Obsadenie R a D na 8.- 9.6.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LS/M/D – 29. kolo
7.6. 15.00-17.15 Slovan – Ružomberok SFZ, Parilák, Moravec, Cvengroš (Rapid)

II. LS/M/DZ – 26. kolo
5.6. 15.00-17.15 Petržalka – Púchov Páchnik, Křivan, Moravec; Brody ( Sklodowskej )

II. LS/M/DZ – 28. kolo
4.6. 15.00-17.15 Inter – Dubnica Brody, Lauer, Havrila; Somoláni (Drieňová)

II. LS/M/DZ – 29. kolo
5.6. 14.00-16.15 Ružinov – Nitra „B“ Kočický, Maretta, Koštrna; Jablonický
8.6. 10.00-12.15 Petržalka – D. Streda Chromý, Kočický, Moravec; Ľupták (Sklodowskej)
8.6. 10.00-12.15 Senec – Trenčín „B“ Bohun, Fischer, Křivan; Keller (V. Biel)

I. LSŽ-Z A+B – 27. kolo
5.6. 18.00-16.00 Inter – Senec Ďurčo M., Valko, Gosiorovský (Drieňová)

I. LSŽ-Z A+B – 28. kolo
8.6. 14.30-16.30 Inter – Slovan Parilák, Rozinek, Koštrna

I. liga žien – Nadstavbová časť 4.kolo
8.6. 15.00 Lady Team – Nové Zámky Čižmár, Smirnov, Bláha (Sklodowskej)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 18. kolo 5.6.2013 (streda) UHČ 17.30!!!

Seniori MRB – 30. kolo
8.6. 10.30 ŠKP – Pl. Štvrtok Tanglmayer, Brody, Berner; Šuran
9.6. 10.30 Inter – Limbach Dujava, Chromý, Smirnov; Sedlák
9.6. 10.30 Rača – Sv. Jur Fischer, Havrila, Mosor; Minárik
9.6. 17.00 Králová p/S – Bernolákovo Henček, Tanglmayer, Srna; Vaško
9.6. 17.00 Ivanka – Lozorno Vašš, Fischer, Straka; Lônčík
9.6. 17.00 Jablonec – Stupava Cvengroš, Ježík,Rozinek; Darlea
9.6. 17.00 Sl. Grob – Ružinov Bohun, Berner, Parilák; Brody
9.6. 17.00 Rohožník – Rovinka Martinkovič, Smolíková, Dujava; Jablonický

Seniori S4A – 26. kolo
8.6. 15.00 Kalinkovo – Most p/B Srna, Havrila, Orlický; Pogány
9.6. 17.00 BCT – Igram Chromý, Pinček, Čižmár; Rášo
9.6. 17.00 Rusovce – Lamač Bláha, Rabovský, ObFZ-m; Minarovič
9.6. 17.00 Hrubý Šúr – Danubia Kočický, Bilčík, Dávid D.; Mazanec I.
9.6. 17.00 Čunovo – D. N. Ves Koštrna, Hádek, Valko; Randa
9.6. 17.00 Vrakuňa – Domino „B“ Maretta, Gosiorovský, Dávid M.; Ondrušek
9.6. 17.00 Vajnory – Tomášov Ďurčo M., Křivan, ObFZ-m; Ľupták

Seniori S4B – 26. kolo
8.6. 17.00 B. Pezinok – Kostolište Valko, Lazar, Gosiorovský; Marczell
8.6. 17.00 Šenkvice – Jakubov Pinček, Jendruš, Dávid D.; Príkopa
9.6. 17.00 Jablonové – Viničné Lazar, Dávid D., Višváder za ObFZ-v; Hájek
9.6. 17.00 Zohor – Závod Chálka, Abrman, Krč; Ležovič
9.6. 17.00 Budmerice – V. Leváre Moravec, Orlický, ObFZ-m; Banič
9.6. 17.00 PŠC Pezinok – Malacky Brody, Križko, ObFZ-m; Mazanec P. (Grinava)

Dorast SD3R – 30. kolo
8.6. 11.30 Ivanka – ŠKP Hádek, Chálka, Krč
8.6. 16.30 K. Ves – Bernolákovo Križko, Ralbovský,Maretta
9.6. 10.00 FC Petržalka – PŠC Pezinok Křivan, Tanglmayer, Gosiorovský,
9.6. 10.00 D. Lužná – Kostolište Valko, Hádek, Chálka
9.6. 10.30 Iskra – FK Dúbravka Abrman, Rozinek, Krč
9.6. 13.30 Rača – Sv. Jur Havrila, Mosor, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 26. kolo
8.6. 9.00-10.30 Domino – Rača Havrila, Križko
8.6. 9.00-11.00 Lozorno – Žolík Malacky Lazar, ObFZ-v
8.6. 9.00-10.30 D. N. Ves – Vrakuňa Ralbovský, Maretta
9.6. 10.00-11.30 PŠC Pezinok – BCT Pinček, Orlický (Grinava)
9.6. 13.30-15.30 Ivanka – Ružinov Križko, ObFZ-v

LMŽ SFZ U-12, U-13- 21.kolo
6.6. 17.30-16.00 Slovan – FC Petržalka Kuzmová
6.6. 17.00 Domino U-12 – ŠKP U-12 Biely
8.6. 9.00 Domino U-13 – ŠKP U-13 Biely
9.6. 13.00-14.30 Ružinov – Inter Krčová
9.6. 13.30-12.00 K. Ves – Senec Orlíková

I.LMŽZ U-13, U-12- 29. kolo
9.6. 10.00-11.45 Slovan – Z. Moravce Ľupták

Prípravka ( PMA ) 13. kolo
9.6. 9.00 FC Petržalka – Slovan „B“ Lovás (Pankúchová)
5.6. 15.30 Slovan „A“ – Senec Takáč
9.6. 10.30 K. Ves – Inter Dano
9.6. 9.30 Žolík Malacky – Ružinov ObFZ-v
8.6. 9.30 FK Rača – Domino Straka Martin
9.6. 9.00 ŠKP – FA Bratislava Švárny

Prípravka ( PMA ) 22. kolo
6.6. 17.30 Rača – Inter Lovás

Prípravka ( PMB ) 13. kolo
6.6. 17.00 FC Petržalka – Slovan „B“ Lovás (Pankúchová)
5.6. 16.30 Slovan „A“ – Senec Takáč
9.6. 9.30 K. Ves – Inter Dano
9.6. 10.45 Žolík Malacky – Ružinov ObFZ-v
8.6. 10.45 FK Rača – Domino Straka Martin
9.6. 10.00 ŠKP – FA Bratislava Švárny

Prípravka ( PMB ) 22. kolo
6.6. 17.30 Rača – Inter Dano

Prípravka ( PMC ) 13. kolo
9.6. 10.00 FC Petržalka – Slovan „B“ Lovás (Pankúchová)
5.6. 17.30 Slovan „A“ – Senec Takáč
9.6. 8.30 K. Ves – Inter Dano
9.6. 12.00 Žolík Malacky – Ružinov ObFZ-v
8.6. 12.00 FK Rača – Domino Straka Martin
9.6. 11.00 ŠKP – FA Bratislava Švárny

Prípravka ( PMC ) 22. kolo
6.6. 18.30 Rača – Inter Dano

Prípravka ( PMA 2 ) 13. kolo
8.6. 13.15 D. Lužná – Vrakuňa Randa
9.6. 12.30 BCT – D. N. Ves Príkopa
8.6. 9.00 Iskra – Inter Lehuta
8.6. 10.00 Vajnory – K. Ves „B“ Kuzmová
8.6. 9.00 Scorpions – K. Ves „A“ Randa (Polygraf)

Prípravka ( PMB 2 ) 13. kolo
9.6. 9.30 FK Dúbravka – Vrakuňa Gaži
8.6. 10.30 Čunovo – D. N. Ves Švárny
9.6. 10.30 Jarovce – Inter Straka Martin
9.6. 9.00 Kalinčiakova – K. Ves „B“ Príkopa
8.6. 10.00 Z. Bystrica – K. Ves „A“ Savčinský
6.6. 17.00 D. Lužná – Danubia Randa

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori – S5VA – 14. kolo
9. 6. 17.00 Pernek – Sološnica Olša M., Olša D.
9. 6. 17.00 Studienka – Gajary Hušek. Surovský
9. 6. 17.00 Kuchyňa – P.Š./Vysoká B Miško, Boško
9. 6. 17.00 Pl. Mikuláš – Borinka Pirník, Ďurčo
9. 6. 17.00 Suchohrad – Marianka Boldižár, Hudy

Seniori – S5VB – 18. kolo
5. 6. 17.30 Dubová – Sl. Grob B Zárecký, Polakovič A., Opálek
5. 6. 17.30 Ch. Grob – Doľany Augustovič, Hošo, Brejcha
5. 6. 17.30 Malinovo – N. Dedinka Patlevič, Mičura, Gajerský
5. 6. 17.30 Miloslavov – Modra Olša M., Valko
5. 6. 17.30 Čataj – Blatné Bočák, Miško, Boško
5. 6. 17.30 Grinava – Kaplná Zborovan, Huska, Strapek

Seniori – S5VB – 30. kolo
9. 6. 17.00 Sv. Jur B – Blatné Bočák, Kardelis
9. 6. 17.00 Modra – Kaplná Rybár, Brejcha
9. 6. 17.00 N. Dedinka – Grinava Augustovič, Strapek
9. 6. 17.00 Doľany – Čataj Patlevič, Mičura, Gajarský
9. 6. 17.00 Vištuk – Miloslavov Habo, Huska
8. 6. 17.00 Sl. Grob B – Malinovo Biháry, Augustovič, Rybár
9. 6. 17.00 Častá – Ch. Grob Zborovan, Zárecký
9. 6. 17.00 Dubová – Králová p. S. B Biháry, Opálek

Dorast – SD4VB – 26. kolo
9. 6. 14.30 Báhoň – Igram Huska, Habo
9. 6. 14.30 N. Dedinka – Viničné Strapek
9. 6. 14.30 Slov. Grob – Modra Berner, Parilák
9. 6. 14.30 B. Pezinok – Limbach Brejcha, Rybár
8. 6. 17.00 Častá – Malinovo Olša D., Olša M.
8. 6. 17.00 Šenkvice – Králová p. S. Hošo, Brejcha

Žiaci – MZV – 11. kolo
8. 6. 10.00 Modra – Marianka Brejcha
9. 6. 15.00 V. Leváre – Limbach Lukeš
9. 6. 15.00 Vištuk – Šenkvice R
8. 6. 14.30 Pusté Úľany – Pl. Štvrtok A  Kardelis
9. 6. 10.00 Pl. Štvrtok B – Kuchyňa  Višváder

Prípravka – PrSC – 13.kolo 
9.6. 10.00 Miloslavov – Kráľová B R
8.6. 10.00 Kráľová A – Čataj R
9.6. 14.30 Kalinkovo B – Malinovo R
8.6. 09.30 Rovinka – Nová Dedinka ObFZ-mesto
7.6. 17.30 Bernolákovo – Kalinkovo A Konečný
8.6. 09.30 Ivanka – Most R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV