Výbery BFZ U13 a U14 na regionálnom turnaji v Poprade zhodne na 3.mieste

V dňoch 10-11.9.2019 sa v NTC Poprad uskutočnil regionálny turnaj výberov vekovej kategórie U13 a U14, ktorého sa zúčastnili hráči, ktorí nepôsobia v kluboch futbalových akadémií a útvarov talentovej mládeže. V rámci projektu podpory talentov (PPT) sú výbery zložené z hráčov, ktorí pôsobia v súťažiach na úrovni RFZ a ObFZ. Náše výbery skončili zhodne na 3.mieste. Dobrou správou pre nás je, že v oboch kategóriách sa najlepšími strelcami turnaja stali naši hráči, v kategórii U13 Bálint Kireth, ktorý strelil 4 góly a v kategórii U13 Simon Held, ktorý strelil 3 góly.

Výsledky 

Výber BFZ U13

ZsFZ – BFZ 5:1 gól: Kireth

BFZ -VsFZ 2:0 g: Kireth 2

SsFZ – BFZ 2:1 g: Kireth

Výber BFZ reprezentovali

PŠC Pezinok (3): Matúš SULAN, Jakub KREMSKÝ, Adam ŠRAMOTA

ŠK Tomášov (2): Oliver KOZICS, Bálint KIRETH

ŠK Nová Dedinka (2): Jaroslav VADOVIČ, Peter BOGNÁR

FK Slovan Ivanka p.D. (2): Jakub KOCHAN, Bruno MIHÁLIK

FK Vajnory (2): Richard KULČÁR, Milan KATRENČÍK

FKM Stupava (2): Kristián KLUS, Michal BELKO

MŠK Senec (2): Tomáš CHMURA, Alex VITÁLOŠ

FC IMAS (1): Lucas BENKOVSKÝ

FK Rača (1): Martin KADLEČÍK

FK Lamač Bratislava (1): Pierre René SCHOLER

CFK Pezinok-Cajla (1): Andrej POLKORÁB

MFK Záhorská Bystrica (1): Dávid LENČEŠ

RT :

Vedúci tréner: Eduard VILČINSKÝ

Tréneri: Alexandra ŠTEVAŇÁKOVÁ, Peter ZBONIAK

Hlavný vedúci: Maroš SKOVAJSA

Lekár: František ŽÁK

Výber BFZ U14

ZsFZ -BFZ 3:0

BFZ – VsFZ 2:2  g: Held 2

SsFZ – BFZ 0:2  g. Paldan, Held

Výber BFZ reprezentovali

MŠK Senec (5): Samuel PENZIVIATER, Timon GRAMBLIČKA, Adam PALDAN, Roman SZALAI, Patrik BADINSKÝ

PŠC Pezinok (3): Martin MOLNÁR, Leoš CZINEGE, Marek TERLANDA

NMŠK 1922 Bratislava (2): Lukáš FARKAŠ, Martin BRIAK

FK Rača (2): Matej FABŠO, Viliam ALMÁŠI

FK Slovan Ivanka p.D. (2): Matúš NAGY, Michal ŠAULIČ

MŠK Iskra Petržalka (1): Denis JEHLÁR

ŠKO Miloslavov (1): Oliver KUBKA

ŠK Šenkvice (1): Maroš BORZA

FC Rohožník (1): Filip TÓTH

FC Slovan Modra (1): Šimon HELD

FC IMAS (1): Šimon ZLOCHA

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Marek PORVAZNÍK, Miroslav TERLANDA

Hlavný vedúci: Maroš SKOVAJSA

Lekár: František ŽÁK


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold