Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.9.-1.10. 2019 č. 9

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 3. kolo

24.9. 16.00 (UTOROK) Rakytovce – Pohronie  Jurenka, Jánošík, Bláha; Samotný

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 8. kolo

28.9. 11.00 Slovan – FC Nitra  Somoláni A., Straka, Lauer; Medveď

28.9. 11.00 Trnava – Podbrezová  Malárik, Ralbovský, Volek; Šipoš

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 5. kolo

24.9. 13.00-15.30 (UTOROK) Inter – FC Petržalka  Pati Nagy, Henček, Martiš; Pinček (HP UT Stupava)

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo

28.9. 9.00-11.30 MŠK Senec – Púchov  Ďurčo, Piatka, Valko; Hlavenka

28.9. 10.00-12.30 Domino – Komárno  Polakovič, Tanglmayer, Vanek; Kroneraff

28.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – Gabčíkovo  Srna, Kakaščik, Vasilenko; Mydlárik  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 3. kolo

1.10. 13.15-15.30 (UTOROK) Slovan – AS Trenčín  Bohun, Hegedüs, Tanglmayer  

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo 

27.9. 16.00-14.00 (PIATOK) FC Petržalka – Prievidza  Krčová, Vasilenko, Martiš  

28.9. 10.00-12.00 Inter – Domino  Hudy, Hegedüs, Krčová   

Mini Champions Liga U 12 (HP UT Rapid Prievoz)

25.9. (STREDA) 9.00-11.30  Hajnala

25.9. (STREDA) 12.30-15.00  Martiš

Ženy I. Liga – 3. kolo

26.9. 18.30 (ŠTVRTOK) Slovan – NMŠK 1922  Martiš, Volek, Vasilenko

Ženy II. Liga – 6. kolo

28.9. 14.00 FK Dúbravka – Kopčany  Fischer

29.9. 17.00 FC Petržalka – Komárno  Martiš    

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 3. kolo

25.9. 16.30 (STREDA) Rusovce – Rača  Choreň, Volek, Kardelis; Jablonický    

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 9. kolo

27.9. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Báhoň  Pavlíková, Martinkovič, Ďurčo; Brody

28.9. 10.00 PŠC Pezinok – FC Malacky  Choreň, Bohun, Bogdáň; Príkopa   

28.9. 16.00 D. N. Ves – Rača  Henček, Kardelis, Klúčik; Perašín

28.9. 16.00 Inter – Kalinkovo  Vašš, Tománek, Lalo; Líška   

29.9. 16.00 Tomášov – Rovinka  Pati Nagy, Hajnala, Ralbovský; Truchlý  

29.9. 16.00 Most p/B – Bernolákovo  Hudy, Dujava, Srna; Lazar

29.9. 16.00 Ivanka p/D – Rusovce  Hegedüs, Polakovič, Kakaščik; Bóllo

29.9. 16.00 D. Lužná – Rohožník  Lauer, Ježík, Volek; Keller  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

25.9. 16.00 (STREDA) Domino – V. Leváre  Piatka, Krčová, Szakáll; Pinček

25.9. 16.00 (STREDA) Láb – Závod  Fischer, Čižmár, Kožuch; Farkaš

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 9. kolo

28.9. 16.00 Domino – CFK Pezinok  Tramita, Tanglmayer, Vanek; Vnuk  

28.9. 16.00 Závod – V. Leváre  Čižmár, Krčová, Martiš; Vician  

29.9. 16.00 Limbach – Sv. Jur  Cvengroš, Gosiorovský, Farkaš; Slezák   

29.9. 16.00 Vajnory – Jakubov  Dúbravec, Kachnič, Sabela; Farkaš  

29.9. 16.00 Láb – S. Grob  Piatka, Hádek, Orlíková; Darlea  

29.9. 16.00 Čunovo – K. Ves  Polák, Kožuch, Chrupka; Hájek  

29.9. 16.00 Kostolište – Lamač  Vasilenko, Fischer, Triskal; Banič  

St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo

25.9. 14.00 (STREDA) PŠC Pezinok – FC Petržalka „B“  Klúčik

St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo

28.9. 15.30 FC Petržalka „B“ – Most p/B  Bogdáň, Triskal

28.9. 16.00 Zohor – Ivanka p/D  Kožuch, Chrupka   

29.9. 9.00 PŠC Pezinok – Ružinov  Ježík, Klúčik

29.9. 10.30 Rača – Lozorno  Choreň, Tramita    

29.9. 13.30 Žolík Malacky – D. Lužná  Tománek, Lomňančík   

29.9. 17.00 Inter „B“ – Bernolákovo  Ďurčo, Tománek  (HP UT Stupava)

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo

24.9. 16.00 (UTOROK) Domino „B“ – PŠC Pezinok  Sabela

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

28.9. 9.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec „B“  (KOLÍZIA III.Liga )

29.9. 16.00 Sv. Jur – NMŠK 1922  Kardelis

29.9. 16.00 Domino „B“ – Ružinov  Bohun

1.10. 16.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D  Hajnala

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo

25.9. 16.30 (STREDA) Žolík Malacky – Rusovce  Polák

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 9. kolo

28.9. 9.00 FC IMAS – Jakubov  Polák   

28.9. 13.00 Kalinkovo – Žolík Malacky  Hádek

28.9. 13.00 Iskra Petržalka – Rusovce  Gosiorovský

29.9. 13.30 Jarovce – D. N. Ves  Vargová, Šafárik, Křivan za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo

25.9. 16.00 (STREDA) Kalinkovo – FK Dúbravka  Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 7. kolo

28.9. 9.00-11.00 Bernolákovo – FC IMAS  Lalo

28.9. 9.30-11.30 Šenkvice – Rusovce  Dúbravec

28.9. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur  Pati Nagy

28.9. 13.30-15.00 Rača – PŠC Pezinok  Martinkovič   

28.9. 13.30-15.30 MŠK Senec – Vrakuňa  Farkaš   

29.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Kožuch     

29.9. 10.00-12.00 Inter „B“ – NMŠK 1922  Vanek

Župný športový deň (HP Mladá Garda)

25.9. 9.00-16.00 (STREDA)  Henček, Tanglmayer, Vasilenko, Dúbravec, Hádek, Křivan    

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „A“ – 5. kolo

29.9. 13.30 Tomášov – Ch. Grob  Hajnala


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV