Obsadenie R a DS – PR BFZ 14.-23.10. 2019 č. 12

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 14. kolo

19.10. 14.30 Komárno – Bardejov  Nemček, Hrčka, Lauer, Parilák; Dadykin; Richtárik

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 11. kolo

19.10. 11.00 Senica – Trnava  Malárik, Jankovič, Ralbovský; Šipoš

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 11. kolo

19.10 10.00-12.30 Domino – L. Trnava  Harajbič, Henček, Gosiorovský, Brody

20.10. 10.00-12.30 K. Ves – Dubnica  Lauer, Sabela, Chrupka; Marczell (HP UT Pasienky) 

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 11. kolo

16.10. 13.00-15.15 (STREDA) Slovan – Poprad  Hajnala, Vasilenko, Martiš

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 8. kolo

19.10. 10.00-12.00 Slovan – Senica  Bláha, Bohun,Kardelis   

20.10. 12.00-14.00 Domino – Z. Moravce  Krčová, Choreň, Hegedüs

Ženy I. Liga – 7. kolo

20.10. 14.30 NMŠK 1922 – Trenčín  Tramita, Vanek  

Ženy II. Liga – 9. kolo

20.10. 17.00 FC Petržalka – Sv. Jur  Vasilenko

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 8. kolo

19.10. 15.00 FC Petržalka – Senica  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 8. kolo

19.10. 17.00 FC Petržalka – Senica  Martiš

Regionálny turnaj dievčat WU14

14.10. 13.30 (PONDELOK) ZsFZ – BFZ  Hajnala, Martiš, Vasilenko  (HP D. Lužná)

14.10. 15.00 (PONDELOK) SsFZ – VsFZ  Vasilenko, Martiš, Hajnala  (HP D. Lužná)

15.10. 9.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek  (HP NTC Senec)

15.10. 10.30 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Hádek, Valko, Piatka  (HP NTC Senec)

16.10. 10.00 (STREDA) BFZ – VsFZ  Dúbravec, Valko, Piatka (HP NTC Senec)

16.10. 11.30 (STREDA) ZsFZ – SsFZ  Piatka, Valko, Dúbravec (HP NTC Senec)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 12. kolo

19.10. 15.00 Báhoň – Rohožník  Choreň, Hajnala, Krčová; Keller  

19.10. 15.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Hegedüs, Martinkovič, Srna; Líška  

20.10. 10.30 Rača – FC Malacky  Bohun, Pati Nagy, Dujava; Páchnik  

20.10. 15.00 Kalinkovo – D. Lužná  Tománek, Martiš, Kachnič; Truchlý  

20.10. 15.00 Rusovce – PŠC Pezinok  Polakovič, Vašš, Volek; Lazar  

20.10. 15.00 Bernolákovo – MŠK Senec  Ďurčo, Hudy, Ježík; Príkopa  

20.10. 15.00 Rovinka – Inter  Henček, Ralbovský, Kardelis; Schmidt  

20.10. 15.00 Tomášov – Most p/B  Pavlíková, Bláha, Bogdáň; Mókoš  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

16.10. 15.30 (STREDA) Lamač – Závod  Tanglmayer, Gosiorovský, Čižmár; Hájek  

16.10. 15.30 (STREDA) CFK Pezinok – Láb  Hádek, Valko, Piatka; Banič

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 12. kolo

19.10. 15.00 Sv. Jur – Lamač  Lomňančík, Hádek, Valko; Kroneraff

19.10. 15.00 CFK Pezinok – Kostolište  Uram, Čižmár, Tramita; Vnuk  

19.10. 15.00 Vrakuňa – Láb  Vasilenko, Orlíková, Vanek; Dobrovský    

20.10. 15.00 K. Ves – V. Leváre  Dúbravec, Cvengroš, Gosiorovský; Pavlík R.  

20.10. 15.00 S. Grob – Závod  Kakaščik, Fischer, Szakáll; Farkaš  

20.10. 15.00 Jakubov – Čunovo  Tanglmayer, Farkaš, Triskal; Slezák  

20.10. 15.00 Limbach – Domino  Polák, Piatka, Kožuch; Banič    

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

19.10. 10.00 Lozorno – PŠC Pezinok  Chrupka, Kožuch    

19.10. 10.00 Žolík Malacky – Inter „B“  Tománek, Šabiková (AR1) za ObFZ-v   

19.10. 10.30 Most p/B – D. N. Ves  Kachnič, Vašš

19.10. 13.00 Ivanka p/D – Ružinov  Piatka, Volek

19.10. 15.00 Bernolákovo – FC Petržalka „B“  Bogdáň, Kakaščik  

19.10. 15.00 Zohor – Rača  Polakovič, Polák  

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

16.10. 15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – MŠK Senec „B“  Klúčik, Lalo

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

23.10. 15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Ružinov  Bogdáň 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 12. kolo

19.10. 14.00 PŠC Pezinok – Rača  Dúbravec

19.10. 15.00 Domino „B“ – Sv. Jur  Gosiorovský, Henček  

20.10. 10.30 Ivanka p/D – Ružinov  Hajnala

20.10. 12.30 D. Lužná – NMŠK 1922  Hádek

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo

18.10. 17.30 (PIATOK) Iskra Petržalka – Jakubov  Šafárik, Štepanovský za ObFZ-m (Dohrávané stretnutie)

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo

19.10. 9.00 FC IMAS – Kalinkovo  Hudy

20.10. 11.30 D. N. Ves – Jakubov  Koštrna, Ľupták za ObFZ-m

20.10. 12.30 Jarovce – Žolík Malacky  Uram     

20.10. 13.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Srna  

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

23.10. 15.00 (STREDA) D. N. Ves – FK Dúbravka  Vasilenko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 10. kolo

19.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – FC IMAS  Tanglmayer

19.10. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  Dúbravec

19.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Bernolákovo  Kravárik za ObFZ-m

19.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – MŠK Senec  Štepanovský za ObFZ-m

19.10. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Rača  Pati Nagy

20.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – Rusovce  Valko

20.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Inter „B“  Lomňančík  

Medzinárodný turnaj U13 – Ľubľana

15.-17.10.  Polák

Medzinárodný futsalový turnaj polygrafických škôl U19 (SOŠ Polygrafická Račianska 190)

18.10. 9.00-15.30 (PIATOK)  Vasilenko

19.10. 8.00-10.00  Vasilenko
Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „A“ – 8. kolo

20.10. 12.30 Tomášov – Ružinov  Bogdáň

Ml. žiaci MZM „B“ – 8. kolo

20.10. 12.00 Kalinkovo – D. Lužná  Martiš


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV