Obsadenie R a DS – PR BFZ 20.-25.3. 2018 č. 21

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy – 11. kolo

24.3. 13.00 Slovan – Žilina Matejová, Volek, Triskal

I. Liga Juniorky – 11. kolo

24.3. 15.00 Slovan – Žilina Triskal, Volek, Matejová

II. Liga Ženy – 15. kolo

25.3. 16.00 FC Petržalka – Vrakuňa Martiška, Harajbič

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 18. kolo – dohrávka

20.3. 15.00-17.15 (UTOROK) Slovan – Prešov Bohun, Kočický, Hajnala

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 16. kolo

23.3. 15.00-17.00 (PIATOK) Domino – Slovan Hajnala, Štofik, Choreň (HP UT Pasienky)

24.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Levice Bohun, Budáč, Gosiorovský

24.3. 11.00-13.00 Inter – K. Ves Henček, Malárik, Kašper

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 20. kolo

24.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Topoľčany Polakovič Ľ., Ralbovský, Srna

25.3. 10.00-12.30 K. Ves – Prievidza Parilák, Klúčik, Farkaš

25.3. 10.00-12.30 D. N. Ves – Z. Moravce Hudy, Kožuch, Vašš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo – dohrávka

21.3. 19.00 (STREDA) Slovan „B“ – Rača Hajnala, Choreň, Lauer; Líška (HP UT Prievoz Rapid)

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 18. kolo

24.3. 15.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D Vašš, Bláha, Martiška; Keller

24.3. 15.00 Báhoň – FC Petržalka Ruc, Lauer, Ježík; Lazar

25.3. 10.30 Rača – Sv. Jur Henček, Martiš, Olša D.; Pinček

25.3. 15.00 Tomášov – Slovan „B“ Piatka, Martinkovič, Tanglmayer; Mydlárik

25.3. 15.00 Lozorno – Rovinka Malárik, Tománek, Matejová; Príkopa

25.3. 15.00 D. Lužná – Vajnory Bohun, Kardelis, Laciňák; Páchnik

25.3. 15.00 Rohožník – Most p/B Straka, Hajnala, Dujava; Líška

25.3. 15.00 Bernolákovo – D. N. Ves Choreň, Štofik, Pati Nagy; Ľupták

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 18. kolo

24.3. 15.00 Vrakuňa – CFK Pezinok Harajbič, Parilák, Kožuch; Pavlík R.

25.3. 15.00 Domino – Lamač Krčová, Ralbovský, Lalo; Truchlý (HP UT Rapid Prievoz)

25.3. 15.00 Závod – Viničné Kalmár, Budáč, Hádek; Jablonický

25.3. 15.00 S. Grob – Čunovo Kočický, Hrazdira, Gosiorovský; Farkaš

25.3. 15.00 Rusovce – Kalinkovo Čižmár, Hegedüs, Lomňančík; Slezák

25.3. 15.00 Jakubov – Kráľová p/S Fischer, Valko, Triskal; Banič

25.3. 15.00 Limbach – V. Leváre Kašper, Polakovič Ľ., Szakáll; Schmidt

25.3. 15.00 K. Ves – FC Malacky Volek, Srna, Sabela; Marczell (HP Zohor)

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo

24.3. 9.30 MŠK Senec – NMŠK 1922 Valko, Piatka, Hádek

24.3. 13.30 Iskra Petržalka – Šenkvice Samko, Rataj, Koštrna za ObFZ-m

24.3. 14.30 Zohor – Šamorín Hamuliakovo Duajva, Tománek, Lomňančík

25.3. 9.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D Lauer, Ježík, Martnkovič

25.3. 10.00 Inter „B“ – Domino Bláha, Ruc, Sabela

25.3. 12.00 D. Lužná – Ružinov Laciňák, Kardelis

25.3. 12.30 Rohožník – Rača Hajnala, Dujava

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 14. kolo

25.3. 9.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka Tománek, Lomňančík

25.3. 12.30 Domino „B“ – Lozorno Lalo, Ralbovský (HP UT Rapid Prievoz)

25.3. 13.00 FC Petržalka „B“ – NMŠK1922 „B“ Harajbič, Martiška

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 14. kolo

24.3. 9.00 PŠC Pezinok – Vajnory Olša D., Farkaš

24.3. 13.00 Rača – Domino Hegedüs, Kalmár

24.3. 13.30 Ružinov – Vrakuňa Hrazdira, Krčová

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM A – 14. kolo

25.3. 12.30 Tomášov – FA Lafranconi Tanglmayer (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV