Obsadenie R a DS – PR BFZ 3.-12.4. 2018 č. 23

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy – 10. kolo

8.4. 11.30 NMŠK 1922 – Ružomberok Krčová, Harajbič, Ralbovský

I. Liga Juniorky – 10. kolo

8.4. 13.30 NMŠK 1922 – Ružomberok Ralbovský, Harajbič

II. Liga Ženy – 17. kolo

7.4. 15.00 D. Lužná – Senica Sabela, Gosiorovský

II. Liga Ženy – 14. kolo – dohrávka

11.4. 16.30 Sv. Jur – Čaka Kardelis

St. dorast LSD – U19 – 23. kolo

7.4. 11.00 FC Nitra – Senica Ďurčo, Smolíková, Lauer; Cuninka

7.4. 11.00 Slovan – Trnava Mastiš, Vician, Parilák; Likavský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 18. kolo

7.4. 10.00-12.00 Domino – Senica Choreň, Matejová, Martiška

7.4. 10.00-12.00 Slovan – AS Trenčín Ruc, Štofik, Tanglmayer

7.4. 10.00-12.00 Inter – FC Petržalka Henček, Pati Nagy, Martiš

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo – dohrávky

3.4. 15.00-17.00 (UTOROK) Inter – Gabčíkovo Tománek, Čižmár, Martiš (HP UT Stupava)

4.4. 15.30-18.00 (STREDA) FC Petržalka – Žolík Malacky Henček, Lauer, Fischer

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 22. kolo

7.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Komárno Bláha, Vašš, Martinkovič

8.4. 10.00-12.30 K. Ves – Bánovce n/B Martiška, Hegedüs, Straka

8.4. 10.00-12.30 D. N. Ves – FC Petržalka Ruc, Kožuch, Triskal

I. Liga žiačok – 17. kolo

8.4. 12.30 NMŠK 1922 – Slovan Sabela

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 16. kolo – dohrávky

4.4. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Tomášov Ruc, Martiš, Laciňák; Ľupták

4.4. 16.30 (STREDA) Rača – Ivanka p/D Parilák, Martinkovič, Pati Nagy; Mydlárik

4.4. 16.30 (STREDA) Lozorno – Slovan „B“ Piatka, Štofik, Ralbovský; Schmidt

4.4. 16.30 (STREDA) Bernolákovo – FC Petržalka Straka, Hajnala, Bohun; Darlea

11.4. 16.30 (STREDA) D. Lužná – Sv. Jur Hudy, Polakovič Ľ., Matejová; Líška

11.4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B Henček, Tománek, Dujava; Lazar

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo – dohrávka

4.4. 16.30 (STREDA) Rovinka – D. Lužná Bláha, Vašš, Olša D.; Pinček

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 20. kolo

7.4. 16.30 Báhoň – D. N. Ves Straka, Hajnala, Ralbovský; Keller

8.4. 10.30 Rača – Vajnory Choreň, Štofik, Matejová; Schmidt

8.4. 14.00 PŠC Pezinok – Slovan „B“ Tománek, Polakovič Ľ., Olša D.; Lazar

8.4. 16.30 Ivanka p/D – Sv. Jur Bohun, Piatka, Laciňák; Líška

8.4. 16.30 Tomášov – Rovinka Henček, Parilák, Kardelis; Páchnik

8.4. 16.30 Lozorno – FC Petržalka Tanglmayer, Bláha, Lauer; Truchlý

8.4. 16.30 D. Lužná – Most p/B Pavlíková, Martinkovič, Pati Nagy; Ľupták

8.4. 16.30 Rohožník – Bernolákovo Malárik, Vašš, Martiš; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo – dohrávky

4.4. 16.30 (STREDA) Vrakuňa – Domino Čižmár, Kašper, Volek; Farkaš

4.4. 16.30 (STREDA) Limbach – Kalinkovo Srna, Kalmár, Triskal; Keller

11.4. 16.30 (STREDA) Rusovce – Viničné Kočický, Martiš, Szakáll; Marczell

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

11.4. 17.00 (STREDA) V. Leváre – FC Malacky Hegedüs, Čižmár, Gosiorovský; Lazar

11.4. 17.00 (STREDA) Kráľová p/S – Limbach Lomňančík, Kožuch, Krčová; Farkaš

11.4. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Jakubov Hádek, Lalo, Hrazdira; Marczell

11.4. 17.00 (STREDA) CFK Pezinok – Domino Budáč, Tanglmayer, Fischer; Banič

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 20. kolo

7.4. 16.30 Vrakuňa – Lamač Kalmár, Lomňančík, Hegedüs; Brody

7.4. 16.30 Domino – Čunovo Dujava, Triskal, Krčová; Marczell

7.4. 16.30 K. Ves – Jakubov Vasilenko, Kožuch, Harajbič; Farkaš (HP Zohor)

8.4. 16.30 CFK Pezinok – Viničné Čižmár, Srna, Gosiorovský; Banič

8.4. 16.30 Závod – Kalinkovo Kašper, Sabela, Volek; Pavlík R.

8.4. 16.30 S. Grob – Kráľová p/S Valko, Kočický, Hádek; Príkopa

8.4. 16.30 Rusovce – V. Leváre Klúčik, Lalo, Farkaš; Jablonický

8.4. 16.30 Limbach – FC Malacky Fischer, Hrazdira, Szakáll; Darlea

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo – dohrávka

10.4. 17.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Hajnala, Martinkovič, Kardelis

St. dorast SD3R – U19 – 16. kolo

5.4. 16.30 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Valko, Piatka, Hádek

7.4. 9.30 MŠK Senec – Domino Olša D., Hádek, Valko

8.4. 9.00 PŠC Pezinok – Zohor Farkaš, Lalo, Klúčik

8.4. 13.30 D. Lužná – Rača Pati Nagy, Martinkovič

8.4. 14.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka Piatka, Laciňák

8.4. 14.00 Šenkvice – NMŠK 1922 Matejová, Štofik

8.4. 14.00 Rohožník – Inter „B“ Vašš, Martiš

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 16. kolo

7.4. 16.30 Z. Ves – FC Petržalka „B“ Tománek

8.4. 9.30 Žolík Malacky „B“ – NMŠK 1922 Lomňančík, Dujava

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 14. kolo – dohrávka

11.4. 17.00 (STREDA) Rača – Domino Volek, Kalmár

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 16. kolo

7.4. 12.30 P. Úľany – Domino Hádek, Valko

7.4. 12.30 PŠC Pezinok – Rača Lalo, Farkaš

7.4. 13.30 Ružinov – Vajnory Hrazdira, Čižmár

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Vrakuňa Lomňančík, Kožuch

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. Lužná Ježík, Olša D.

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Rača Vašš, Hajnala

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Šenkvice – PFA ŠTK Šamorín Hádek, Lalo

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Sv. Jur – NMŠK 1922 Štofik, Krčová

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Bernolákovo Choreň, Hegedüs

4.4. 16.30-15.00 (STREDA) MŠK Senec – D. N.Ves Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

7.4. 9.30-11.30 D. N. Ves – Sv. Jur Malárik, Fischer

7.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – MŠK Senec Kašper, Volek

7.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Šenkvice Bohun, Laciňák

7.4. 10.00-12.00 D. Lužná – Žolík Malacky Sabela, Gosiorovský

7.4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Srna, Szakáll

8.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka Volek, Vasilenko

8.4. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Rača Hádek, Kalmár

Turnaj BFZ U12 (HP UT FC Petržalka)

11.4. (STREDA) 9.00-16.30 Hajnala, Vašš, Kašper

Prípravka PMA1 – 14. kolo

7.4. 9.00 PŠC Pezinok – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

7.4. 9.00 Rača – FC Malacky Randa

7.4. 10.00 Rovinka – NMŠK 1922 Marczell

7.4. 14.00 FKP Dúbravka – CFK Pezinok Ťažký

8.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Ivanka p/D Marczell

Prípravka PMB1 – 14. kolo

7.4. 10.00 PŠC Pezinok – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

7.4. 10.15 Rača – FC Malacky Randa

7.4. 11.30 Rovinka – NMŠK 1922 Marczell

7.4. 14.00 FKP Dúbravka – CFK Pezinok Randa

8.4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Ivanka p/D Marczell

Prípravka PMC1 – 14. kolo

7.4. 11.00 PŠC Pezinok – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

7.4. 11.30 Rača – FC Malacky Randa

7.4. 13.00 Rovinka – NMŠK 1922 Marczell

7.4. 15.00 FKP Dúbravka – CFK Pezinok Randa

8.4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Ivanka p/D Marczell

7.4. 13.00 D. N. Ves – MŠK Senec Vanek

Prípravka PMA2 – 12. kolo

5.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – NMŠK 1922 „B“ Sabo

7.4. 9.00 Vajnory – FK Dúbravka Stolárik

7.4. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“ Uram

7.4. 9.00 Z. Bystrica – Miloslavov Ťažký

Prípravka PMB2 – 12. kolo

5.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – NMŠK 1922 „B“ Sabo

7.4. 9.00 Vajnory „B“ – FK Dúbravka Kakaščík

7.4. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“ Křivan

7.4. 10.15 Z. Bystrica – Miloslavov Ťažký

Prípravka PMC2 – 19. kolo – dohrávka

7.4. 14.30 Báhoň – Malinovo (R)

Prípravka PMC2 – 12. kolo

7.4. 9.00 N. Dedinka – Rohožník (R)

7.4. 10.15 Kalinkovo – Stupava Šusták

8.4. 11.00 Závod – Inter „B“ Michalovič

8.4. 11.00 Bernolákovo – Scorpions Stolárik

Prípravka PMA3 – 10. kolo

7.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B“ – Lamač (R)

7.4. 10.00 FK Mariathal – Scorpions (R)

8.4. 8.30 FC Petržalka „B“ – Jarovce Malovec Ri.

8.4. 11.00 Čunovo – Vrakuňa Štepanovský

8.4. 14.00 Domino „C“ – Rusovce Štepanovský

Prípravka PMA3 – 11. kolo

12.4. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – FC Petržalka „B“ Vargová

Prípravka PRMA – 14. kolo

7.4. 10.00 Láb – Závod Michalovič

7.4. 11.30 V. Leváre – Borinka Lukeš

7.4. 14.00 Rohožník – Jakubov (R)

7.4. 14.00 Zohor – Kostolište Michalovič

7.4. 14.00 Sološnica – Studienka (R)

8.4. 10.00 Vysoká p/M – Lozorno Šabikova

8.4. 14.00 Gajary – Stupava Michalovič

Prípravka PRPK – 14. kolo

7.4. 9.00 Sv. Jur – Budmerice (R)

7.4. 11.00 Viničné – Báhoň (R)

7.4. 13.30 S. Grob – Častá (R)

7.4. 14.00 Jablonec – Modra (R)

8.4. 10.00 Vištuk – Grinava (R)

8.4. 10.30 Limbach – Šenkvice (R)

8.4. 13.00 PŠC Pezinok „B“ – Vinosady (R)

Prípravka PRSC – 14. kolo

7.4. 10.00 N. Dedinka – Danubia (R)

8.4. 9.30 Kráľová p/S – Tomášov „A“ (R)

8.4. 9.30 Malinovo – MŠK Senec „B“ (R)

8.4. 9.30 Bernolákovo – Most p/B (R)

8.4. 10.30 Tomášov „B“ – Ivanka p/D „B“ (R)

8.4. 14.00 Ch. Grob – Čataj (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 14. kolo

8.4. 11.30 Rovinka – V. Leváre Křivan, Chalka, Samko za ObFZ-m

8.4. 14.00 CFK Pezinok – Most p/B Gosiorovský, Srna za BFZ

8.4. 14.00 Kráľová p/S – Budmerice Kakaščík, Stolárik za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV