Obsadenie R a DS – PR BFZ 3.-12.9. 2019 č. 6

Súťaže riadené SFZ

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 2. kolo

4.9. 15.00 (STREDA) Senica – Žilina  Ruc, Borsányi, Lauer; Likavský   

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 5. kolo

7.9. 11.00 Nitra – Michalovce  Choreň, Henček, Ralbovský; Šipoš

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 2. kolo

3.9. 14.30-17.00 K. Ves – Gabčíkovo  Tománek, Chromý za SFZ, Volek; Perašín   

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 5. kolo

7.9. 10.00-12.30 Inter – FC Petržalka  Pati Nagy, Srna, Samko; Pinček    

8.9. 11.30-14.00 K. Ves – Komárno  Hajnala, Vašš, Farkaš; Lazar  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 5. kolo

5.9. 14.00-16.15 (ŠTVRTOK) Slovan – D. Streda  Hajnala, Tramita, Vanek   

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 3. kolo 

7.9. 10.00-12.00 Slovan – Levice  Vašš, Čižmár, Martiš  

7.9. 10.00-12.00 Inter – Prievidza  Harajbič, Lauer, Volek

7.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Púchov Bohun, Vasilenko, Tanglmayer

Ženy Slovenský pohár – 2. kolo

11.9. 16.30 (STREDA) FC Petržalka – Nitra  Krčová, Martiš

11.9. 16.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Myjava  Vasilenko, Tramita   

Ženy I. Liga – 3. kolo

8.9. 14.30 NMŠK 1922 – Slovan  Pavlíková, Krčová, Volek  

Ženy II. Liga – 3. kolo

8.9. 17.00 FC Petržalka – FK Dúbravka  Triskal

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 4. kolo

7.9. 14.00 Slovan – Nitra  Gosiorovský

7.9. 15.00 FC Petržalka – D. Streda  Kakaščik

Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo

7.9. 16.00 Slovan – Nitra  Gosiorovský

7.9. 17.00 FC Petržalka – D. Streda  Kakaščik

Priateľské medzištátne stretnutie WU19

6.9. 11.00 (PIATOK) Slovensko – Slovinsko  Choreň, Henček, Volek (HP DAC D. Streda Akadémia)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 4. kolo

4.9. 17.00 (STREDA) Rača – MŠK Senec  Pavlíková, Martinkovič, Ralbovský; Darlea    

4.9. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Inter  Bohun, Ďurčo, Bogdáň; Schmidt    

4.9. 17.00 (STREDA) D. Lužná – Ivanka p/D  Bláha, Lalo, Kardelis; Lazar     

4.9. 17.00 (STREDA) Rohožník – Most p/B  Vašš, Henček, Srna; Marczell    

4.9. 17.00 (STREDA) Báhoň – D. N. Ves  Hudy, Tománek, Polakovič; Pinček     

4.9. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Rovinka  Hajnala, Choreň, Martiš; Mydlárik    

4.9. 17.00 (STREDA) Rusovce – Bernolákovo  Harajbič, Hegedüs, Volek; Perašín    

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 5. kolo

7.9. 10.00 Most p/B – FC Malacky  Pavlíková, Bláha, Kakaščik; Mydlárik  

7.9. 16.30 D. N. Ves – Kalinkovo  Lalo, Martinkovič, Bogdáň; Truchlý  

7.9. 16.30 Inter – D. Lužná  Hegedüs, Hudy, Martiš; Keller  

7.9. 17.30 MŠK Senec – PŠC Pezinok  Chromý (R) za SFZ, Vašš, Volek; Bóllo  

8.9. 16.30 Bernolákovo – Rača  Tománek, Pati Nagy, Dujava; Schmidt

8.9. 16.30 Rovinka – Rusovce  Lauer, Srna, Klúčik; Príkopa  

8.9. 16.30 Tomášov – Báhoň  Choreň, Bohun, Kardelis; Perašín   

8.9. 16.30 Ivanka p/D – Rohožník  Henček, Harajbič, Ralbovský; Líška

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

7.9. 16.30 Vrakuňa – CFK Pezinok  Sabela, Triskal, Valko; Vnuk  

7.9. 16.30 Domino – V. Leváre  Krčová, Piatka, Szakáll; Marczel

8.9. 16.30 Jakubov – Sv. Jur  Tramita, Cvengroš, Gosiorovský; Hájek  

8.9. 16.30 Limbach – S. Grob  Polakovič, Polák, Lomňančik; Hlavenka  

8.9. 16.30 Vajnory – Lamač  Tanglmayer, Vasilenko, Uram; Vician  

8.9. 16.30 Láb – Závod  Fischer, Čižmár, Kožuch; Farkaš

8.9. 16.30 Čunovo – Kostolište  Vanek, Hádek, Dúbravec; Kroneraff   

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo 

3.9. 11.00 (UTOROK) Rača – PŠC Pezinok  Choreň, Takáč (AR1) za ObFZ-m

St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo

7.9. 9.00 PŠC Pezinok – FC Petržalka „B“  Klúčik, Farkaš

7.9. 10.00 Žolík Malacky – Most p/B  Hudy, Polák

7.9. 16.30 Bernolákovo – Ivanka p/D  Tanglmayer, Vasilenko         

7.9. 16.30 Zohor – NMŠK 1922  Harajbič, Lauer       

8.9. 10.30 Rača – D. N. Ves  Bláha, Martinkovič

8.9. 11.30 Inter „B“ – Ružinov  Hudy, Dujava

8.9. 16.30 D. Lužná – Lozorno  Martiš, Kachnič  

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo

10.9. 16.30 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D  Piatka, Dúbravec  

11.9. 15.00 (STREDA) Inter „B“ – NMŠK 1922  Polakovič, Lomňančik

11.9. 16.30 (STREDA) Zohor – Bernolákovo  Hudy, Polák

11.9. 16.30 (STREDA) Žolík Malacky – Lozorno  Tománek, Kožuch

11.9. 16.30 (STREDA) Rača – Most p/B  Kakaščik, Tanglmayer

11.9. 16.30 (STREDA) FC Petržalka „B“ – D. N. Ves  Hegedüs, Kardelis   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

3.9. 13.30 (UTOROK) Rača – PŠC Pezinok  Choreň, Takáč (AR1) za ObFZ-m

3.9. 16.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – D. Lužná  Bláha 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo

7.9. 13.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec „B“  Valko

7.9. 16.30 Sv. Jur – D. Lužná  Klúčik

8.9. 12.30 Rača – Ivanka p/D  Martinkovič

8.9. 16.00 Domino „B“ – PŠC Pezinok  Sabela

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo

10.9. 16.30 (UTOROK) Domino „B“ – Rača  Volek

10.9. 16.30 (UTOROK) Ivanka p/D – MŠK Senec „B“  Valko

11.9. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Lalo

12.9. 16.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Ružinov  Hajnala

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

5.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Jakubov – D. N. Ves  Chrupka  

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo

7.9. 9.00 FC IMAS – Iskra Petržalka  Lomňančik

7.9. 12.15 Žolík Malacky – Rusovce  Polák

7.9. 13.00 Kalinkovo – Jarovce  Uram    

8.9. 13.45 FK Dúbravka – D. N. Ves  Hegedüs

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo

10.9. 17.00 (UTOROK) FC IMAS – FK Dúbravka  Chrupka

10.9. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Žolík Malacky  Gosiorovský  

10.9. 17.00 (UTOROK) Jarovce – Jakubov  Vanek 

10.9. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – Rusovce  Uram

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Bernolákovo  Farkaš

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – MŠK Senec  Piatka

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Rusovce – Rača  Uram

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) FC IMAS – Inter „B“  Polák

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Žolík Malacky  Čižmár

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín  Dúbravec

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka  Vasilenko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

7.9. 9.00-11.00 Rača – Šenkvice  Tramita   

7.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok  Bogdáň   

7.9. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Vrakuňa  Hádek

7.9. 11.00-13.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur  Vanek

7.9. 13.30-15.30 MŠK Senec – Bernolákovo  Dúbravec

7.9. 15.15-16.30 Žolík Malacky – FC IMAS  Kožuch

8.9. 10.00-12.00 Inter „B“ – Rusovce  Bogdáň

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 14. kolo

4.9. 17.00 (STREDA) Iskra Petržalka – Blatné  Uram

Ml. žiaci MZM „A“ – 11. kolo

4.9. 15.30 (STREDA) Iskra Petržalka – Ružinov  Uram

Ml. žiaci MZM „B“ – 2. kolo

7.9. 13.00 Vrakuňa ,,B” – NMŠK 1922 ,,B”  Triskal


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold