (Šenkvice), Janvars (Lamač), Sabo, Tordaji (Sv. Jur), Čepel (Kráľová).

D-skupina – 3. kolo: Slovan Ivanka p/D. – ŠK Žolík Malacky 4:2, Podmanický, Šaulič, Svoboda, Horváth – Hoffer, Šauša. NMŠK 1922 A – FK Sološnica 11:3, Jakabovič a Mády po 4, Kočíšek 2, Šiška – Frühauf 2, Mazúr. MFK Rusovce – FK Vajnory 2:4, Belovič, Krupan – J. Kemeník, Filip, P. Páll, Tranžíková.

  1. Ivanka pri Dunaji   3          3          0          0          20:4     9
  2. ŠK Žolík Malacky  3          2          0          1          19:5     6
  3. NMŠK 1922 A       3          2          0          1          19:9     6
  4. MFK Rusovce       3          1          0          2          9:16     3
  5. FK Vajnory            3          1          0          2          7:16     3
  6. FK v Sološnici       3          0          0          3          6:30     0

Poradie strelcov: 7 – Mády (NMŠK A), 6 – Šaulič (Ivanka), 5 – Svoboda (Ivanka), Frühauf (Sološnica), 4 – Hoffer (Žolík), Jakabovič (NMŠK A), 3 – Švarc (Žolík), Mikuláš (Ivanka), 2 – Studený, Novák, Zatkovský, Šauša  (Žolík), Štepanovský, Kočíšek (NMŠK A), Katrenčík, Tranžíková (Vajnory), Zobok, Kleinert, Belovič (Rusovce), Horváth (Ivanka), 1 – Šimek, Halámek, Mikulecký (Žolík), Herceg, Demjén, Procházka, Šiška (NMŠK A), J. Kemeník, Filip, P. Páll  (Vajnory), Petrovský, Roller, Kadnár, Podmanický (Ivanka), Černý, Hubay, Krupan (Rusovce), Mazúr (Sološnica).

Stretnutia rozhodovali Martin Křiván a Jozef Ertel.

Program 4. kola – 13. 1. 2018 – sobota: 8.30 FKP Dúbravka A – OŠK D. Lužná, 9.15 MŠK Senec – NMŠK 1922 B, 10.00 FC Modra – MFK Záh. Bystrica, 10.45 FC Lamač – FKP Dúbravka B, 11.30 ŠK Šenkvice – MŠK Kráľová p/S.,  12.15 ŠK Vrakuňa – ŠK Svätý Jur, 13.00 FK Sološnica – FK Vajnory, 13.45 Žolík Malacky – MFK Rusovce, 14.30  NMŠK 1922 A – Ivanka p/D., 15.15 TJ Čunovo – FK Blatné, 16.00 FK Rača – TJ Malinovo, 16.45 Iskra Petržalka – PFA Šamorín.

Starší žiaci – (hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina, Bratislava)

A-skupina – 3. kolo: Iskra Petržalka – SFC Kalinkovo 2:14, Košík 2 – M. Plavník 5, Blanarovič 3, J. Plavník a Bognár po 2, Hrdličková, Vittek. Lok. D. N. Ves – TJ Jarovce 5:3, Fecske a V. Šimeček po 2, S. Šimeček – Rybár 2, Hataš. ŠK Šenkvice – FK Rača 6:2, Hájnik 4, Šoka, Tokár – Baganec, Fajkus. FKP Dúbravka B – ŠK N. Dedinka 9:0, Ivák 4, Pokorný a Hudec po 2, Zaťovič.

  1. Kalinkovo    3          3          0          0          32:10   9
  2. Šenkvice      3          2          0          1          17:10   6
  3. D. N. Ves     3          2          0          1          12:12   6
  4. I. Petržalka 3          2          0          1          10:19   6
  5. FKP B          3          1          0          2          14:14   3
  6. Rača             3          1          0          2          7:11     3
  7. N. Dedinka  3          1          0          2          9:19     3
  8. Jarovce       3          0          0          3          8:14     0

Poradie strelcov: 11 – M. Plavnik (Kalinkovo), 9 – Hájnik (Šenkvice), 7 – Bognár (Kalinkovo), 6 – Hlpka (I. Petržalka), 5 – Ivák (ŠKP B), 4 –Blanarovič (Kalinkovo), Fecske (D. N. Ves), Rybár  (Jarovce), 3 – Konečný (N. Dedinka), Hrdličková (Kalinkovo), Šoka (Šenkvice), Pokorný, Hudec (FKP B), 2 – Hanzel, S. Šimeček, V. Šimeček (D. N. Ves), Mečár, Kajoš (N. Dedinka), Poláček, Tokár (Šenkvice), Kovács(FKP B), Košík (I. Petržalka), J. Plavník (Kalinkovo), 1 – Hronský, Darovec, Luchan, Vlčák, Taufer, Baganec, Fajkus (Rača), Purdek, Škrinár, Tomas, Hataš (Jarovce), Szabo, Vadovič (N. Dedinka), Juranová (Šenkvice), Duducz, Lichner, Füle, Vittek (Kalinkovo), Zaťovič (FKP B), Gajdoš, Csiba (I. Petržalka), Birvoň, Hoffer (D. N. Ves).        

B skupina – 3. kolo: ŠK Žolík Malacky – FKP Dúbravka A 5:3, Kuma 2, Ďurica, Repaský, Šegeda – Bernhauer, Kovács, Mozola. Slovan Ivanka p/D. – FC Lamač 3:0, L. Štefkovič, Petrovský, Molnár. OFK  D. Lužná – MFK Rusovce 3:2, Masarik, Krč, Domian – Králik 2.

  1. Žolík Malacky        3          3          0          0          25:6     9
  2. Ivanka p/D.            3          2          1          0          10:6     7
  3. FKP Dúbravka A   3          2          0          1          22:8     6
  4. Vrakuňa                  3          2          0          1          24:12   6
  5. D. Lužná                  3          2          0          1          16:9     6
  6. Rusovce                   3          0          1          2          6:11     1
  7. Lamač                     3          0          0          3          3:27     0
  8. Most p/B.               3          0          0          3          8:35     0

Poradie strelcov: 8 –  Kovács (FKP A), 7 – Ďurica (Žolík), Krč (D. Lužná), 6 – Rigo (Vrakuňa), Repaský (Žolík), 5 – K. Bertók (Vrakuňa), Kuma (Žolík), 4 – Mesároš (Vrakuňa), Bernhauer, Mozola (FKP A), Domian (D. Lužná), 3 – Turza (FKP A), Farkaš (Most), Chudada (Ivanka), 2 – Murgáč, Králik (Rusovce), Sojka (FKP A), Paracka, Herzán, Daniel (Vrakuňa), Paulovič (Most), Redenkovič, Michalovič (Žolík), Molnár (Ivanka), 1 – Drgon (FKP A), Drličiak, Quevedo, Sirkovský (Vrakuňa), Šimovčík, Šafárik, Kéry (Lamač), Volek, M. Štefkovič, Nagy, L. Štefkovič, Petrovský (Ivanka), Masarik, Janáček, Reffek, Turkovič, Ryšavý (D. Lužná), Horváth, Klčo, Facuna (Most), Žilák, Obetko (Rusovce), Šegeda (Žolík).                                                             

Stretnutia rozhodovali Andrej Vanek a Martin Křiván.

Program 4. kola – 14. 1. 2018 – nedeľa: 9.00 Lamač – D. Lužná, 10.00 Most p/B. – Rusovce, 11.00 Vrakuňa – Žolík Malacky, 12.00 FKP Dúbravka A – Ivanka p/D., 13.00 Jarovce – Kalinkovo, 14.00 Rača – FKP Dúbravka B, 15.00 N. Dedinka – I. Petržalka, 16.00 D. N. Ves – Šenkvice.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV