Pozvánka na 20.ročník ATTRACT KEROBAJ CUP 2018

Bratislavský futbalový zväz a jej komisia mládeže organizuje jubilejný už XX. ročník medzinárodného halového turnaja v kategórií U-11 ATTRACT-KEROBAJ CUP 2018, ktorý sa uskutoční 27.j1. 2018  v športovej hale Domu Športu, Junácka 6, Bratislava.

ATRACT_2018 web pozvanka

Program turnaja: 

                     skupina „A“ :                                              skupina „B“ :

  1. ObFZ Bratislava – mesto                                    1. ObFZ Bratislava-vidiek
  2.  OFS Brno – venkov                                            2. MěFS   Brno
  3.  Župa Györ-Moson-Sopron /GMSLSZ/          3. MTK Budapest
  4. FK DAC 1904 Dunajská Streda                         4. Viedenský FZ

Program stretnutí v skupinách:

                                           09.00                   BA mesto         – Dun. Streda

                                           09.20                    BA vidiek        – Viedenský FZ

                                          09.40                    OFS Brno        – GMSLSZ

                                          09.55                    Slávnostné otvorenie turnaja

                                          10.00                    MěFS Brno      –  Budapest

                                          10.20                     BA mesto       –  OFS Brno

                                          10.40                    BA vidiek         – MěFS Brno

                                          11.00                    Dun. Streda      – GMSLSZ

                                          11.20                    Viedenský FZ  –  Budapest                                                                                                                                                                                                                                                          11.40                    GMSLSZ         – BA mesto

                                          12.00                    Budapest          – BA vidiek

                                          12.20                    OFS Brno         – Dun. Streda

                                          12.40                    MěFS Brno       ­- Viedenský FZ         

Stretnutia o umiestnenie:

                                          13.10                    1. semifinále     (1. sk A – 2. sk.B)

                                          13.30                    2. semifinále     (2. sk.A – 1. sk.B)

                                          13.50                    7.-8. miesto     (4. sk.A – 4. sk.B)

                                          14.15                    5.-6. miesto     (3. sk.A – 3. sk B)

                                          14.35                    3.-4. miesto     (porazení semifinalisti)

                                          15.00                    FINÁLE TURNAJA (víťazi semifinále)

                                          15.45                    Vyhodnotenie – slávnostné odovzdanie cien


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV