Obsadenie R a DS – PR BFZ 30.4.-10.5. 2018 č. 27

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy – 15. kolo

5.5. 13.00 NMŠK 1922 – B. Bystrica Matejová, Kašper, Krčová

I. Liga Juniorky – 15. kolo

5.5. 15.00 NMŠK 1922 – B. Bystrica Krčová, Kašper, Matejová

II. Liga Ženy – 21. kolo

5.5. 13.30 Sv. Jur – D. Streda Kardelis

5.5. 14.00 DK Dúbravka – Senica Polakovič Ľ.

5.5. 15.00 D. Lužná – Trnava „B“ Henček

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 21. kolo

5.5. 10.00-12.00 Inter – Z. Moravce Straka, Tanglmayer, Bláha

5.5. 15.00-17.00 FC Petržalka – Skalica Štofik, Pati Nagy, Malárik

6.5. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan Ruc, Martiš, Laciňák

Turnaj regionálnych výberov chlapcov U14

30.4. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ Hajnala, Choreň, Vašš (HP Ivanka p/D)

30.4. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ Vašš, Choreň, Hajnala (HP Ivanka p/D)

1.5. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ Lalo, Klúčik, Olša D. (HP P. Úľany)

1.5. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ Olša D., Klúčik, Lalo (HP P. Úľany)

2.5. 9.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ Krčová, Martiš, Čižmár (HP Viničné)

2.5. 11.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Čižmár, Martiš, Krčová(HP Viničné)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 26. kolo

1.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Žolík Malacky – L. Trnava Malárik, Matejová, Laciňák (HP Zohor)

1.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Inter – Myjava Bohun, Kočický, Triskal (HP UT Stupava)

1.5. 10.00-12.30 (UTOROK) K. Ves – D. N. Ves Ruc, Straka, Fischer

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 27. kolo

5.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Skalica Piatka, Choreň, Martinkovič

6.5. 10.00-12.30 K. Ves – Žolík Malacky Dujava, Pati Nagy, Hajnala

6.5. 10.00-12.30 D. N. Ves – N. Zámky Čižmár, Tománek, Lauer

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

8.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Žolík Malacky – Myjava Štofik, Krčová, Martiš

8.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Inter – Z. Moravce Volek, Vasilenko, Sabela

I. Liga žiačok – 21. kolo

6.5. 12.30 NMŠK 1922 – Myjava Harajbič

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo

1.5. 16.00 (UTOROK) Lozorno – Rohožník Tománek, Dujava, Pati Nagy; Pinček

5.5. 10.30 Rača – Bernolákovo Hajnala, Martiš, Olša D.; Keller

5.5. 17.00 PŠC Pezinok – Rovinka Vašš, Hudy, Lauer; Jablonický

5.5. 17.00 Sv. Jur – Vajnory Ruc, Laciňák, Kardelis; Príkopa

6.5. 10.30 Slovan „B“ – FC Petržalka Pavlíková, Straka, Štofik; Páchnik

6.5. 17.00 Ivanka p/B – Most p/B Malárik, Piatka, Martinkovič; Truchlý

6.5. 17.00 Tomášov – D. N. Ves Tanglmayer, Bláha, Martiška; Schmidt

6.5. 17.00 D. Lužná – Báhoň Polakovič Ľ., Matejová, Henček; Lazar

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 25. kolo

9.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – PŠC Pezinok Bláha, Ruc, Laciňák; Keller

9.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – Lozorno Bohun, Hajnala, Ralbovský; Darlea

9.5. 17.30 (STREDA) Rohožník – Rača Straka, Malárik, Kardelis; Páchnik

9.5. 17.30 (STREDA) Bernolákovo – Tomášov Hudy, Tománek, Dujava; Líška

9.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ivanka p/D Pavlíková, Štofik, Pati Nagy; Mydlárik

9.5. 17.30 (STREDA) Most p/B – Slovan „B“ Parilák, Vašš, Lauer; Príkopa

9.5. 17.30 (STREDA) FC Petržalka – Sv. Jur Polakovič Ľ., Piatka, Martinkovič; Pinček

9.5. 17.30 (STREDA) Vajnory – Rovinka Henček, Martiš, Matejová; Schmidt

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

5.5. 11.00 Lamač – Kráľová p/S Vasilenko, Gosiorovský, Lomňančík; Líška

5.5. 17.00 Vrakuňa – Čunovo Volek, Budáč, Čižmár; Bóllo

5.5. 17.00 Domino – K. Ves Lalo, Valko, Kožuch; Slezák

6.5. 17.00 Viničné – Kalinkovo Kočický, Triskal, Kašper; Mydlárik

6.5. 17.00 CFK Pezinok – V. Leváre Srna, Fischer, Szakáll; Brody

6.5. 17.00 Závod – FC Malacky Bohun, Sabela, Gosiorovský; Marczell

6.5. 17.00 S. Grob – Limbach Hegedüs, Choreň, Klúčik; Darlea

6.5. 17.00 Rusovce – Jakubov Hádek, Krčová, Harajbič; Pavlík R.

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

8.5. 17.30 (UTOROK) Kráľová p/S – Viničné Fischer, Triskal, Hádek; Bóllo

9.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – Vrakuňa Kožuch, Hegedüs, Hrazdira; Truchlý

9.5. 17.30 (STREDA) Jakubov – S. Grob Čižmár, Tanglmayer, Gosiorovský; Marczell

9.5. 17.30 (STREDA) Limbach – Závod Valko, Szakáll, Volek; Brody

9.5. 17.30 (STREDA) FC Malacky – Domino Krčová, Srna, Budáč; Jablonický

9.5. 17.30 (STREDA) K. Ves – CFK Pezinok Lomňančík, Kočický, Kašper; Pavlík R. (HP Zohor)

9.5. 17.30 (STREDA) V. Leváre – Lamač Harajbič, Vasilenko, Lalo; Lazar

9.5. 17.30 (STREDA) Kalinkovo – Čunovo Choreň, Sabela, Klúčik; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo

5.5. 13.30 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Ťažký, Vány, Uram za ObFZ-m

5.5. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Inter „B“ Triskal, Harajbič

6.5. 9.00 PŠC Pezinok – Ružinov Lalo, Olša D., Klúčik

6.5. 14.00 D. Lužná – MŠK Senec Henček, Matejová

6.5. 14.30 Zohor – Rača Hudy, Kožuch, Lomňančík

6.5. 14.30 Ivanka p/D – Domino Martinkovič, Piatka

6.5. 14.30 Šenkvice – Rohožník Olša D., Lalo

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo

8.5. 13.00 (UTOROK) D. Lužná – PŠC Pezinok Hajnala, Kašper, Hegedüs

8.5. 17.30 (UTOROK) MŠK Senec – Šenkvice Bláha, Straka

8.5. 17.30 (UTOROK) Rohožník – Šamorín Hamuliakovo Tománek, Hudy

8.5. 17.30 (UTOROK) Inter „B“ – Ivanka p/D Sabela, Volek, Vasilenko

8.5. 17.30 (UTOROK) Domino – Zohor Malárik, Laciňák, Ralbovský

8.5. 17.30 (UTOROK) Rača – Iskra Petržalka Tanglmayer, Henček, Gosiorovský

8.5. 17.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ružinov Srna, Budáč

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 2. kolo

2.5. 17.00 (STREDA) FC Petržalka „B“ – MŠK Senec Henček

2.5. 18.00 (STREDA) Lozorno – PŠC Pezinok Kožuch

5.5. 10.00 NMŠK 1922 – Domino (R)

5.5. 17.00 Z. Ves – Rača Tománek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 3. kolo

9.5. 17.30 (STREDA) Domino – Lozorno (R) za ObFZ-m

9.5. 17.30 (STREDA) PŠC Pezinok – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v

9.5. 17.30 (STREDA) Rača – FC Petržalka (R) za ObFZ-m

9.5. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Z. Ves (R) za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

10.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Domino – Ružinov Hajnala

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo

3.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – FKP Dúbravka Volek

5.5. 10.00 P. Úľany – Domino Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – Bernolákovo Volek, Henček

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – FKP Dúbravka Malárik

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – MŠK Senec Vasilenko, Choreň

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur Valko, Hádek

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) Iskra Petržalka – Šenkvice Budáč, Gosiorovský

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) D. Lužná – Rača Hegedüs, Kašper

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) Žolík Malacky – PŠC Pezinok Hudy, Lomňančík

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

5.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Rača Bohun, Kočický

5.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Čižmár, Hádek

5.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Fischer, Srna

5.5. 14.00-16.00 MŠK Senec – Šenkvice Hegedüs, Sabela

6.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – Sv. Jur Sabela, Budáč

6.5. 12.30-14.15 PFA ŠTK Šamorín – Iskra Petržalka Vasilenko, Volek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

8.5. 9.30-11.30 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Ruc, Čižmár

8.5. 10.30-12.30 (UTOROK) Šenkvice –Sv. Jur Piatka

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Vrakuňa Pati Nagy

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Polakovič Ľ.

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) D. Lužná – D. N. Ves Hegedüs, Kašper

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Bernolákovo Kožuch, Lomňančík

8.5. 17.30-16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka Lalo

Krajské kolo Mc Donald´s CUP 2017/2018

9.5. 9.00 (STREDA) Kočický, Bohúň, Štofík (HP ŠCP Dúbravka)

Turnaj prípraviek

1.5. 9.00-17.00 (UTOROK) Malovec Ri., Vargová, Stolárik, Rataj, Štepanovský (HP UT FC Petržalka)

6.5. 9.00-17.00 Malovec Ri., Vargová, Štepanovský, Malovec Ro., Stolárik (HP UT FC Petržalka)

8.5. 9.00-17.00 (UTOROK) Vargová, Štepanovský, Stolárik, Malovec Ro., Malovec Ri. (HP UT FC Petržalka)

Prípravka PMA1 – 11. kolo

8.5. 9.30 (UTOROK) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 23. kolo

1.5. 9.00 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell

1.5. 9.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Šusták

1.5. 10.30 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 Michalovič

1.5. 11.00 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa Huska

8.5. 14.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Ivanka p/D (R)

Prípravka PMA1 – 18. kolo

5.5. 8.45 Ivanka p/D – NMŠK 1922 Marczell

5.5. 9.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec (R) za ObFZ-v

5.5. 9.00 FA Lafranconi – Vrakuňa (R)

5.5. 10.00 Rovinka – Rača (R)

5.5. 14.00 FKP Dúbravka – D. Lužná (R)

6.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – CFK Pezinok (R)

Prípravka PMB1 – 11. kolo

8.5. 10.45 (UTOROK) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 23. kolo

1.5. 10.15 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell

1.5. 10.15 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Šusták

1.5. 11.45 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 Michalovič

1.5. 12.15 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa Huska

10.5. 17.00 (STVRTOK) FKP Dúbravka – Ivanka p/D (R)

Prípravka PMB1 – 18. kolo

5.5. 9.45 Ivanka p/D – NMŠK 1922 Marczell

5.5. 10.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec (R) za ObFZ-v

5.5. 10.15 FA Lafranconi – Vrakuňa (R)

5.5. 11.30 Rovinka – Rača (R)

5.5. 14.00 FKP Dúbravka – D. Lužná (R)

6.5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – CFK Pezinok (R)

Prípravka PMC1 – 23. kolo

1.5. 10.15 (UTOROK) D. N. Ves – PŠC Pezinok Abrman

1.5. 11.30 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell

1.5. 13.00 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 Michalovič

1.5. 13.30 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa Huska

8.5 13.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec (R)

8.5. 14.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Ivanka p/D (R)

Prípravka PMC1 – 11. kolo

8.5. 12.00 (UTOROK) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 18. kolo

5.5. 10.45 Ivanka p/D – NMŠK 1922 Marczell

5.5. 11.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec (R) za ObFZ-v

5.5. 11.30 FA Lafranconi – Vrakuňa (R)

5.5. 13.00 D. N. Ves – FC Malacky (R)

5.5. 13.00 Rovinka – Rača (R)

5.5. 15.00 FKP Dúbravka – D. Lužná (R)

6.5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – CFK Pezinok (R)

Prípravka PMA2 – 15. kolo – dohrávka

30.4. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Křivan

Prípravka PMA2 – 16. kolo

3.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Iskra Petržalka Randa

5.5. 9.00 Vajnory – NMŠK 1922 ,,B” (R)

5.5. 9.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka (R)

5.5. 9.30 Miloslavov – Domino ,,B” (R)

Prípravka PMB2 – 15. kolo – dohrávka

30.4. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Křivan

Prípravka PMB2 – 14. kolo

3.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Iskra Petržalka Randa

5.5. 9.00 Vajnory ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” (R)

5.5. 10.15 Z. Bystrica – FK Dúbravka (R)

5.5. 11.00 Miloslavov – Domino ,,B” (R)

Prípravka PMC2 – 16. kolo

5.5. 10.15 Kalinkovo – Bernolákovo (R)

5.5. 14.30 Malinovo – Rohožník (R)

5.5. 14.30 Báhoň – N. Dedinka (R)

Prípravka PMA3 – 14. kolo

5.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín ,,B” – Vrakuňa (R)

5.5. 9.30 Lamač – Scorpions (R)

5.5. 11.00 FC Petržalka ,,B” – FK Mariathal (R)

6.5. 10.00 Jarovce – Rusovce (R)

6.5. 14.00 Domino ,,C” – Čunovo (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 16.kolo

6.5. 14.30 CFK Pezinok – N. Dedinka Fischer, Szakáll za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV