Výber BFZ U17 na memoriál Františka Harašty

Výber BFZ vekovej kategórie U17 sa v dňoch 24-26.7. predstaví na 16.ročníku turnaja mladšieho dorastu ” Memoriál Františka Harašty”. Dejiskom tohto ojedinelého  turnaja u našich západných susedov, ktorý nesie názov po bývalom uznávanom mládežníckom trénerovi Zbrojovky a FC Boby Brno budú Juhomoravské obce Moravský Žižkov, Velké Bílovice, Lednice a Rakvice. Okrem výberu BFZ budú štartovať ligové družstvá mladších dorastencov FC Slovácko, Zbrojovky Brno, Viktórie Plzeň, Sparty Praha,Baníku Ostrava, FK Pardubice a ôsmym družstvom bude reprezentácia ČR do 16 rokov. Družstvá sú rozdelené do dvoch skupín, v ktorých odohrajú stretnutia systémom každý s každým a podľa umiestnenia v tabuľke odohrajú stretnutia o konečné umiestnenie.

Nominácia výberu BFZ

 KOLLÁTH Matej ŠK Slovan BA   MRNKA Marek FC Petržalka

ČAPUTA Samuel  FC Petržalka   MATICH Matúš  FC Petržalka

 ŠRÁMEK Timotej FKM Karlova Ves   SZETEI Filip ŠK Slovan BA

SEČANSKÝ Lukáš ŠK Slovan BA   MATTA Michal FKM Karlova Ves

BOŽIK Rudolf ŠK Slovan BA   ROSENBERGER Matej ŠK Slovan BA

KOLNÍK Jakub FK Inter BA   HAPL Samuel ŠK Slovan BA

MAJKÚT Patrik ŠK Slovan BA   ŠARMÍR Martin FK Inter BA

FANDEL Oliver FC Petržalka   FRAJBERG Nikolas FK Rača

BOLF Ján FC Petržalka  RÁCZ Filip ŠK Slovan BA

Tréner : Michal PANČÍK

Asistent trénera : Cyril JANOŠKO

Technický vedúci Marek PORVAZNIK

Koordinátor BFZ : Michal KOVÁČ

Rozpis jednotlivých zápasov na turnaji

Skupina A

 Streda: 25. 07. 2018 – štadión FK  Velké Bílovice

09.00   FC Zbrojovka Brno : Reprezentácia ČR U-16     

10.30   Slávnostné otvorenie turnaja

10.35   FC Slovácko : FC Viktoria Plzeň

15.30   Reprezentácia ČR U-16 : FC Viktoria Plzeň

17.00   FC Slovácko : FC Zbrojovka Brno

Štvrtok: 26. 07. 2018 – štadión FK Rakvice

09.00  FC Viktoria Plzeň : FC Zbrojovka Brno

10.15  Reprezntácia ČR U -16 : FC Slovácko

Skupina B.

Streda: 25. 07. 2018 – štadión FK Moravský Žižkov

09.00 FC Baník Ostrava : Výber BFZ       

10.30 Slavnostné otvorenie turnaja

10.35 AC Sparta Praha : FK Pardubice

15.30  Výber BFZ : FK Pardubice

17.00 FC Baník Ostrava : AC Sparta Praha

 Štvrtok:  26. 07. 2018 – štadión FK Lednice

09.00  AC Sparta Praha : Výber BFZ

10.15   FK Pardubice : FC Baník Ostrava

 O konečné umiestnenie

Štadión Lednice

Štvrtok:  26. 07. 2018

14.00 stretnutie o 7-8 miesto (mužstva z 4 miest v skupinách)

15.10 stretnutie o 3-4 miesto (mužstva z 2 miest v skupinách)

Štadión Rakvice

Štvrtok:  26. 07. 2018

14:30 stretnutia o 5-6 miesto (mužstva z 3 miest v  skupinách)

16.15 Finálové stretnutie  (víťazi  skupín)

17:30 –  Slavnostné ukončenie turnaja 

O priebehu turnaja vás budeme informovať na facebooku Bratislavského futbalového zväzu


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV